6

eh przyszły mi dziś badania w sprawie nietolerancji glutenu i okazuje się, że muszę skończyć z glutenem. Najgorsze ze pizzy juz sobie nie pojem

0

@daniel32778 goralski to taki polski ramos xD

0

@Roobo wlosi slabi sa. Nawet w top 5 europy sie nie zmieszcza

0

@Yosemite najlepsze jest to ze wlochy nawet nie sa wyznacznikiem poziomu w pilce noznej xD Skoro wlochy nie maja podejscia do francji, hiszpanii, niemiec i anglii to jaki poziom ma polska jak tak z nimi wygladamy

0

@Koni8M dobrze ze napisales w swoich klubach. Patrzac gdzie 3/4 gra to po ekstraklapie nie oczekujmy za wiele i ligach wschodnich

0

@Cobra303 gdyby maradona bral mniej to moze by cos znaczyl

5

E tam ja pamietam jak ogladalem matchday to messi caly czas glowe schylona mial w szatni i przez caly sezon. Nie wierze, że moglby terroryzowac kogos

8

Maradone to mozna porownywac do jakis pseudo grajkow z ekstraklasy, a nie do Messiego, ktory jest najlepszym pilkarzem w historii XD. Dziwne, że dziennikarze takie glupie pytania zadają do cpuna, ktorego osiagnieciem jest strzal reka.

0

tragedia :( gorzej byc nie moglo

1

@Mroziu bez przesady... 18 lat to juz dorosly chlop do gry, a nie jakies zrobily sie dziwne zwyczaje ze 18 to jak dziecko

0

@HERORICH2 bardziej po prostu chodzi mi, że wolalbym jakby prezydenci mieli po 50/60 lat a nie + 70.

0

@HERORICH2 szkoda tylko ze taki stary

0

@Zip ja wlasnie ostatnio wszedzie mocno sie nacinam na zamawiane jedzenie

6

@NGTRX zaproponowali mi darmowa cole jutro jak zamowie xDD

2

eh moja zamowiona pizza 3 h temu mi nie przyjdzie :( dzwonie do nich a ci mowia ze dostarczyli pod inny adres ale tam nie otwierali xD szkoda ze na telefon nie zadzwonili to bym im mapke nawet wyslal albo taksowke po dostawce wyslal...

1

oby nie dostal klatwy dembele

1

@VamosRakieta pewnie spotkal amigosow i zjedli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Encore to by sie do polnocy nie doczekal z tym hajsem typ :(

2

Zamowilem pizze o 20 i dalej jej nie mam. Myslicie ze powinienem kolejna zamowic? xD

3

@masq mysle, ze sa na to duze szanse tak z 1% xD

1

@Pilka_jest_okragla thierry henry chyba cos z lbem mu sie powoli przestawia w zla strone

7

@NeroTFP piekna reklama xD widzialem wczoraj, ale musialem 2 raz obejrzec

0

@NeroTFP glupie pytanie wiadomo, ze tak

1

@Hubso wychowany na polskich podworkach

1

@nitey a messi to kto napastnik?

1

moze problemy w domu z antonella ?

0

@martin86 +1 messi obecnie jest naszym przekleństwem, bo każdy trener boi się go. Wiadomo, że nikt mu tego nie powie w twarz/w wywiadzie, ale to widać. Ten kto sciagnie go z boiska w 2 polowie to pewnie kose z nim bedzie mial rpzez cala kadencje

1

@Kwiatek67 https://www.x-kom.pl/p/489208-notebook-laptop-156-acer-aspire-5-i5-8265u-8gb-512-win10-mx250-srebrny.html najlepszy mozliwe do 3k zł do pracy/nauki/ Ew. jesli mniejszy ma byc to szukalbym czegos innego, bo ten ma 15 cali co podalem

2

@cules_ nie mozna tak robic. Czesto na takich kontach jest duzo wiecej osob niz powinno i sa one blokowane.

1

Wierzę w komara i mam nadzieję, że messi będzie częściej na ławie siedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?