3

Zawsze sobie mówiłam, że gdy Andres odejdzie, to rzucę wszystko i pojadę na jego pożegnanie. I mówiąc szczerze, nie spodziewałam się, planując jechać na ostatni mecz sezonu, że rzeczywiście na tym pożegnaniu będę. Ech :(

0

Ja wspominałam kiedyś tutaj już nawet nie o felietonie, a o przetłumaczeniu(!!!) Artykułu Pique w the pleyer's tribune, który nawet się tutaj nie pojawił na sekunde. Szkoda, bo artykuł bardzo fajny i ciekawy. Niestety nasi redaktorzy nie wykazują się inicjatywą do polepszania treści tutaj udostępnianych a szkoda bo strona ma niesamowity potencjał...

2

Najlepszym wykładowcą jest Pax!!! :D

0

WOW

0

Nie kwestionuje twgo w ogole, tylko zastanawiam sie, czy sprzedaz jeszcze ruszy. Troche wrecz nie wierze, ze juz nie ma biletow na mecz, a na chelsea atleti itp nie bylo pelnego stadionu..

0

no właśnie wybieram się na ostatni mecz, więc dziwi mnie taka mała ilość biletów zważywszy na to, że na Villarreal jest jeszcze cholernie sporo wolnych siedzeń...

0

Wiecie czy kupię bilety na mecz, jeśli aktualnie na stronie nie ma ich zbyt wiele? Będzie jeszcze jakaś druga tura sprzedaży, cokolwiek?

0

tez jade! masz juz bilety?

1

Ja w maju jade i nocleg mam za friko. :) jakby Cie cos takiego interesowalo to pisz priv sprobuje pomoc:)

0

no właśnie najchętniej bym potrzymała w ręce te książki ;)

0

Na wieczory, wiosna idzie, więc te przyjemne, przy zachodzie słońca :D

0

Wiecie gdzie można kupić tanie książki?

3

Komentarz usunięty

1

Na ktorej teraz moze byc stronie? 1243? ;)

2

Pytanie do redakcji: czy przetlumaczyci niedawny wywiad z Pique? Na stronie rywala jest juz od kilku dni, a chcialabym jednak przeczytac go na naszej stronie :)

9

Ale wiesz, ze to o czym piszesz nie ma nic wspólnego z sytuacją Munira?

0

Dlatego mam bana XD
Po przeczytaniu tego listu mam mieszane uczucia. Z jednej strony jarek jak to jarek napisal list jak dzieci w podstawowce, a z drugiej jednak mial troche racji.

0

Próbowałam kiedyś z nim podyskutować na dość sensownym poziomie i w odpowiedzi dostałam bana. Cóż...
Dzięki już czytam!

0

A da rade jakiegos screena? Bo jestem niestety na jego potepionej liscie i nie mam dostepu do tweetow :))))

0

Ile?:>.

0

Ale o co Ty sie spinasz dziewczyno?

0

bardziej Sagrada Familia :)))

0

Myślicie, że będzie jakaś promocja na oficjalnej stronie Barcelony na bilety z RSSS? Nie orientujecie się może, czy im bliżej meczu tym bilety tanieją? :)

0

Taktyk.

0

Taktyczny.

2

Ostatni, mam nadzieję, że przy okazji załapię się na małe świętowanie :)

21

Właśnie zarezerwowałam loty na moją pierwszą podróż do Barcelony! Aż nie umiem w to uwierzyć!

0

gdyby nie lekka nagonka na twitterze to by pewnie palcem nie ruszyl :P

1

o właśnie o to chodzi, dzięki ogromnie!:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?