1

+1 wyrobionej przewagi nad atletico, ale w tej chwili trzeba wziąć pod uwagę, że przewaga nad Realem stopniała do 6pkt, a przed nami jeszcze wiele ciężkich męczy i klasyk na bernabeu w chwili kiedy Real może nie gra wyjątkowo ale ma podniesione morale do 1000 chyba... A my zupełnie odwrotnie.

0

Stadion zapełni się pewnie po około 10minutach meczu

1

Nic, wysłała mi serduszko na fejsie :D

1

Dokładnie, ja w dodatku zdałam trudne zaliczenie i odpisała mi Magda Gessler XD Nic tylko czekać na udane mam nadzieję, zakończenie dnia.

2

Może masz jakiś problem, ja jakoś zrozumiałam o co koledze chodziło. Cou napisał o interze a Patryk, że zamiast interu mógłby iść do milanu, naprawde to taki powód żeby się czepiać?

0

Rzeczywiście, już zdążyłam zapomnieć :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bo jeśli jest szansa to należy walczyć, ale płakać o ten puchar nie ma sensu

0

Ale wiesz, że Barca ten puchar gra bo musi? To przecież widać jak byk, że zależy im bardziej na lidze i LM, zagrał rezerwowy skład w pucharze, który oglądają tylko kibice tej ligi i tylko kibicom tej ligi na nim zależy, a Ty płaczesz jakbyśmy przegrali 4:0 z PSG w Lidze Mistrzów.

0

Chociażby Manchester City?

6

Muniaka sobie poczytaj, ten to dopiero pisze po dopalaczach

2

Oczywiście, z tym że istnieje multum stanowisk, które wcale obsadzane być nie muszą ale są, państwo i tak za to płaci, ale nikt nie ma o to problemu. Kiedy przychodzi kwestia LGBT, imigrantów albo czegokolwiek innego to nagle wszyscy oburzeni bo PANSTWO BEDZIE PLACIC ZA POMOC OSOBOM LGBT ZART I KPINA!!111!

2

a kto tu kogokolwiek do czegoś przymusza? Sami sobie dopowiadacie a później macie ból dupska o wszystko

7

A co w tym przesadnego, że ktoś chce dać wsparcie takim osobom? Przesadą mogłaby być pomoc pieniężna a nie osób kontaktowych.

1

Jak to jest ze zgłaszaniem drużyny młodzieżowej do Pucharu? Bo przecież w PK grają drużyny z niższych szczebli rozgrywkowych, po prostu zazwyczaj szybko odpadają, więc sam Puchar Króla jako tako nie powinien być uznawany za wyższy szczebel rozgrywkowy, tym samym Chumi nie powinien być na ten mecz zawieszony. No chyba, że PK dla np. Cadizu czy innej drużyny z niższej ligi nie jest wyższym szczeblem, a drużyn B danego klubu już tak?

1

Chciałam, ale nie zdążyłam :D

0

Pamiętam jak pracowałam kiedyś w pewnym sklepie z artykułami RTV i podczas wyciągania jakiegoś telewizora, z pudła wybiegł pajak bardzo podobny do tego na zdjęciu. Z tego co pamiętam to kumpel złapał go w sejfer i wyrzucił na dwór:)

6

Widzieliście burze pod tweetem Iniesty z Dnia Trzech Króli? Masa negatywnych komentarzy, głównie ze strony angielskich i amerykańskich Twitterowiczów. Sama nie wiem co na ten temat myśleć, osobiście nie uważam za rasistowskie pomalowanie twarzy na czarno, wielu ludzi wjechało na Andresa nie mając pojęcia o co chodzi że zdjęciem i nie myśląc że jest to tradycja (co w ogóle mnie nie dziwi w przypadku Amerykanów, ale Anglicy chyba europejskie tradycje jako tako powinni znać). Sytuacja podobna do tej z Griezzmannem ale chyba troszkę mniej rozdmuchana. Byłoby jednak przykro, gdyby przez bezsensowne zarzuty ludzi Andres stracił wiele szacunku jakim ludzie darzyli go całą karierę...

0

Przy zakupionym Xbox live gold do zainstalowania jest zazwyczaj miesięcznie kilka gier. Jedna na x one a inna że wsteczną kompatybilnością. Ja mam taki problem, może ktoś pomoże mi to rozwiązać, że gry na X1 normalnie bez problemu mi się ściągają. Gry na 360, arcade nie, bo kiedy próbuję wyskakuje mi powiadomienie o konieczności podania konta rozliczeniowego w celu zainstalowania. Rzecz w tym, że konto to mam podane, mam zarejestrowana tam kartę debetowa, nie wiem co więcej musiałabym tam dodać, bo kupować wszystko mogę normalnie i bez problemu, a instalować darmowych gier już nie moge. Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego i jak możnaby to rozwiązać?

0

Znacie jakieś filmy dokumentalne godne polecenia? Najlepiej, żeby dotyczyły nauki :)))

16

Komentarz usunięty

2

a przepraszam bardzo, w czym zainteresowanie makijażem jest gorsze od oglądania 22 facetów biegających za piłką?

0

Taktyk.

1

Rzecz w tym że piszesz kłamstwa, bo 15mln mama Rabiota chce za podpis, jest to jednorazowa kwota a nie, jak napisałeś pensja, która byłaby sezonowa. Więc serio, jeśli rozpowrzechniasz jakieś ploty to chociaż rób to dobrze

0

Dwóch zawodników Barcelony przy czterech Realu, oczywiście ten ranking niewiele znaczy bo pewnie z 2/3 zawodników zostanie gwiazdami światowego formatu, ale i tak jeszcze kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia przegrac tę rywalizację z Realem.

0

I jak było? Ja planowałam jechać ale naczytałam się, że nie ma tam wiele do roboty i zrezygnowałam. Byliście na kilka dni?

1

Ta z senyera to był dla mnie miód, strasznie żałuję, że nie dało jej się kupić, fantastyczna.

0

Obliczyc połowę z kuli wcale nie jest trudno, taka sytuacja jak ta powinna zostać uznana bramka i koniec dyskusji jak dla mnie.

0

Ogólnie uważam, że ten przepis jest niesamowicie głupi, kiedyś bramka liczyła się jeśli połowa piłki była poza linia wyznaczającą granicę bramki, teraz kiedy technika jest na takim zaawansowanym poziomie komputer wyznaczyłby te połowa w pół sekundy i bramki były by sprawiedliwiej zaliczane...

0

Messi swój chłop w domu to się w skarpetkach chodzi a nie w butach!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?