0

@Kettger nie no człowieku, szanujmy się trochę bo poleciałeś ostro, 5:4 to chyba w snach jakiś, przecież Barca nie strzeli 4 bramek na wyjeździe takiej drużynie ;)

3

@Rothan1 ciężko się tak przebić po zdjęcia z nimi czy raczej wystarczy czekać i mieć nadzieję, że ktoś się zatrzyma? :)

0

@amanter niesamowite te ceny, 3 lata temu kupowałam najtańszy(!!!) bilet za 99€ w tych najwyższych miejscach, na rsss czyli też nie jakiś wielce prestiżowy mecz, niesamowicie próbowano ściągać z kibiców hajs

4

@BordeR lepszy od Matsa

1

@FC1899Barca w sumie odliczając 8:2 to bilans bramkowy 18:14 więc mając na uwadze tylko dwa zwycięstwa Barcy to wiele wyników na styku

2

@Dojaar Eric Garcia obniżył pensje jeszcze nawet przed Pique, przecież nawet lapcio gdzieś wspominał że musiał renegocjować kontrakty nowych piłkarzy, bo barto obiecał im więcej niż Barca mogła sobie pozwolić :)

7

Zobaczycie jak wyjdzie za parę miesiecy/lat, że Messi planował odejście od bardzo dawna a lapcio poszedł mu na rękę i wziął winę na siebie i zarządzanie klubem, żeby Messi nie stracił wizerunku bożka wśród kibiców Barcelony XD

0

@tomek8756 tydzień temu na Chopinie stałam z covidowym może pół godziny i to tylko dlatego, że ktoś musiał podawać dane do kwarantanny i się przedłużyło. Pewnie duży natłok lądujących samolotów i słaba organizacja na lotnisku sprawiły że takie kolejki, wydaje mi się że dość wyjątkowo tka to wyglądało.

2

Myślicie ze gdyby laporta przyjął porozumienie z cvc i zadłużył klub na 40 lat na kolejne setki milionów euro to byłyby tutaj dymy, wyliczenia, wyzywanie od oszustów bo przecież miał klub wyprowadzić na prostą a nie zadłużać na kolejne 40 lat, wyzywanie Messiego że pijawka bo gdyby nie jego kontrakt to nie trzeba by było zadłużać klubu? Czy raczej wszyscy by jednak woleli 2 lata krócej mieć Messiego i brak zadłużenia na 40 lat? Bo patrząc na komentarze to chyba wraz z odejściem Leo klub powinien przestać istnieć? Jak myślicie?

0

@LuisSalvano dlaczego za każdym razem jak odnosisz się do kogoś to piszesz jemu zamiast mu?
Na co jemu to się przyda zamiast na co mu się to przyda?

0

@amanter powiedz to Messiemu, Iniescie albo Xaviemu, chętnie posłuchają co masz do powiedzenia XD

5

@Comentateiro wydaje mi się że dyskusja nie ma sensu bo koleżanka albo jest typowym przykładem pick me albo sama jeszcze nie potrafi zaakceptować swojej orientacji i stąd te teksty, jeszcze istnieje opcja chęci zaimponowania tutejszemu wygórowanemu środowisku, a że 90% to 16 letni konfederaci, to innym sposobem niż homofobia i rasizm tego nie zrobi :) szkoda nerwów

1

@korolocik zaczynijmy od tego że nie istnieje ideologia lgbt a zakonczmy na tym, że nikt normalny nie wspiera homofobii. Więcej nie mam do powiedzenia bo wszelkiego rodzaju zachowania homofobiczne mają podłoże w strachu do przyznania się przed samym sobą, jak się zaakceptujesz to nienawiść też zniknie:*

3

@sevs trzymam kciuki o klęczenie

2

@korolocik o Jezu jaki ból dupy, jak mocno trzeba być ograniczonym żeby tak zabolała inicjatywa mająca na celu jedynie wsparcie osób innych niż sam jesteś... A może właśnie chodzi o to, że dotyczy to wsparcia Ciebie, ale boisz się przyznac przed samym sobą? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fortunate_son kompletny bezsens masz rację, to tak jakby ktoś był dumny, że jest np polakiem czy Niemcem

