nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CulesBarcelion sory ze po takim czasie odpowiadam ale jeszcze jedno chciałabym dopowiedzieć do dyskusji, bo może troszeczkę źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi o to, że Barca ma problem jak wszyscy ale tym problemem jest nierozsądne rozdawanie pieniędzy na pensje, wydajemy najwięcej na świecie, zawodnikom, którzy od kilku sezonów albo są kompletnie wypaleni albo w ogóle się tutja nie odnajdują i później ciężko to wypchnąć z klubu, bo większość woli poczekać do końca kontraktu, zarobić a później odejść za darmo do mniejszego klubu, ewentualnie za kwoty nie przekraczające 20mln. I co z tego że zarząd chwali się, że jesteśmy na plusie jak np teraz tego nie widać bo zaciskamy pasa mocniej niż większość wielkich klubów, dodatkowo wszystkie dane dotyczące długów, przychodów i rozchodów ujawnione zostaną pewnie dopiero jak na stołek wejdzie ktoś spoza ekipy barto.
0
@CulesBarcelion Już tak całkowicie odchodząc od tematu Messiego, ale odnosząc się do jednego Twojego zdania, "to klub z Barcelony i zarząd wie najlepiej ile mogą płacić", to akurat mam wrażenie, że to zdanie jest kompletnie bez sensu, bo właśnie przekonujemy się przez ostatnie miesiące ile mogą płacić, kiedy muszą ratować się ucinaniem pensji, bo tyle nadawali, że budżet nie wyrabia przy pierwszym kryzysie...
0
@BarcaInfo teraz pytanie czy to świadczy tak dobrze o Griezmannie czy tak kiepsko o naszej defensywie :)
9
Font na dzień dzisiejszy wydaje się najbardziej odpowiednim kandydatem. Zobaczymy co na to socios ;)
3
@grubiorz Spełniają standardy dotyczące organizacji finału LE a nie LM.
1
@rafal314 można zapomnieć, że nie ma publiczności na stadionie. Dla mnie plus:)
2
@Wossi61FCB a ja się z tym chyba nie mogę zgodzić. Z mojego punktu widzenia niewielu zawodników, których wymieniłeś będzie można tutaj oglądać. Todibo zaraz nie będzie, Araujo może dostać szanse i osobiście mocno na niego liczę. O Lenglecie nie ma co mówić, bo to już jest podstawowy i dobry zawodnik, jeśli nie stanie się żadne nieszczęście to będzie z nami i na wysokim poziomie i jeśli chodzi o naszych SO to rzeczywiście nie mielibyśmy nic do zarzucenia.
Boczni obrońcy to w naszym wypadku może być gwóźdź do trumny, bo ani nie mamy ani nie zapowiada się żebyśmy mieli dobrego zawodnika na którejkolwiek z tych pozycji. Emerson ma potencjał ale może okazać się tak trafionym transferem jak Junior (choć mam nadzieję, że jeszcze odpali). Jeśli mowa o pomocnikach to oczywiście Frenkie to ogromny talent a Arthur jest moim zdaniem świetnym zawodnikiem, ale od 2 lat nie potrafi wyrobić formy, jeśli chciałby decydować o środku Barcy za kilka lat to tak istotna rzecz jak kondycja jest priorytetem. Dembele, Trincao, Collado, Fati, De la Fuente: Pierwszy: albo w końcu zagra dobry sezon, albo za rok go u nas nie będzie. Drugi to kot w worku (ilu już było świetnych zawodników, którzy u nas gaśli i nie potrafili się odnaleźć), Collado dobry zawodnik i wychowanek, szczerze mówiąc nie znam jego profilu na tyle żeby oceniać szanse w Barcy. Fati start ma obiecujący, miejmy nadzieję, że będzie się nadal rozwijać i da radę ciągnąc ten wózek, za to Konrad to moim zdaniem zawodnik typu Deulofeu i podobną karierę może zrobić.
Co do pozostałych zawodników, to myślę że Cucu, Oriol czy Alena już mogą nie wrócić, ten ostatni może od biedy dostać szansę. Na Puiga mocno liczę, ale ma bardzo oporny start a na temat Orellany się nie wypowiem. Podsumowując, rzeczywiście mamy zawodników z pewnym potencjałem, ale do młodych piłkarzy Realu nie ma nawet co porównywać, nasi uczą się raczkować kiedy tamci biegają na pełnych obrotach. Wiadomo, że wszystko może się zmienić, ale na dzień dzisiejszy rzeczywiście jaśniej wygląda przyszłość białych niż nasza.
0
@ShawnC no z logicznego punktu widzenia jak przyodziejesz ten dresik to tak, też będziesz w barwach Barcelony :*
0
@Janas11224 musiałam się przypatrzeć XDDDDD
1
@AmigoBlancos ze szczęścia płaczę często jak oglądam skróty meczów... a ze smutku to akurat wczoraj, z powodu kwestii rodzinnych.
