nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zawsze sobie mówiłam, że gdy Andres odejdzie, to rzucę wszystko i pojadę na jego pożegnanie. I mówiąc szczerze, nie spodziewałam się, planując jechać na ostatni mecz sezonu, że rzeczywiście na tym pożegnaniu będę. Ech :(
0
Ja wspominałam kiedyś tutaj już nawet nie o felietonie, a o przetłumaczeniu(!!!) Artykułu Pique w the pleyer's tribune, który nawet się tutaj nie pojawił na sekunde. Szkoda, bo artykuł bardzo fajny i ciekawy. Niestety nasi redaktorzy nie wykazują się inicjatywą do polepszania treści tutaj udostępnianych a szkoda bo strona ma niesamowity potencjał...
2
Najlepszym wykładowcą jest Pax!!! :D
0
WOW
0
Nie kwestionuje twgo w ogole, tylko zastanawiam sie, czy sprzedaz jeszcze ruszy. Troche wrecz nie wierze, ze juz nie ma biletow na mecz, a na chelsea atleti itp nie bylo pelnego stadionu..
0
no właśnie wybieram się na ostatni mecz, więc dziwi mnie taka mała ilość biletów zważywszy na to, że na Villarreal jest jeszcze cholernie sporo wolnych siedzeń...
0
Wiecie czy kupię bilety na mecz, jeśli aktualnie na stronie nie ma ich zbyt wiele? Będzie jeszcze jakaś druga tura sprzedaży, cokolwiek?
0
tez jade! masz juz bilety?
1
Ja w maju jade i nocleg mam za friko. :) jakby Cie cos takiego interesowalo to pisz priv sprobuje pomoc:)
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI4NDg2NDUxMzMwMDq67Xta4Qsvn%2Bsipzg%3D&kind=MAIN
Co myślicie? :>
0
no właśnie najchętniej bym potrzymała w ręce te książki ;)
0
Na wieczory, wiosna idzie, więc te przyjemne, przy zachodzie słońca :D
0
Wiecie gdzie można kupić tanie książki?
3
Komentarz usunięty
1
Na ktorej teraz moze byc stronie? 1243? ;)
2
Pytanie do redakcji: czy przetlumaczyci niedawny wywiad z Pique? Na stronie rywala jest juz od kilku dni, a chcialabym jednak przeczytac go na naszej stronie :)
9
Ale wiesz, ze to o czym piszesz nie ma nic wspólnego z sytuacją Munira?
0
Dlatego mam bana XD
Po przeczytaniu tego listu mam mieszane uczucia. Z jednej strony jarek jak to jarek napisal list jak dzieci w podstawowce, a z drugiej jednak mial troche racji.
0
Próbowałam kiedyś z nim podyskutować na dość sensownym poziomie i w odpowiedzi dostałam bana. Cóż...
Dzięki już czytam!
0
A da rade jakiegos screena? Bo jestem niestety na jego potepionej liscie i nie mam dostepu do tweetow :))))
0
Ile?:>.
0
Ale o co Ty sie spinasz dziewczyno?
0
bardziej Sagrada Familia :)))
0
Myślicie, że będzie jakaś promocja na oficjalnej stronie Barcelony na bilety z RSSS? Nie orientujecie się może, czy im bliżej meczu tym bilety tanieją? :)
0
Taktyk.
0
Taktyczny.
2
Ostatni, mam nadzieję, że przy okazji załapię się na małe świętowanie :)
21
Właśnie zarezerwowałam loty na moją pierwszą podróż do Barcelony! Aż nie umiem w to uwierzyć!
0
gdyby nie lekka nagonka na twitterze to by pewnie palcem nie ruszyl :P
1
o właśnie o to chodzi, dzięki ogromnie!:))