nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W przyszłym roku do tego grona dojdzie kolejny Messi, Bartra i Iniesta :)
0
Właściwie rzecz biorąc, to nie każdy posiada dostęp do internetu, bo wydaje mi się (pewności nie mam, więc jeśli Ty wiesz, to mnie oświeć), że np. pakiet internetowy w telefonie obowiązuje tylko na terenie kraju, a nie w całej Europie. Więc niech ten net jest, komu nie żal kasy to niech nie ogląda na CN Messiego czy Iniestę, a koleżankę na fejsie, sprawa indywidualna.
0
Dlaczego trzeba kogoś bardzo lubić żeby kupić jego książkę? Na La Botiga aktualnie ta książka stoi po 5(!!!)zł o ile dobrze pamiętam, więc strata pieniędzy to nie jest, a dobrze jest wiedzieć co nieco o legendzie Twojego klubu :)
0
Ja mam pytanie z całkiem innej beczki. Ktoś ma jakieś informacje odnośnie trenera Barcy B na przyszły sezon? Planowana jest jakakolwiek zmiana, czy zamierzają dać szansę Vinyalasowi?
0
A nie wiesz może kim jest najbardziej utytułowany piłkarz ogółem, nie tylko aktywny?
3
zapomniałeś dodać 'kurwa jego mać' :p
0
Dudek to pajac a nie legenda...
0
I pewnie straci, Sevilla średnio się motywuje na Real, zawsze jakoś wd... kilka bramek...
0
Iniesta to taki zawodnik, który przez 80% czasu nie gra nic nadzwyczajnego a w najważniejszym momencie sezonu może nam dać jakość jakiej nie da żaden inny zawodnik. Osobiście uważam, że w tych najważniejszych meczach powinna wystąpić dwójka Xavi-Rakitic ale takie gadanie, że lepiej powołać Roberto niż Iniestę jest co najmniej śmieszne.
0
http://www.vipleague.me/football/294870/1/sporting-de-gijon-vs-barcelona-b-live-stream-online.html
Tutaj jest transmisja, jakość nie powala ale dopatrzeć się można:)
0
Przyłączam się do prośby :)
4
Mowa przecież o wypożyczeniu a nie sprzedaży... jeśli miałby tam odpalić to tylko dobrze dla nas ;)
0
Wszyscy chyba wiemy, że dla Leo jest ważna reprezentacja, ale dla Barcy ważny jest Leo :)
1
Jak dla mnie to taka troszkę "przyćmiewka". Logiczne, że zbliża się baardzo trudny okres dla Barcy, więc może sztaby obu drużyn "dogadały" się żeby Messiego nie przeciążać na reprezentacji :) Nie wiem, ale to byłoby dosyć dobre rozwiązanie chyba..
0
Dzięki za ten filmik, zależało mi, żeby zobaczyć ich reakcje po golu! :)
1
okładka Sportu wygląda jakby Lucho śmierdziało spod pachy a Ancelotti zasłaniał z tego powodu nos :P
0
Ja do Rivaldo straciłam szacunek jak w jakimś meczu (nie pamiętam jakim, bo dopiero co nauczyłam się siusiać do kibelka) przeciwnik podał mu piłkę by wykonał rzut rożny, piłka "uderzyła" go w brzuch a Rivaldo zwinął się w kłębek trzymając za twarz przez co zawodnik przeciwnej drużyny wyleciał z boiska. Ktoś mógłby mnie uświadomić o jaki mecz dokładnie mi chodzi? Ktoś kojarzy tę sytuację? :)
0
Jeśli uważasz, że każda ciekawostka automatycznie jest prowokacją, to musisz mieć bardzo kłótliwe życie :)
Poza tym "Kibicu" Barca pisze się z dużej.
2
Ciekawostka:
FC. Barcelona przed pierwszym meczem z City przegrała mecz ligowy 0:1 po czym zwyciężyła Manchester City.
Manchester City przed drugim spotkaniem z Barceloną przegrał mecz ligowy 0:1.
Mam nadzieję, że historia w tym wypadku nie lubi się powtarzać i City nie zmobilizuje się na tyle, żeby zakończyć naszą pełną nadziei przygodę w LM :)
0
A za kogo, przepraszam, Ty chciałbyś wprowadzać Pedro w ważniejszych meczach niż "gra z ogórkami"? Gdyby zastępował np. Suareza i nic nie pokazywał byłbyś pierwszym, który na Niego narzeka. Trener decyduje o tym kto gra, jego brak przedłużania kontraktu nie ma nic wspólnego z otrzymywanymi minutami, patrz przykład Alvesa, gra non stop a o nowym kontrakcie ani widu ani słychu. Określenie "niechciany w Barcelonie" jest dość wygórowane i Ty chyba sam nie wiesz o co dokładnie Ci chodziło pisząc to...
0
wystarczyło nie robić skrótu, nie wiem jak innym ale mnie się to 'ciężej' czyta, ale już się nie czepiam :) pozdro!
0
tj. to skrót od "to jest" a nie "tak jak".
0
Nam na złość tym komentarzem nie robisz, ale Andres może się obrazić :/
0
puknij się w łeb "niedoj*bie" (nie obrażając cie)
0
To teraz będzie tłumaczenie, że mu forma stanęła, bo miał 2 mecze przerwy :D
0
Wy się tak nie cieszcie, biali mają 'usprawiedliwienie', że grają bez kluczowych zawodników!
0
Nie na temat: Czy ktoś wie co z Beto po wczorajszym meczu?
0
a gdzie byś tego swojego Alexisa postawił na boisku? Bo raczej wątpię, żeby chciał być zmiennikiem a Pedro całkiem dobrze to przyjmuje.
4
jak tak będzie dalej to ciężko będzie odrobić straty do drużyn z Madrytu (nie łudźmy się, że treneiro pokaże wybitną klasę za tydzień)... W dodatku znów z jedną z nich spotykamy się w PK... A później Manchester City... Ach, ciężko widzę ten sezon... cobyśmy tylko nie skończyli rozgrywek w marcu, bo to by była porażka, największa od lat...
0
rzecz w tym, ze oni ani nie wywalą trenera ani wypalonych zawodników, a my kibice sie tylko wstydu najemy