0

Wyglada jak stadion Ruchu Radzionkow hehe

0

Glownie w internecie. Przede wszystkim na olx. Naprawde duzy wybor a czasami mozna taka okazje ustrzelic ze glowa mala :D w dodatku zawsze sie mozna troche potargowac ;)

1

Ja koszulek mam pare ale przyznam szczerze, ze wszystkie uzywane. Pomaranczowa chyba z sezonu 09, tradycyjna w pasy 07 i jeszcze kilka. Uwazam ze to fantastyczna inwestycja ludzie pozbywaja sie koszulek nie dosc ze w idealnym stanie to za smieszne pieniadze. Ja nie wydalam chyba nawet 100zl a mam okolo 5 koszulek ktore dumnie nosze :)

3

Fantastyczne! aż mi ciary przechodzą jak widzę i myślę o wielkości tego co nas otacza

8

Opowiem wam historię. Dzisiejsze zajęcia hiszpańskiego, mieliśmy opisać znaną osobę nie podając jej imienia ani nazwiska a reszta grupy musiala odgadnąć o kogo nam chodzi. Chłopak z mojej grupy zaczyna opowiadać: piłkarz, bośniak... to ja już pewna, że chodzi o Edina Dzeko. Ale kolega kontunuuje: napastnik w PSG. To sobie myślę 'cholera co za fanatyk psg, że nawet rezerwowe składy zna'. Zdezorientowana i z podziwem, że ktoś jest takim wielkim fanem paryskiego zespolu czekam na odpowiedź kim jest ten ofensywny Bośniak. Owy Bośniak okazał się Zlatanem Ibrahimovicem.

0

2011 rok

0

to pewnie dostaniesz nowego pada :D

0

Skoro Ci aż tak zależy to albo musi Cie z nim łączyć jakas poważna więź albo dostaniesz z jego zwycięstwa ładne profity :D :P

0

pewnie jak do 60-70 minuty będzie niekorzystny wynik to lucho wpuści Neya i Suareza

0

a mnie się wydaje właśnie że CP będzie walczył o Eleven, bo będą mieli wtedy bankowy przyrost klientów. Po ostatnich ekscesach przetargowych NC+ wielu ludzi chętnie by się z nimi pożegnało i zasiliło konto największego konkurenta...

0

miała być odp.

0

Ciekawe jakie komentarze by tutaj padaly gdyby Busi prezentowal poziom z 2013r :) smiesznie sie to czyta, teraz wszyscy za Busquetsa by rece oddawali a wtedy tylko obrazanie i wyzywanie...

0

LG G3 poszukaj powinno byc juz ok.800zl :)

0

Bardzo mozliwe, bo chyba wlasnie najczesciej (jesli nie tylko wtedy) jest to przed meczami lm

0

Mam takie pytanie lekko z dupy. Czy ktos jest w stanie mi powiedziec dlaczego na Camp Nou raz ulozone jest z krzeselek quatar airways a innym razem zakryte jest to jakby takimi trojkatami?

1

Rest in peace KRÓLU!
Ach Freddiego to bym mogła słuchać od rana do wieczora, wspaniały głos, lepsze teksty i najpiękniejsze w jego twórczości- całkowite oddanie muzyce. Miód dla moich uszu!

0

Ktoś się wybiera do Bytomia na Klasyk? :)

0

Dlatego pytam ;) Jeśli mam wyrzucić 11zł a i tak nie zobaczyć w spokoju to wolę inaczej kombinować :)

0

Mam takie pytanko dla posiadaczy player.pl
Jak wam sie spisuje? Mysicie, ze oplaca sie wyupywac na klasyk, czy bedzie cielo?

0

Jest taka strona livesports.pl (zmienili nazwe jakis czas temu i nie pamietam na jaka, ale po wpisaniu w przegladarke przekierowuje) i tam naprawde mozna sie wszystkich wynikow dowiedziec :)

0

Jest tutaj ktoś kto udzieli mi kilku odpowiedzi co do konta gold na xbox 360?

2

Fife mafie posiadam i dosyc dziwnie mi sie ja czytalo. Masa ciekawostek ale napisana chyba nie najlepiej.przynajmniej dla mnie. Autor co chwile przeskakuje z jednego watku do innego, pozniej do niego wraca, opisuje lata 70 pozniej znajdujemy sie nagle w 2005 a za chwile znow lata 80.

0

Ale morda mi sie cieszy jak widzę te relakcje ludzi :D
Internet jednak czasem potrafi być fajny haha

1

2. listopada o godzinie 21:00 na Canal plus emitwany będzie dokument o FC Barcelonie "FC Barcelona- pasja i biznes" :)

0

Ja dostałam od taty plasikowy kubek z Barcy a miałam może ze 4 latka. Bracia dostali z Borussii i Bayernu i tak nam zostało. Ja jeszcze nie kapując o co chodzi zapytałam taty co to w ogóle jest FC Barcelona, zobaczyliśmy później kilka meczy razem i kurcze zakochałam się na zabój ;) w dodatku Patrick Kluivert tak mnie uwiódł, że już nie dało się skupić na żadnym innym klubie, hehe.

0

Nawet się nie spodziewałam takich szybkich odpowiedzi :) Dzięki wielkie, ratujecie mi życie :)

0

Jest tutaj ktoś kto mógłby mi polecić jakąś dobrą stronę ze streamami o w miarę dobrej jakości?

0

Dzieki :)

0

Troche szkoda. Z tego co.pamietam zawsze tvp emitowalo puchar krola.. cos sie zmienilo czy po prostu zbyt wczesna faza?

0

Ktoś się orientuje czy jakaś polska tv emituje mecz z villanovense?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?