0

Był tutaj użytkownik, którego znajomi mieli domek(??) w Barcelonie i wynajmowali tam pokoje, ktoś coś kojarzy? :)

1

Komentarz usunięty

2

dla mnie znów te stroje są fantastyczne!

0

Fantastyczna odpowiedź, pomocna, sensowna, tak dziękuję Ci bardzo.

0

Za Pepe ;)

0

Słuchajcie moi drodzy, czy ktoś z Was orientuje się może gdzie można oglądać turecką ligę?

0

sposób na morderstwo!

6

Tak, ja sobie na to moge pozwolic, pewnie Ty tez i wiekszosc uzytkownikow tutaj, ale nie czlowiek ktory za zachowanie profesjonalizmu otrzymuje niemale pieniadze. Tak sie jedzie pilkarzy jak pala, ale kiedy w srodku sezonu chodza uchlani, ze nie wiedza jak sie nazywaja, to juz okej? Nie sadze.

0

Mozliwe, ze weszlo dzwonilo do niego, nie wiem, nie sledzilam transmisji. Co nie zmienia faktu, ze sie upokorzyl:)

0

Spity jak cholera dzwonil w nocy do weszlo i sie kolejny raz osmieszyl.

1

Nie rozumiem skad ten bol dupska. W tym sezonie nasi zawodnicy naprawde prezentuja sie lepiej niz zawodnicy Realu. Juz nie mowiac nawet o Umtitim, bo to co robi ten chlopak to jest cos niesamowitego. Nikt nie podwaza jakosci Marcelo, tymbardziej Modrica, ale aktualnie SR i Paulinho nawet są wyżej od nich...

0

Mogę też Cie prosić?

1

Ale wiesz, ze dystans jest bardzo wazny w życiu?

0

Już jedna sie taka zgodziła i to całkiem nie tak dawno...

15

Mina chce chodzić z Messim za rękę. Ciekawe co na to Antonella

1

Dzieki mimo wszystko jeszcze przeczekam, nie chce ryzykować, że nie zobacze meczu :D

0

właśnie sama nie wiem, obiecałam sobie, że jeszcze w tym sezonie pojadę na mecz ale no niestety nie mam zbytnio na to środków, więc chciałabym w jak najlepszej cenie... A jeśli stracę 6 stów żeby jechać do Barcelony a nie zobaczę meczu to już w tym sezonie nie pojadę. A boję się, że to ostatnia szansa, żeby zobaczyć na żywo Boga Andrzeja...

0

Kurcze, znalazłam fantastyczną okazję na wycieczkę do Barcelony w terminie 9-11 kwietnia i zastanawiam się czy ryzykować i rezerwować... Jest możliwość, że 10 Barca weźmie udział w ćwierćfinałach LM i mogłoby mi się udać pojechać na mecz za naprawdę niewielkie pieniądze, ale z drugiej strony, jeśli mecz Barcy odbyłby się w innym terminie niż wspomniany 10 kwietnia, to pieniądze mi pójdą w błoto, bo zależy mi jedynie na zobaczeniu meczu... Jak myślicie, ryzykować?

0

Bierzesz netflixa na 4 ekrany ze znajomymi i placisz nieco ponad 10zl. Naprawde to az tak wiele? Fajki kosztuja wiecej.

8

Takim klubem Girona jest jak sie nie myle dla Manchesteru City

0

Taktyczny.

0

Ale Ty tego mema w ogóle otworzyłeś?

0

W tym roku w sumie też nie :D

0

i fakt, że na takich już rzeczywiście starych zdjęciach, rodzinnych właśnie, nie znanych wtedy ludzi, nikt się nie uśmiechał. Czy to wesele, czy stypa, czy urodziny, nikt nie okazywał zadowolenia.

3

O kurcze chłopie Ty mnie chyba stalkujesz jakoś, że taki temat wykopałeś. Od kilku dni siedzę z mamą i przzeglądamy stare zdjęcia mojej babci, na których znajduje się ona, ale też jej mama albo moja pra pra babcia, ogrom zdjęć pradziadków, prawujków itp itd z wojsk, nieznane mi już mundury. Siedzimy i zastanawiamy się kto z widocznych na zdjęciu mógł być naszą rodziną, porównujemy z innymi zdjęciami, szyfrujemy które to były lata.. a ja przy tym mam takie wewnętrzne uczucie zainspirwania, zdjęcia sprzed ponad stu lat, ludzie z kilku pokoleń wstecz, ich przeżycia, wspomnienia, codzienne nawet rytuały, to jest tak interesujące, że zrobiłabym wszystko żeby moja babcia jeszcze żyła i o wielu sprawach jeszcze poopowiadała...

0

A co mowili, bo akurat wyciagnelam sluchawki z uszu?:D

0

W Holandii Andresa wygwizduja a w Hiszpanii... Kurcze był jakiś klub rzeczywiście, ale nie pamiętam teraz jaki... Bilbao?

2

A ja za chwilę wyłączam internet i klasyk sobie zobaczę po powrocie z roboty :) także życzcie mi powodzenia, żeby ciekawość nie wygrała, ani żeby nikt mi przypadkiem nie powiedział o wyniku:)

0

Aplikacja już istnieje ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?