0

@Dzieniu na przyszłość :)

0

@masq ale przecież to nie jest dysfunkcja XD
to tak jakbyś kazał leworęcznemu pisać prawą ręką bo się tak przyjęło. Julii super idzie to co robi i powinna to robić nadal czy się to podoba czy też nie.

3

@fortunate_son pewnie jak wszędzie zacznie się stabilizować to u nas dopiero wybuchnie panika

1

@codemat te vlogi mogą być super, powodzenia :)

1

@codemat czym robisz zdjęcia?

0

@ProMILs jaki masz telefon?

0

@4drian0 też mi się tak wydaje i nie wiem czy to nie był sergi Roberto albo Rafinha

1

@macio_944 nic lepszego mnie dziś nie mogło spotkać

0

@Keenone Ogólnie warto sobie przeglądać na olx np wyrwałam mase razy tak piękne okazy za grosze, że aż żal, że tak mało :D Fajna, też na nią polowałam swego czasu ale te koszulki troszkę źle mi się nosi :)

0

@sebo939 Jeśli masz możliwość we wrocławiu, bo nie wiem jak to wygląda tam to poszukaj sobie kiedyś domu strachu. Ja byłam w Kato i takich emocji jak tam, to żaden escape room nie dostarcza :D I wiem, że escape room i dom strachu to trochę inne zabawy ale zdecydowanie warto spróbować

0

@HansLanda dzięki :)

0

@damianex10 dziękuję :)

0

@damianex10 a podasz jakieś?

0

Sa jeszcze jakieś stronki z filmami za free? Coś jak kiedyś fili.cc albo ekinomaniak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Orientujecie się, czy jest jakakolwiek możliwość na zakup mate 20 pro w cenie poniżej 2 tys zł? Swego czasu ich cena gdzie niegdzie oscylowała w okolicach 1700-1800 zł a teraz we wszystkich elektro marketach 2.5 wzwyż...

0

@`Sin pierwsze słysze, żeby piłkarze mieli grać "na miliony za które zostali zakupieni" Ludzie, weźcie się czasem rozpędźcie i uderzcie tymi głupimi łbami w mur, bo wy byście chcieli, żeby jak piłkarz kupiony za 100m, to musi strzelać 100 bramek XD
Tak to później wygląda, jak się piłkę nożną ogląda dla samego oglądania brameczek, a nie dla jakiejkolwiek taktyki czy ruchu bez piłki. B/O

0

@MichalZZZ jeśli dobrze kojarzę, to oledy są w 4k, więc nie wykluczone, że to wina programów, które tego 4k nie obsługują, a ps4 już tak

3

@pawelgrywalski13 jak będziesz potrzebować jakiejś porady to pisz, specem nie jestem ale ogarniałam parę budżetowych wyjazdów na własną rękę i wyszło całkiem w porządku, oczywiście przy takich wypadach nie ma co liczyć na luksusy, ale jeśli komuś bardziej zależy ja spełnieniu marzenia niż na fotkach z 5* hotelu to bardzo łatwo i czasami za friko da się wszystko ogarnąć, więc mam nadzieję, że spełnicie marzenie już teraz, ale gdybyście mieli wybierać się na własną rękę a w miarę tanio to pisz, spróbuje wam parę tipow podpowiedzieć :)

0

@Fake69 w tym meczu może i tak, ale wystarczy zobaczyć pierwszy lepszy występ Antka żeby zauważyć jak często wychodzi do podań i ich nie dostaje, aż chyba zobaczę ostatni mecz i to podlicze, bo wylewa się na tej stronie pomału pomyje na niego (nie mówię o Tobie a ogólnie) a gość naprawdę nie raz dwoi się i troi żeby coś lepszego pograć

2

@pawelgrywalski13 polajkowalam żeby nie było, ale tak dla jasności, wyjazd do Barcelony naprawdę mozna ogarnąć po kosztach :)

0

@AmigoBlancos i Puziol

1

@SylwekFCB tak :)

3

Tak odchodząc od tematu czysto piłkarskiego, czy waszym zdaniem Haaland jest jednym z brzydszych piłkarzy ostatnich lat? Nie wiem czy to tylko mój gust, ale facet kompletnie nie grzeszy uroda, mam pewność że gdyby nie był dzianym piłkarzem ciężko by mu było żeby jakąkolwiek dziewczyna się nim zainteresowała, co myślicie, brzydal czy ujdzie??

0

@JohnA jest jakiś kod?

0

Leciał ktoś z Was kiedyś gdziekolwiek z przesiadką we Frankfurcie? Mam półtorej godziny przesiadki we frankfurcie i boję się, że nie zdążę, ktoś się orientuje, czy można jakoś szybko ogarnąć tam taką przesiadkę czy kolejki są tak ogromne, że nie da rady?

0

@Kengo sędziowanie w tym meczu woła o pomstę do nieba

1

@bari_94 Karius to bardzo ciekawy przypadek, nie śledziłam jakoś mocno jego gry w Liverpoolu, ale z tego co kojarzę, to tych baboli kilka mu wpadło, ciekawe czy ma aż tak słabą psyche na tą pozycję, czy po prostu okropnego pecha ;)

1

@bixmix jeszcze widziałam, że dosyć fajny kursik był na to, że barca wygra obie połoty, ale nie pamiętam jaki

0

@Hushovt a pamiętacie jak na jakieś mistrzostwa świata były karty z piłkarzami i stadionami, na których się odbywały? to dopiero była ekscytacja, do teraz te karty mam gdzieś w szafce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?