nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Był tutaj użytkownik, którego znajomi mieli domek(??) w Barcelonie i wynajmowali tam pokoje, ktoś coś kojarzy? :)
1
Komentarz usunięty
2
dla mnie znów te stroje są fantastyczne!
0
Fantastyczna odpowiedź, pomocna, sensowna, tak dziękuję Ci bardzo.
0
Za Pepe ;)
0
Słuchajcie moi drodzy, czy ktoś z Was orientuje się może gdzie można oglądać turecką ligę?
0
sposób na morderstwo!
6
Tak, ja sobie na to moge pozwolic, pewnie Ty tez i wiekszosc uzytkownikow tutaj, ale nie czlowiek ktory za zachowanie profesjonalizmu otrzymuje niemale pieniadze. Tak sie jedzie pilkarzy jak pala, ale kiedy w srodku sezonu chodza uchlani, ze nie wiedza jak sie nazywaja, to juz okej? Nie sadze.
0
Mozliwe, ze weszlo dzwonilo do niego, nie wiem, nie sledzilam transmisji. Co nie zmienia faktu, ze sie upokorzyl:)
0
Spity jak cholera dzwonil w nocy do weszlo i sie kolejny raz osmieszyl.
1
Nie rozumiem skad ten bol dupska. W tym sezonie nasi zawodnicy naprawde prezentuja sie lepiej niz zawodnicy Realu. Juz nie mowiac nawet o Umtitim, bo to co robi ten chlopak to jest cos niesamowitego. Nikt nie podwaza jakosci Marcelo, tymbardziej Modrica, ale aktualnie SR i Paulinho nawet są wyżej od nich...
0
Mogę też Cie prosić?
1
Ale wiesz, ze dystans jest bardzo wazny w życiu?
0
Już jedna sie taka zgodziła i to całkiem nie tak dawno...
15
Mina chce chodzić z Messim za rękę. Ciekawe co na to Antonella
1
Dzieki mimo wszystko jeszcze przeczekam, nie chce ryzykować, że nie zobacze meczu :D
0
właśnie sama nie wiem, obiecałam sobie, że jeszcze w tym sezonie pojadę na mecz ale no niestety nie mam zbytnio na to środków, więc chciałabym w jak najlepszej cenie... A jeśli stracę 6 stów żeby jechać do Barcelony a nie zobaczę meczu to już w tym sezonie nie pojadę. A boję się, że to ostatnia szansa, żeby zobaczyć na żywo Boga Andrzeja...
0
Kurcze, znalazłam fantastyczną okazję na wycieczkę do Barcelony w terminie 9-11 kwietnia i zastanawiam się czy ryzykować i rezerwować... Jest możliwość, że 10 Barca weźmie udział w ćwierćfinałach LM i mogłoby mi się udać pojechać na mecz za naprawdę niewielkie pieniądze, ale z drugiej strony, jeśli mecz Barcy odbyłby się w innym terminie niż wspomniany 10 kwietnia, to pieniądze mi pójdą w błoto, bo zależy mi jedynie na zobaczeniu meczu... Jak myślicie, ryzykować?
0
Bierzesz netflixa na 4 ekrany ze znajomymi i placisz nieco ponad 10zl. Naprawde to az tak wiele? Fajki kosztuja wiecej.
8
Takim klubem Girona jest jak sie nie myle dla Manchesteru City
0
Taktyczny.
0
Ale Ty tego mema w ogóle otworzyłeś?
0
W tym roku w sumie też nie :D
0
i fakt, że na takich już rzeczywiście starych zdjęciach, rodzinnych właśnie, nie znanych wtedy ludzi, nikt się nie uśmiechał. Czy to wesele, czy stypa, czy urodziny, nikt nie okazywał zadowolenia.
3
O kurcze chłopie Ty mnie chyba stalkujesz jakoś, że taki temat wykopałeś. Od kilku dni siedzę z mamą i przzeglądamy stare zdjęcia mojej babci, na których znajduje się ona, ale też jej mama albo moja pra pra babcia, ogrom zdjęć pradziadków, prawujków itp itd z wojsk, nieznane mi już mundury. Siedzimy i zastanawiamy się kto z widocznych na zdjęciu mógł być naszą rodziną, porównujemy z innymi zdjęciami, szyfrujemy które to były lata.. a ja przy tym mam takie wewnętrzne uczucie zainspirwania, zdjęcia sprzed ponad stu lat, ludzie z kilku pokoleń wstecz, ich przeżycia, wspomnienia, codzienne nawet rytuały, to jest tak interesujące, że zrobiłabym wszystko żeby moja babcia jeszcze żyła i o wielu sprawach jeszcze poopowiadała...
0
A co mowili, bo akurat wyciagnelam sluchawki z uszu?:D
0
W Holandii Andresa wygwizduja a w Hiszpanii... Kurcze był jakiś klub rzeczywiście, ale nie pamiętam teraz jaki... Bilbao?
2
A ja za chwilę wyłączam internet i klasyk sobie zobaczę po powrocie z roboty :) także życzcie mi powodzenia, żeby ciekawość nie wygrała, ani żeby nikt mi przypadkiem nie powiedział o wyniku:)
0
Aplikacja już istnieje ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika