nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
eh przyszły mi dziś badania w sprawie nietolerancji glutenu i okazuje się, że muszę skończyć z glutenem. Najgorsze ze pizzy juz sobie nie pojem
0
@daniel32778 goralski to taki polski ramos xD
0
@Roobo wlosi slabi sa. Nawet w top 5 europy sie nie zmieszcza
0
@Yosemite najlepsze jest to ze wlochy nawet nie sa wyznacznikiem poziomu w pilce noznej xD Skoro wlochy nie maja podejscia do francji, hiszpanii, niemiec i anglii to jaki poziom ma polska jak tak z nimi wygladamy
0
@Koni8M dobrze ze napisales w swoich klubach. Patrzac gdzie 3/4 gra to po ekstraklapie nie oczekujmy za wiele i ligach wschodnich
0
@Cobra303 gdyby maradona bral mniej to moze by cos znaczyl
5
E tam ja pamietam jak ogladalem matchday to messi caly czas glowe schylona mial w szatni i przez caly sezon. Nie wierze, że moglby terroryzowac kogos
8
Maradone to mozna porownywac do jakis pseudo grajkow z ekstraklasy, a nie do Messiego, ktory jest najlepszym pilkarzem w historii XD. Dziwne, że dziennikarze takie glupie pytania zadają do cpuna, ktorego osiagnieciem jest strzal reka.
0
tragedia :( gorzej byc nie moglo
1
@Mroziu bez przesady... 18 lat to juz dorosly chlop do gry, a nie jakies zrobily sie dziwne zwyczaje ze 18 to jak dziecko
0
@HERORICH2 bardziej po prostu chodzi mi, że wolalbym jakby prezydenci mieli po 50/60 lat a nie + 70.
0
@HERORICH2 szkoda tylko ze taki stary
0
@Zip ja wlasnie ostatnio wszedzie mocno sie nacinam na zamawiane jedzenie
6
@NGTRX zaproponowali mi darmowa cole jutro jak zamowie xDD
2
eh moja zamowiona pizza 3 h temu mi nie przyjdzie :( dzwonie do nich a ci mowia ze dostarczyli pod inny adres ale tam nie otwierali xD szkoda ze na telefon nie zadzwonili to bym im mapke nawet wyslal albo taksowke po dostawce wyslal...
1
oby nie dostal klatwy dembele
1
@VamosRakieta pewnie spotkal amigosow i zjedli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Encore to by sie do polnocy nie doczekal z tym hajsem typ :(
2
Zamowilem pizze o 20 i dalej jej nie mam. Myslicie ze powinienem kolejna zamowic? xD
3
@masq mysle, ze sa na to duze szanse tak z 1% xD
1
@Pilka_jest_okragla thierry henry chyba cos z lbem mu sie powoli przestawia w zla strone
7
@NeroTFP piekna reklama xD widzialem wczoraj, ale musialem 2 raz obejrzec
0
@NeroTFP glupie pytanie wiadomo, ze tak
1
@Hubso wychowany na polskich podworkach
1
@nitey a messi to kto napastnik?
1
moze problemy w domu z antonella ?
0
@martin86 +1 messi obecnie jest naszym przekleństwem, bo każdy trener boi się go. Wiadomo, że nikt mu tego nie powie w twarz/w wywiadzie, ale to widać. Ten kto sciagnie go z boiska w 2 polowie to pewnie kose z nim bedzie mial rpzez cala kadencje
1
@Kwiatek67 https://www.x-kom.pl/p/489208-notebook-laptop-156-acer-aspire-5-i5-8265u-8gb-512-win10-mx250-srebrny.html najlepszy mozliwe do 3k zł do pracy/nauki/ Ew. jesli mniejszy ma byc to szukalbym czegos innego, bo ten ma 15 cali co podalem
2
@cules_ nie mozna tak robic. Czesto na takich kontach jest duzo wiecej osob niz powinno i sa one blokowane.
1
Wierzę w komara i mam nadzieję, że messi będzie częściej na ławie siedział.