nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A możesz wyjaśnić co oznacza stwierdzenie 'jak dla Barcelony'? To znaczy, ze inne kluby maja drozej, czy ze my mamy drozej? :p
0
Ale gdzie napisalam cokolwiek o prywatności? Chodzi o to, ze nie podoba mi się takie przechwalanie i dlatego uważam, ze ta informacja wcale nie musiała się znaleźć na La Rambli.
3
Ostatnio na twitterze zrobiło się gorąco ze wzgledu na nowonarodzone dzieci Ronaldo. Spotkałam się z wieloma uwagami, ze kupił sobie dzieci, jakie to nieodpowiednie itp., itd. Z ciekawości zajrzalam w komentarze pod tymi postami i zadziwiającą ilość osób uważała, ze 'nikomu nie powinno się zagladac do sypialni' albo 'jego życie, jego sprawa'. Zaciekawilo mnie w tej sytuacji tylko to, ze większość tych ludzi, którzy zawzięcie bronią w tej sytuacji Ronaldo, w innych dyskusjach krzyczą 'PRAWDZIWA RODZINA TO CHLOPAK I DZIEWCZYNA!!!!111!!!!1' Albo wypowiadają się na temat homoseksualizmu bardzo negatywnie i nie maja juz poczucia 'niech każdy sobie w sypialni robi co chce'. Hipokryzja.
0
Tylko ciekawe czy napisałby gdyby z większości z tych przedmiotów miał poniżej 30%. Jakoś nie lubie takiego chwalenia sie i moim zdaniem nie powinien tak ostentacyjnie dzielić się tym z, powiedzmy sobie szczerze, obcymi ludźmi.
0
Nie wiem czy Włoch miałby aż takie trudności z poznaniem języka hiszpańskiego.
0
z tego co się orientuję to czcionka na koszulce dotyczy wszystkich klubów, musiały zostać ujednolicone.
0
Komentarz usunięty
0
Ja sobie tych perełek juz nie poczytam, bo mnie bloknal :(
0
Ten komentarz odnosił się akurat do spiny jaka powstała na twitterze miedzy innym redaktorem a jakimś zawodnikiem MMA(?)
1
A ja Czech z Włochami :)
1
hehehe, śmiechu co nie miara.
0
to ja poproszę :)
1
Orientuje się ktoś gdzie zobaczę nowy sezon Orange is the new black?
0
Pszczoły na rękach tatuowali by okazać pomoc materialną rodzinom ofiar, a nie w geście sprzeciwu wobec terroryzmu.
0
Który FM najlepszy według was?
5
po Umtitim też jest płacz, no nie? Przecież nikt o nim nie słyszał, nie był gwiazdą światowego formatu...
44
Daaawno temu była tu dyskusja na temat najbardziej znanego redaktora ze strony naszych rywali, niedawnego eksperta w studio eleven. Napisalam wtedy, ze to po prostu troll, robi z ludzi debili a w głębi duszy się z tego śmieje. Chciałabym wszystkich przeprosić, ze tak napisalam. On rzeczywiście jest niedorozwinięty.
0
jestem :)
0
Specjalnie czekalam do takiej godziny!
1
Mój tata źle zrozumiał nazwisko 'Isco' i nazywa go 'cipko' :D
1
Podusie :).
0
O, serio? Ciekawe, wiesz cos więcej na ten temat?
0
Nigdy nie rozumiem ludzi, którzy jeżdżą na mecze i wywieszaja barwy swojego lokalnego klubu...
0
No przeciez zartujeee :D
1
A co z bramkarzem skoro chcesz grac 3-5-3? :p
2
Nie wiem jak Ty ale moim zdaniem koleś kupiony za 40 (35) mln powinien chociaż moeć aspiracje na pierwszy skład. Skoro nie, to tak jak napisał kolega wyżej, mogliśmy obdarować większym zaufaniem np. Munira a podejrzewam, ze wcale nie miałby wiele gorszych statystyk od Ardy.
Osobiście do Turka nic nie mam ale skoro Twoim zdaniem kupowanie rezerwowego za 35mln a po kilku latach puszczenie go za darmo jest spoko, to chyba Ty sie źle czujesz, a nie ja.
0
Kupiliśmy piłkarza za 40mln, nie udało mu się przebić do pierwszego składu, jakoś szczególnie błysnąć, a teraz wypełni swój kontrakt i odejdzie za darmo pewnie. Cóż Turan spoko gość ale powinniśmy go sprzedać gdy tylko napłynie jakaś ciekawa oferta.
0
Ale Sandro nie jest naszym wychowankiem. Nie mozna sie dziwic transferom, skoro nasza mlodziez nie jest juz tak złota jak kiedyś. Oczywiste, ze są perełki, ale tych, ktrórzy mają większy potencjał przecież staramy się wprowadzać do pierwszego składu. Przykład Sergi Roberto, Aleña, niemożliwym jest co 2-3 lata mieć złotą generację wychowanków, którzy utworzą pełny skład wyjściowej 11.
0
Paweł.
0
Okej :)