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

5

@Tuc ja wczoraj miałam rok bez fajki i zdecydowanie to było najlepsze co zrobiłam w ostatnim roku, a nie wyobrażałam sobie kiedykolwiek rzucić :) także powodzenia i trzymam kciuki

1

@HighestInTheRoom nie wykluczone że city pozyskaniem wypalonego Roberto mogło by zyskać mniej więcej to, co zyskało atleti pozyskując wypalonego suareza :)

1

@SteuerFreiMoney ale ta edycja Gaudiego nawet za 60 € to podróbka bo nike nigdy nie wydało takiej koszulki XD
To fanowski koncept który podchwycili majfrendy z Ali express

0

@HypeR natomiast gol w finale ligi mistrzów mężczyzn w 2018 na 1:0 dla Realu to był kunszt męskiej piłki nożnej, miód dla oka, wisienka na torcie, lata ciężkiej pracy, talent, zmysł taktyczny i logiczny powód na szkalowanie kobiecej piłki "bO nIsKi pOzIoM"

5

@catalanian09 niewykluczone kiedyś jak pisałam z ojcem Michała żuka to sugerował właśnie tego typu zagrywki w młodszych grupach piłkarskich, że nazwisko ma duże znaczenie, ciekawe jak jest w rzeczywistości

1

@kamiVeB takie osiągnięcia już dawno nie są podstawą do przyznania zp. Liga mistrzów i puchary narodowe, Messi może liczyć na zp tylko jeśli coś wygra z Argentyna, musiałby znowu 90 bramek strzelić żeby ktoś zwrócił na niego uwagę. Póki co ludzie pamiętają jedynie porażkę z PSG i na tym się kończy.

1

@LambiPL a jak to szkło klejone zostało? Normalnie miało klej na sobie, czy światłoutwardzalne czy jak? Grilla Glass to rodzaj szkła i niewiele mówi o sposobie najklejenia, skat pytanie, w większości szkieł to to 24h to profilaktycznie dla sprzedającego :)

0

@Ojciec5tkidzieci No bo segregacja rasowa wzięła się od narażania przez czarnoskórych zdrowia i życia pozostałych obywateli.
Część krajów już z sukcesem wychodzi z pandemii bo się szczepią, ale polska ma współczynnik zgonow i zakażeń większy niż jakieś Indie (być może już mniejszy, ale różnice są w przeciągu tygodnia max dwóch). Zakazy turystyczne itd to może rzeczywiście przesada ale akurat prywatne leczenie osób które nie są zaszczepione to spoko opcja, bo skoro szczepionki są "na NFZ" a ktoś z nich nie korzysta to dlaczego nie powinien płacić za leczenie wynikłe z własnego zaniedbania? O fakcie, że 70% osób które się nie chcą szczepić to osoby które uważają ze polska nie powinna mieć żadnego socjalu a co za tym idzie służba zdrowia też powinna być płatna, nie wspomnę.

0

@Foton NIE JESTEM RASISTOM ALE CZARNOSKÓRY CZŁOWIEK W REKLAMIE TO PRZESADA, WCISKANIE CZARNEGO KOLORU SKURY TAK JAKBY TO BYŁO NORMALNE, JESZCZE DO TEGO JAKIEŚ GEJE A NIE KROLICZKI Z WIELKIMI CYCAMI, MASAKRA TEN ŚWIAT SPADA NA PSY :////

0

@koszol mnie się mocno żal zrobiło matheusa jak drużyna świętowała pk a on taki biedak sam nie wiedział co robić bo niby to jest w tej drużynie ale nigdy nawet murawy porządnie nie powąchał i jak tu reagować na "cudze" sukcesy. Szkoda go, transfer to kompletne nieporozumienie ale jednak jaka w tym wina piłkarza? Mogliby go sprzedać czy chociaż gdzieś wypozyczyc i tyle

0

@Image inteligentny to nie jest Dembele, Pique akurat to jeden z bardziej rozumnych piłkarzy, o czym świetnie świadczy ile posiada doskonale prosperujących firm i projektów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?