nammah
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Bo miala latwa drabinke i duzo szczescia. W finale na druzyne z topu nie mieli podejscia nawet
0
@dzefrej234 ja to mam nadzieje, ze ten anty pilkarz zostanie w anglii. Nie chcialbym ogladac la ligi z gosciem, ktory przewraca sie srednio raz na minute od musniecia reka przez przecwnika
2
@TheNekro94 argentyna i brazylia to 3 poziomy nizej jak nie wiecej niz topowe europejskie. Tu nie ma co porownywac, bo zbyt duza roznica poziomow. Niemcy 7-1 zweryfikoway poziom brazyli i tak samo argentyna zawsze jest weryfikowana, ze jak gra na druzyne europejska to juz nie domagaja, bo z europy nie ma druzyn ogorkowych.
3
@daniel32778 przeciez bednarek sam ustawia nasza defensywe i ratuje dupe wszystkim
0
@TR3YWAY jak wazysz 68 kg to masz z 165 cm wzrostu?
1
@eydeem ta ma lepsze staty
1
@busquets5 rozmowy o polityce
0
@BaroPodertos w malych miejscowosciach zawsze drozsze paliwo bo mniejsza konkurencja
1
@Momals11 co to za legenda co klubu nie kocha
0
@Messibestplayerintheworld byle nie sprzedawczyk z psg
0
@Lisek nic niezwyklego jak na jakies ogorki
0
@Lisek jak mozna uzywac windowsa. Tylko linux
1
@Khajio ligue 1 to chyba najbardziej chora liczba pod wzgledem wjazdow w nogi. Szczerze nie dziwie sie, ze czasami psg gra na pol gwizdka, bo boi sie o kontuzje.
0
@czosnekfcb polska over 8.5
0
@kewin oby psycha mu nie siadla przez ten hype na niego teraz.
2
@NismoFCB bierz ps. Ja zawsze bylem team xbox, ale od ps4 pro jestem za ps, bo mam wrazenie, ze cala infrastruktura playstation + community jest lepsze. Nawet w fifie czuje, ze dluzej FUT zyje
3
To, ze tam jest pedri to niezle jaja
1
@Deviler Auba kozak w fifie
1
@Jacu327 odbuduje sie. Gorszy okres i tyle . Ja w niego wierze.
1
@Arkon Zwolennicy messiego to najgorszy sort, bo to fanboye co wola messiego niz klub. Nie zdziwilbym sie jakby wiekszosc z nich juz dla psg kibixowala.
1
@VanBest bol tylka, ze jakis polak cos osiagnal, a ty dalej jedynie narzekasz xD?
0
@paweldunajecfcb jak na powaznie sie uczyc to anki na pc pobrac i pobrac do tego jakis deck pierw z kilkoma tysiacami najczesciej uzywanych slow, a potem idiomy + zaawansowane slownictwo. Gramatyke to wystarczy podstawy ogarnac zeby rozmawiac z takim zasobem slow potem. A Jak sie pobawic tylko z hiszpanskim to duolingo pewnie najlepsze, ale nawet po zrobieniu calego „kursu” z duolingu za wiele sie nie potrafi, bo malo efektywne to pod wzgledem czasu wlozonego w nauke na takich apkach
0
Nie spinaj sie tak. Nie kazdy musi myslec tak jak ty
0
@Criss18Barca pedri to niezly zart. To jak pedriego dali to powinni tez chiese. Wgl brak verattiego, kimmicha, nw nawet pogby na tej liscie to zart. A taki modric kjaer dias to juz przesada…
0
@Kukiz FCB przez vpn ustawiony na uda i po angielsku mozesz obejrzec 2 czesc z tego co mi sie wydaje
3
@patrykzmc2000 ps5, bo community fify w ps dluzej zyje
0
@Laramblaessa jest jeszcze gorszy. Typy w koszulkach polo lacosty itd
2
@DonAndrzejos jak dla mnie to geniusz
2
@Sysia11 dal klubowi dlugi i rozwalona drabinke placowa, bo zawsze zawyzal przez co wszyscy chcieli podwyzki
2
@Explode bo nie musieli. Ale jakby musieli to na 100% graliby. Nie kazdy jest tak pazerny jak messi