2
@Wossi61FCB odpowiem niepytana :D
Ja pracowalam w dwóch, w jednym miałam świetną ekipę i aż się chciało chodzić do pracy, w drugim byli ludzie z kijami w duoach i fajnie już nie było. Stawki się teraz pozmieniały więc na ten temat nic nie wiem, bo też już parę lat minelo, a jeśli chodzi o trud pracy to nie ma źle :) fajna robota jako coś dorywczego, pomiędzy szkola/studiami ale na dłużej chyba nie ma sensu zostawać ;)
3
@Cochise ja się udzielam. Nie dużo bo też nie spędzam tutaj 24h ale od czasu do czasu coś napiszę. I rzecz w tym, że ogólnie na forach polskich to nie jest kwestia jakiegoś strachu czy wstydu przed odkryciem i coming outem ale nie każdy jest przygotowany na fale hejtu i obrazy. Serio, spotykając się z opiniami, że homoseksualizm jest chorobą, którą powinno leczyć się psychiatrycznie na prawdę nie jest łatwo walczyć. A problem leży bardzo, bardzo, bardzo głęboko i szybko nie minie.
Dzisiaj widziałam fajna statystykę. Nie pamiętam dokładnie więc może pewne liczby nie będą dokładne ale mniej więcej (?) 80% homoseksualnych par w Polsce boi się wdac w jakąkolwiek koleracje cielesna że swoim partnerem /partnerką w miejscu publicznym. I nie mówimy tutaj o całowaniu czy z obmacywaniu a o najprostrzym złapaniu za rękę. To jest przecież nieprawdopodobne, żeby człowiek w XXI wieku, w Europie, w kraju rozwiniętym bał się dotknąć osoby, którą kocha... I nie zmieni się to szybko, jak widać na załączonych niżej obrazkach.
8
@LuisSalvano no tak, lepiej wybielać swój idiotyzm chwaląc się, że się czyjegoś żarcia nie zeżarło. :)
I oczywiście, że będę uważać Cię za złego człowieka, bo osoba która wyznaje takie poglądy będzie złym człowiekiem nawet gdyby obdarowała cały świat jedzeniem i wybudowała tysiące studni w Afryce. Jeśli uważasz się za dobrego człowieka, to jesteś nie dosyć, że ignorantem to jeszcze niezbyt inteligentnym.
*a przytoczenie opinii biegłych i psychologów w odniesieniu do mojego komentarza jest nawet głupszy niż Twoje poglądy XD
7
@LuisSalvano nie muszę być nauczycielką żeby przekazywać dzieciom zdrowe postrzeganie świata i społeczeństwa. Za to Ty nie powinieneś być nauczycielem bo jesteś homofobem, ignorantem i okropnym człowiekiem. Szkoda, że tacy ludzie maja jakiś autorytet, najbardziej szkoda mi jednak tych dzieci, którym wpajasz te idotyzmy i pewnie część z nich będzie mocno skrzywionych przez Twoje "nauki". Mam nadzieję, że przestaniesz być anonimowy w internecie a dyrekcja Twojej szkoły zareaguje odpowiednio, wiedząc jakiego człowieka zatrudniono na tak odpowiedzialne stanowisko.
20
@LuisSalvano @Avocado
Ale wiecie że dzieci żyjące w rodzinach homoseksualnych będą mieć ciężko tylko i wyłącznie przez takich ludzi jak wy? Gdybyście swoim dzieciom nie przekazywali swoich chorych urojonych poglądów, to żadne dziecko nie miałoby problemu z jednopłciowy i rodzicami. Luis przytaczasz dwójkę dzieci że swojej szkoły, że nie są szkalowane a są z domu dziecka. Myślisz, że dlaczego? Bo 30 lat temu dzieci z domu dziecka to był gorszy sort, społeczeństwo do nich podchodziło jak do potencjalnych kandydatów na ludzi patologicznych, dokładnie to samo jest w temacie homoseksualnych rodzin. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, że ktoś o tak ograniczonych i smutnych poglądach jak Ty, uczy dzieci w szkole.
0
@Avada Kedavra Zawsze mam ochotę to spiewać na głos, a teraz nie mogłam bo w pracy ludzie pewnie dziwnie by się patrzeli :D Zdrówko!
1
@Avada Kedavra Akurat przed momentem mi się skończyło :D
3
@Sysia11 Trzeba myśleć co się robi, dlatego nie powinno się uprawiać seksu jak się nie chce mieć dzieci, nie powinno się pić jak się nie chce mieć kaca, nie powinno się palić jak się nie chce mieć raka, nie powinno się jeść jak się nie chce zgrubnąć, nie powinno się głośno słuchać muzyki na słuchawkach jak się nie chce być głuchym i nie powinno się ciągle wpatrywać w monitor i tv jak się nie chce być ślepym. Oczywiście wszystkie kwestie są całkowicie normalne, ludzkie i akceptowalne przez społeczeństwo, ale nie seks. Oj nie, przecież wszyscy prawicowcy uprawiają go tylko w celu zapłodnienia, a jeśli ktoś mimo zabezpieczeń wpadnie to już chu. z Twoim życiem, przecież chciałaś to masz, trzeba było się nie ruchać i myśleć co się robi!!!
