0

@AlexDark00 Bo miala latwa drabinke i duzo szczescia. W finale na druzyne z topu nie mieli podejscia nawet

0

@dzefrej234 ja to mam nadzieje, ze ten anty pilkarz zostanie w anglii. Nie chcialbym ogladac la ligi z gosciem, ktory przewraca sie srednio raz na minute od musniecia reka przez przecwnika

2

@TheNekro94 argentyna i brazylia to 3 poziomy nizej jak nie wiecej niz topowe europejskie. Tu nie ma co porownywac, bo zbyt duza roznica poziomow. Niemcy 7-1 zweryfikoway poziom brazyli i tak samo argentyna zawsze jest weryfikowana, ze jak gra na druzyne europejska to juz nie domagaja, bo z europy nie ma druzyn ogorkowych.

3

@daniel32778 przeciez bednarek sam ustawia nasza defensywe i ratuje dupe wszystkim

0

@TR3YWAY jak wazysz 68 kg to masz z 165 cm wzrostu?

1

@eydeem ta ma lepsze staty

1

@busquets5 rozmowy o polityce

0

@BaroPodertos w malych miejscowosciach zawsze drozsze paliwo bo mniejsza konkurencja

1

@Momals11 co to za legenda co klubu nie kocha

0

@Messibestplayerintheworld byle nie sprzedawczyk z psg

0

@Lisek nic niezwyklego jak na jakies ogorki

0

@Lisek jak mozna uzywac windowsa. Tylko linux

1

@Khajio ligue 1 to chyba najbardziej chora liczba pod wzgledem wjazdow w nogi. Szczerze nie dziwie sie, ze czasami psg gra na pol gwizdka, bo boi sie o kontuzje.

0

@czosnekfcb polska over 8.5

0

@kewin oby psycha mu nie siadla przez ten hype na niego teraz.

2

@NismoFCB bierz ps. Ja zawsze bylem team xbox, ale od ps4 pro jestem za ps, bo mam wrazenie, ze cala infrastruktura playstation + community jest lepsze. Nawet w fifie czuje, ze dluzej FUT zyje

3

To, ze tam jest pedri to niezle jaja

1

@Deviler Auba kozak w fifie

1

@Jacu327 odbuduje sie. Gorszy okres i tyle . Ja w niego wierze.

1

@Arkon Zwolennicy messiego to najgorszy sort, bo to fanboye co wola messiego niz klub. Nie zdziwilbym sie jakby wiekszosc z nich juz dla psg kibixowala.

1

@VanBest bol tylka, ze jakis polak cos osiagnal, a ty dalej jedynie narzekasz xD?

0

@paweldunajecfcb jak na powaznie sie uczyc to anki na pc pobrac i pobrac do tego jakis deck pierw z kilkoma tysiacami najczesciej uzywanych slow, a potem idiomy + zaawansowane slownictwo. Gramatyke to wystarczy podstawy ogarnac zeby rozmawiac z takim zasobem slow potem. A Jak sie pobawic tylko z hiszpanskim to duolingo pewnie najlepsze, ale nawet po zrobieniu calego „kursu” z duolingu za wiele sie nie potrafi, bo malo efektywne to pod wzgledem czasu wlozonego w nauke na takich apkach

0

Nie spinaj sie tak. Nie kazdy musi myslec tak jak ty

0

@Criss18Barca pedri to niezly zart. To jak pedriego dali to powinni tez chiese. Wgl brak verattiego, kimmicha, nw nawet pogby na tej liscie to zart. A taki modric kjaer dias to juz przesada…

0

@Kukiz FCB przez vpn ustawiony na uda i po angielsku mozesz obejrzec 2 czesc z tego co mi sie wydaje

3

@patrykzmc2000 ps5, bo community fify w ps dluzej zyje

0

@Laramblaessa jest jeszcze gorszy. Typy w koszulkach polo lacosty itd

2

@DonAndrzejos jak dla mnie to geniusz

2

@Sysia11 dal klubowi dlugi i rozwalona drabinke placowa, bo zawsze zawyzal przez co wszyscy chcieli podwyzki

2

@Explode bo nie musieli. Ale jakby musieli to na 100% graliby. Nie kazdy jest tak pazerny jak messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?