nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak myślałam właśnie :)
0
No właśnie tylko teraz tych podręcznych bagaży praktycznie nie ma, bo właśnie trzeba je wykupić a one i tak idą do luku...
0
Tak ale chodzi o to, że moga mi robić problemu jeśli będę miała jeden większy bagaż zamiast dwóch małych
0
Hejo, czy orientuje się ktoś z was, czy mając kupiony bagaż w Wizz airze 10 i 20kg mogę zabrać walizke która będzie miała łącznie 30???
1
Z tym, że Valdes nawet napisal książkę o psychice bramkarze, w której sam podkreślał, że granie meczy było dla niego bardzo trudne. Miał problemy z psychika ale sam potrafił nastawić się tak, że grał dobrze.
0
Po Koźle przeciwnik śmiało może atakować piłkę, chciałabym wiedzieć kiedyś taką bramkę (nie mówię o sytuacjach m.in. Ronaldinho czy Neymara kiedy próbowali odebrać piłkę bramkarzowi który piłkę podrzucił) :))))
0
To, że Tobie się podoba nie znaczy, że mnie też musi, niech Cię telepie bo ten bravehart tam wrzuciłam z braku laku.
1
95:
1. Toy Story
2. Siedem
3. Gęsia skórka
4. Jumanji
5. Bravehart/ Pocahontas
0
Jesteś z Radzionkowa?
0
15 minuta meczu a bruggie zaraz może prowadzić 2:0:))))
0
Co to jest hashtag united???
0
Poczytaj od muniaka, jeszcze większy rak niż jarek
0
czy ktoś wie jak mogę oglądać kanały polsatu premium na ipli w smart tv? bo jak wchodzę w aplikacje mam tylko stare programy, gdy wchodzę w moje pakiety pojawia się informacja, że w tym pakiecie nie ma żadnych filmów i na tym się kończy.
0
Dzięki :).
0
Hej mam pytanie odnośnie świadczeń chorobowych. Dopiero zaczęłam pracę na umowę o pracę i wiem, że muszę przepracować 30dni żeby mieć płatne L4. Ale czy to dotyczy każdej nowej pracy? Wyjaśnię to może jakoś: pracowałam już kiedyś na umowę o pracę, później miałam przerwę i teraz znów zaczęłam na umowę. Czy liczy się ten okres przepracowany już do L4 czy nie?
0
Jezu a ja do 19 w pracy :( na szczęście już ostatni weekend :)
0
No wiesz co, strata punktu z Sevilla i athleticem dla mnie jest jak najbardziej dopuszczalna. Z leganes i Girona już nie. Przypominam, że myśmy jeszcze z nimi nie grali, utrzymując taką formę strata pkt z tymi drużynami jest wielce prawdopodobna :)
0
Ufff czyli kwestia do naprawienia, już myślałam, że naprawdę będzie to tak wyglądać :)
0
Ktoś wie dlaczego mobilna wersja przekierowuje mi wszystkie podstrony na wersję komputerowa? Ta nowa odsłona strony całkowicie eliminuje mobilną wersję strony? Jeśli tak i będzie to wyglądać jak teraz, to ogromny krok w tył, strona jest nieczytelna i mało wygodna :/
0
Nie wiem, ale tvp moze puścić tylko jeden.
0
Boże człowieku daj sobie spokój z takim "naciąganiem"...
0
Zapoznaj się może najpierw z definicją słowa 'rasizm'. Ja nie uważam, że oni nie mogą oglądać, ale nikt nie przystosowuje amerykańskich rozgrywek do europejskiego rynku. Skoro drużyna A gra w Europie, jest drużyna europejską to dlaczego europejczycy mają mieć utrudnione oglądanie takich meczów?
17
Ależ oczywiście, że to może przeszkadzać. Juz teraz mecze zostały przystosowane do rynku azjatyckiego co wiąże się z częstymi meczami o kłopotliwych porach. Jeśli jeszcze zostaną przeniesione do Stanów, to tym bardziej będzie ciężko oglądać. Wyjazd może wiązać się ze zmęczeniem piłkarzy co może odbić się słabsza dyspozycja w następnych, ważnych meczach. Tak więc uważam, że jak najbardziej my jako kibice możemy się sprzeciwiać temu pomysłowi.
24
Kochani jedzcie na wymarzony mecz Barcelony póki jeszcze możemy. Niedługo żeby zobaczyć ukochany klub będzie trzeba walczyć o wizę i zbierać kilka lat na wyjazd :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fejk na bank, ale jakoś to do niego pasuje :)))
3
Skąd Ty to wszystko wiesz!?
0
Nie, źle.
Messi, cillesen, alba, lenglet
Semedo, mats, pique, umtiti
Verna, Arthur, Suarez, busi,
Cou, rafinha, Sergi, Rakitic
Dembuś, vidal(??) Albo Denis nie wiem, Malcom, Valverde
3
Że jestem fanką a niestety nie mam możliwości zawitać do Hiszpanii i czy mogliby mnie uraczyc jakaś pamiątka. Ogółnie pisz co chcesz, wątpię żeby ktokolwiek to czytał, pewnie patrzą czy jest adres zwrotny i z automatu wysyłają jakaś pierdółkę.
2
Zadziwiająco krótko, wysłałam do nich list może 2, max 3 tygodnie temu.