1

@Suzu w auchanach są dość często dostępne!

0

@Valverde_In współczuję każdej kobiecie, która ma, miała lub będzie miała z Tobą styczność.

0

@Edoss Nie oddychaj, rytuał, veronica, gra geralda fajnie się ogląda. :)
Kiedyś był jeszcze nocne istoty, nie wiem, czy jest nadal na netflixie ale jak dla mnie to jeden z fajniejszych horrorów :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xVENUMx świetnie Ci czapka pasuje :)

3

@Bykunn nigdzie nie napisałam że popierasz zarząd PiSu albo, że to Twoje widzi mi sie, czytaj ze zrozumieniem i nie odpowiadają sobie kolego. Dla Ciebie i ogromnego grona ludzi jest to zdecydowane ułatwienie życia ale dla ogromnego grona ludzi jest to też utrudnienie życia.

5

@Bykunn ale zakupy to nie tylko kiełbasą i chleb, moja mama np pracuje od 20 lat na zmianie 13-21 a mój tata 6-14. W soboty zazwyczaj trzeba posprzątać, ugotować nierzadko pomoc bratu w opiece nad dziećmi czy innych pracach związanych np z domem. W jedyny dzień kiedy rzeczywiście mogliby gdzieś wyskoczyć to niedziela ale państwo zdecydowało za nich, że nie będą mogli wyskoczyć do sklepu w niedzielę. Moja mama prawa jazdy nie ma a do najbliższej galerii jest prawie 20 km. Nie zarabia też średniej krajowej żeby ogarniać sobie taksówki za 40-60 zł więc byłoby jej na pewno wygodniej żeby sobie do tego sklepu podjechać w niedzielę w towarzystwie męża niż taszczyć się komunikacją miejska z przesiadkami ok. Godziny w ręku trzymajac torby z zakupami. W tej dyskusji niekoniecznie chodzi o to, kto musi a kto nie musi, ale jesteśmy raczej gatunkiem który patrzy na własną wygodę i nie każdemu uśmiecha się jezdzic n czasu bo ktoś uważa że dzisiaj nie można nic robić tylko iść do kościoła i siedzieć w domu

0

a ja sobie życzę, żeby Barca w 2020 miała tyle motywacji w sobie, co Liverpool Kloppa, zadziorności do ostatnich chwil meczu co Real pierwszego Zidane'a i magii co Andres Iniesta przez całą swoją karierę.

1

@Maniek9444 @Kurkmen mnie się podoba :)

5

https://zapodaj.net/205a5c8993c68.jpg.html
Już trzeci rok taka choinka ze mną, wesołych świąt kochani :)

0

@Kengo a dlaczego się śmieją z ny Knicks jakaś historia z tym związana?

3

@Pablopicasso27 kłótnia xd

0

@Gacork Jezu XD człowieku albo trolujesz albo jesteś niespełna rozumu

5

@Gacork Powinno się rozwiązać kontrakt z tym cyrkowcem bo lubi grać w golfa!!!!111!1 I pójść dalej, rozwiązać kontrakt z Pique bo zorganizował rozgrywki TENISOWE, i z Dembele, bo gra w piłkę, ale WIRTUALNĄ!!!!!!! Z wszystkimi rozwiązać kontrakt z ich winy i to już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

0

@Arthurio ja nie widziałam tam żadnych patroli więc myślę że bez problemów :)

0

@kuz no ja szczęście weszliśmy do samochodów więc bez tragedii

0

Już godzinę alarm bombowy, wszystko stoi a człowiek aż ma ochotę do tej pracy wrócić w tej chwili haha, niech mi ktoś jeszcze powie, że praca w sklepie jest nudna!

0

@Arthurio no to właśnie na plaży, nawet jak nie będziesz miał piwka to imigranci się zatroszczą o to, żebyś jednak miał :D

0

@IronSanHybrid ale bóldupny artykuł

0

@COU_11 fajne bierz, też mam białe i są już białe pół roku, jak się ma w domu pralkę to nie ma problemu z białymi ubraniami :)

0

@capoN #teamkepucz

3

@Gaucho nie istnieje coś takiego jak ideologia lgbt.

0

och ale chętnie bym się wybrała, ale niestety praca nie pozwala :(

0

@SeeleyBooth mnie to zawsze do takiej zadumy i poważnej melancholii sprowadza Coco. Fantastyczna bajka, bierze mnie ostro za serce zawsze ta świadomość, że nawet jeśli rzeczywiście jest tam jakiś inny byt, to co jeśli z niego również można zniknąć?
Dodatkowo nic mnie tak nie przygnębia jak przemyślenia o tym, kto i czy w ogóle będzie o mnie pamiętał jak odejdę z tego świata :D No, Coco to świetna bajka żeby upaść na dno :D

5

@ef Przede wszystkim, to trzeba pamiętać, że halloween obchodzone jest 31 października, a święto zmarłych 1 listopada.

0

@Tomek54321 przecież w tym czasie co pisałeś to tutaj, znalazłbyś to dwa razy w googlach

0

@VenoM @Ramon Niesamowite jest to, że o sile zawodnika mówią ludzie, którzy kibicują drużynie, której trzonem drużyny był kiedyś Iniesta czy Busi, to były takie byki, że no nie dało się ich przewrócić XD

0

@masq fili.cc

4

@lucca87 Widać, że nie masz zielonego pojęcia na czym polega członkostwo w UE i jakie zasady tam panują. A skoro nie masz o tym zielonego pojęcia to po prostu się nie wypowiadaj i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?