nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LR9 a po paru latach reforma, rozszerzenie ilości miejsc, spadki, awanse i mamy ligę mistrzów pod nazwą superliga, nie kierowana przez mafijne organizacje ;)
0
@Kgorecki2500 w sezonie kiedy wygrało swoją ligę?
1
@shinthps ludzie ale wy myślicie ze taki format super ligi utrzyma się cały czas? Zagrają tak 3-5 lat i zrobią reformę identyczna jak w lidze mistrzów, kluby chcą po prostu odebrac uefie i Fifie hagemonie w zarządzaniu światowa piłką, przecież ktoś kto organizuje takie przedsięwzięcie zdaje sobie sprawę że brak konsekwencji nie prowadzi do niczego dobrego...
0
@lucca87 dogadają się z UEFA że zwycięzca sl będzie grać o superpuchar z wyciezca ligi mistrzów i UEFA nie będzie miała nic do gadki XD
0
@Homeopata8989 ciekawe czy atalanta będzie tak szczekać jak zakwalifikuje się jako jeden z 5ciu zespołów do tej superligi xd
3
Wczoraj jak wyszly takie większe ploty na temat superligi to tak się zastanawiałam "panie a po co to komu", ale jak się tak człowiek zastanowi, to oprócz takich tuzów jak slavia, malmö, nie wiem, choćby Celtic, to te rogrywki niewiele się zmienia. 15 drużyn które mają grać w superlidze tak czy siak gra co roku w LM (może oprócz angielskich ale wtedy zamiast takiego Arsenalu czy tottkow właśnie gramy że slavią itp), do tego zakładając że pozostałe 3 drużyny które dopełniają 15 to Bayern, Borussia i PSG, 5 drużyn ma szansę na zagranie, czyli dokładamy Ajax (czy innego mistrza Holandii), być może jakaś drużynę z Portugalii i być może jeszcze 3 drużyny z top 5. Tak czy siak w tej superlidze będą mecze z powiedzmy słabszymi zespołami jak Sevilla, Lipsk, Atalanta itp. Zmieni się jedynie hymn tak na dobrą sprawę i fakt, że rzeczywiście będzie więcej meczów między silniejszymi rywalami. Czy dla postronnego widza taki format jest gorszy niż oglądanie w środowy wieczór starcia Porto-Celtic? Nie sądzę. Plus oczywiście każda z drużyn grających w super lidze będzie się mierzyć z ogórkami w lidze rodzimej, brak dokładania do terminarza meczow niskiej jakości, a nadrobienie to meczami o jakości przynajmniej potencjalnie wysokiej każdemu kibicowi powinno się podobać.
Ps. I pamiętajmy ze często zdarzało się że w meczach niskiej wagi w LM kiedy awans już był przesądzony, w 11 wychodziło wielu młodych i niedoświadczonych graczy, no to był wtedy miód na oczy :D
Wydaje mi się, że jeśli ta superliga będzie dobrze zarządzana, to będziemy mocno chwalić i o LM zapomnimy prędzej niż nam się wydaje :)
0
@mokrychlopiec mnie to się wydaje, że ludzie najbardziej ubolewają nad hymnem ligi mistrzów a nie nad samą zmianą rozgrywek :D
1
Cześć kochani, mam gorącą prośbę, moja papużka walczy o zwycięstwo w konkursie weterynaryjnym, serdecznie bym prosiła o lajki pod zdjęciem użytkownika Marta Jóźwiak, było by nam bardzo miło, gdyby z waszą pomocą Bryś zdobył pierwsze miejsce!!! Z góry wam wszystkim dziękujemy!!!
https://www.facebook.com/161883803965487/posts/1937387393081777/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@hank_moody ja na c+ ale studio póki co bardzo jednostronne
0
@clyde a w Barcy gra tylko jeden? :>
0
@horang jeśli uda się wygrać taki "puchar pocieszenia" w sezonie bez prezydenta, bez napastnika z prawdziwego zdarzenia, z milionem kontuzji kluczowycg graczy, z niepewnym przyszłości Messiego i przy wprowadzaniu do zespołu graczy poniżej 20 roku życia, to mogę takie puchary pocieszenia wygrywać :) mamy taki sezon, że ten puchar będzie najcenniejszym pucharem króla od lat, a Ty wyjeżdżasz z jakimś pucharem pocieszenia XD
0
Znacie jakąś platformę, czy coś w której możnaby wykupić pakiety sportowe za mniejszy pieniądz niż 50-60 zł za miesiąc albo znacie jakieś platformy pirackie albo zagraniczne, z którymi można by się u nas połączyć a nie wydawać miliona monet? Bo właśnie skończył mi się pakiet na tv i chciałabym wykupić jedynie coś sportowego bo nic innego nie oglądam, a cena 60 zł miesięcznie za 15 kanałów to trochę przesada :(
0
Czy ktoś się orientuję w kwestii, jeśli mam simsy na xboxa w polskiej wersji, a kupię dodatek dostępny w regionie UK, to będzie mi to normalnie działać, czy wersję simsow też muszę mieć UK?