Przepraszam, ale to idiotyczne.
0
@thegame1997 Oczywiście, że porównujemy, Twój zakład nie jest jedynym, jest masa zakładów, które są większe i dwie czy trzy osoby w pomieszczeniu nie spowodowałyby powstania epicentrum zakażeń XD
A w moim poście bardziej chodzi o różnice postrzegania, naprawde uważasz, że zwiększanie limitu w kościołach jest konieczne? Jest to kwestia, bez której ludzie przestaną normalnie funkcjonować, będą żyć na skraju ubóstwa? No ludzie złoci, szanujmy się
10
"Szumowski prosi, aby - zgodnie z nowymi zasadami - umawiać się na daną godzinę i nie czekać w lokalu np. na wizytę u kosmetyczki. - Żeby lekarz nie musiał potem wybierać, kogo ratować - zaznaczył."
"Limit osób w Kościołach będzie zwiększony. Na setne urodziny naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II, od 17 maja włącznie obowiązywał będzie limit osoby na 10 metrów - zaznaczył premier Morawiecki, odpowiadając na pytanie dziennikarza." (onet)
To się proszę Państwa nazywa KONSEKWENCJA ;)
0
@barcelonaLM Nie mam takich informacji.
1
@barcelonaLM No, tylko że to jedna wielka propaganda, zaczęli badać górników i nagle tragedia i tylko huczy, że epicentra, że tyle zachorowań, że się nie polepsza, dobrze przypomnieć, że w tej chwili na śląsku sa czynne dwa duże zakłady "produkcyjne" Amazonu, w którym, z tego co się orientuję w Sosnowcu, na zmianie pracuje około 4 tys. osób, tam nie ma żadnych zachorowań?
Z reguły bardzo daleko mi do jakichkolwiek teorii spiskowych, ale czuję, że ta akcja z górnikami ma jakieś drugie dno.
edit. Już nie wspominam o dziesiątkach innych zakładów, w których pracują tysiące osób i właśnie też te inne kopalnie, podejrzewam, że te 5 kopalni, w których w tej chwili badają i są ogniskami, to zamkną i do ponownego otwarcia nie dojdzie, chociaż będzie pretekst, że zamknęli kopalnie przez COVID a nie z innych powodów.
2
@barcelonaLM Ale na Śląsku jest tyle przypadków, bo badają każdego górnika, gdyby tak badać w każdym województwie, to byłoby to samo co na śląsku
0
@norbi77 a może on już nie żył jak z nim rozmawiałeś!?!?!?!?
1
@Valverde_In Ty ale wiesz ze istnieje różnica między prawnikiem a sędzia? To tak jakbyś nie widział różnicy między kierownikiem na jakimś stanowisku a dyrektorem ds tego samego stanowiska. To że startuje się z tej samej pozycji nie znaczy, że utrzymuje się na niej non stop. Nie znam całości dyskusji ale przywołujesz ja w tym wątku już drugi raz, więc Musi Cię to mocno uwierać. Pewne stanowiska wymagają ciągłej nauki, poszerzania wiedzy i kompetencji, prawnikiem jest sędzia, radca prawny, adwokat, może być doradca podatkowy, prokurator, komornik. Wszyscy mają różne kompetencje i fakt, że wszyscy są PRAWNIKAMI nie znaczy, że wszystkie te zawody to to samo. Pozdrawiam i bez odbioru :)
0
@barteq a ilu było już takich którzy grali w słabych klubach i mieli statystyki godne oklasków a jak przyszli do Barcy lub innego wielkiego klubu, gdzie presją i oczekiwania są 10x większe to piłki prosto nie potrafili kopnąć?
3
Lepszego zmiennika mieć nie będziemy. Powinni się skupić bardziej na sprzedaży nieudanych transferów i dziadków, którzy zajmują miejsce w kadrze niż na uniwersalnym zawodniku i wychowanku.
0
@sebasek99 ale wiesz, że skoro Ty nie masz problemu z oddychaniem w tym to nie jest jednoznaczne z tym, że nikt nie ma problemu?
2
A co jeśli będzie mecz dwóch drużyn, które nie zgodziły się na granie? Komu zostanie przyznany walkower??
0
@RobsonPL zgadzam się z Tobą, za to wiele osób płaczę o sponsorow i argumentuje to właśnie ze nie taki klub się pokochało za dzieciaka, to się w głowie nie mieści jakich my mamy tutaj światłych kibiców, dziećmi wszyscy byli a kochali klub bo politycznie wspierał Katalonie, koszulki były czyste a mes que un Club to wyssali z mlekiem matki, niesamowite!