0
@kamyk_23 XD co za idiotyczny komentarz XD
2
@Vaven ponieważ przedsiębiorca wykonujący usługę jest obowiązany ustawą, która obowiązuje w danym kraju. Jeśli nie dopełnisz jakiegoś obowiązku wynikającego z ustawy, to czeka Cię Kara, a aby jej uniknąć możesz się odwołać. Jeśli chodzi o prywatna stronę internetową, to zakładając na niej konto zgadzasz się z regulaminem na niej obowiązującym. Jeśli naruszysz ten regulamin to możesz zostać usunięty bądź zablokowany, w zależności jakie kary właściciel przewiduję. W tej sytuacji porównujesz dwie różne sprawy tak właściwie, bo jakby to zrownac na chłopski rozum to w sprawie Korwina to Januszek jest tym "sprzedawca" a Mareczek "ustawodawca".
A wolność słowa kończy się tam gdzie zaczyna się obrażanie innych. Nie usprawiedliwiajmy prostactwa i braku kultury wolnością słowa bo w ostatnich latach ten slogan jest mocno nadużywany :)
4
@Pewex idealny jak sie papier toaletowy skończy
0
@ArdoFCB no dlatego nie powinno się dzieciakom dawać ocen albo uwag za zdjęcia na facebooku
0
@AV0CAD0 Na jakiej podstawie uważasz, że zaatakowana kobieta nie była osobą protestującą spokojnie, tylko z góry zakładasz, że krzyczała i prowokowała biednego damskiego boksera?
2. Usprawiedliwiasz go, bo ktoś go nagrywał bez jego woli, gdyby nie osoba, która go nagrywała to teraz byś darł mordę, że TEN ATAK TO WYMYSŁ LEWAKÓW BO NIGDZIE NIE JEST UDOKUMENTOWANY, a biedne kibole na pewno nie zaatakowały by bezbronnej kobiety. Dodatkowo jeśli już taki atak miałby miejsce (ale od tego jest przeciez sad, a nie dziesiatki świadków!!!!!!) to pewnie był to lewacki spisek i kibol to tak naprawdę przebrany pedał, który pobił tą dziewczynę tylko po to, żeby zwalić winę na dobrych chłopaków :(
0
@DonAndresFCB wszyscy wiedzą po co tam są. Jeśli padają jakieś zdania nt aborcji płodu z gwałtu to tylko dlatego, że to jest kolejny punt w fantastycznym planie k*i g**ek. Zaczyna się od tego, skończy na zakazie aborcji po gwałcie albo przy zagrożeniu życia matki, bo "matka już pożyła 20 kilka lat to niech dziecko też ma szansę" :)
1
@maatiixx płci wymieniłam tylko dwie, jak widać poziom Twojej wiedzy na ten temat jest na tyle niski, że nie powinieneś w ogóle w tej dyskusji się udzielać, więc pozdrowienia i nara
1
@Survier Polska od początku wejścia do UE otrzymała od niej 100 750 016 570 zł. Nie wiem skąd miałaby wziąć te pieniądze gdyby w niej nie była i nie wiem na ile brak tej kwoty przyczyniłby się do przypuszczeń, że wyglądałoby tu teraz tak samo albo podobnie, ale jesteś niezłym optymistą skoro tak uważasz:)
2
Komentarz usunięty
0
@patataj no właśnie pewnie w wielu przypadkach to są ich dzieci XD
0
@Survier Ciekawe jakie masz poglądy na temat praw człowieka w stosunku do osób które się już urodziły: trans, homo, bi, pan, niebinarnych, bo w na pewno walczysz tak samo mocno o ich wolny wybór i o ich życie, jak walczysz o uszkodzone płody, co? :)
0
@Ascend No i Twój przykład idealnie pokazuje, że to, że coś jest prawnie zabronione, nie znaczy, że to nie istnieje. Aborcja tak czy siak będzie, ale będzie albo nielegalna, w jakiś smierdzących "ośrodkach", albo za granicami kraju. Nie lepiej byłoby zadbać o te kobiety, które i tak to zrobią, niż umyć sobie ręce i udawać, że teraz już nie ma tematu?
1
@Survier podchodząc od najprostszej strony, przypomnij sobie jak wygladał wschód polski, małe polskie miasta i wsie przed wstąpieniem do UE a jak wyglądają teraz, przypomnij ile mieliśmy wyremontowanych i nowych dróg, ile otwierało się małych firm, które zaczynały od zera i nie upadały po kilku miesiącach.
1
@Hushovt chciałabym tak teraz posiedzieć w domu w dresiku jak Ty a tu ech w robocie :(
0
@Odcinkowy a to numer zobowiązuje do pierwszego skladu? XD wolałbyś Matheusa z 9?
0
@Pawelec7 Na Idrissiego było ich stać, bo zaoszczędzili na Rakiticu, pięknie Barcelona dba, żeby la liga była konkurencyjna, to mi się podoba!