nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto normalny robi taka tasme grajac za 10k XD
0
Fajnie, ze Cie stac na takie fury i nie musisz sie martwic pieniedzmi, a widze ze czesc tutaj ma smutne podejscie, bo zeby palac taka zazdroscia w stosunku do obcego czlowieka...
0
Jak myslicie, kto dzis gora w juve-inter?:>
0
.
2
Kupowaliścis kiedyś koszulkipiłkarskie na aliexpres?? Albo wiecie gdzie można kupić niedrogie koszulki z tego sezonu?
0
Chyba płaskoziemcą
1
Dokladnie, ta scena zawsze byla dla mnie tak oczywista, a tu wychodzi, ze jestem geniuszem..............
0
A czy ktoś wie, czy w jakiś sposób można się skontaktować z piłkarzami typu Cristiano???
0
Ja licencjat napisałam w tydzień przed obroną, a miałam prawie rok na napisanie go :)))))
0
Marynareczka, jasne spodnie i pewnie białe adidaski do tego? To ja już wolę patrzeć na facetów w za dużych bluzach, bo taka "klasa" jaka opisujesz to raczej mi się z czasami szału na disco polo kojarzy.
1
Pan puści grupę wcześniej do domu, to będzie czas na felieton ;)
14
Swietna postawa redakcjo, ze po bledzie na nasza korzysc wstawiacie tutaj artykul o kontrowersji! brawo, na stronach rywali takie cos najpewniej nie mialoby miejsca!
0
Boże...
0
a mógłbyś zacytować, bo mnie bloknął na twitterze? :P
0
Ej, a czy sprzeciw przeciwko komuś nie oznacza przypadkiem jego poparcie?
0
Byłeś?
0
Gdyby śląski nie zostawał na każdym kroku olewany to pewne nie pełniłby roli obiektu wielofunkcyjnego. Niestety stadion za stanie nie zarabia.
2
Jako, że niedziela to najnudniejszy dzień na świecie, znacie jakieś fajne gierki na telefon? :)
0
Oczywiście, że inna sprawa, to, że dla Ciebie coś może być gorszące nie musi być dla innych. A może człowiek chce zobaczyć ten spektakl żeby ocenić w podobny sposób jak Ty, ale mieć argumenty. To, że coś mi się nie podoba to już automatycznie wyklucza z nazywania tej produkcji do nazywania jej w zwyczajowy sposób?
0
Najlepsza fifa to była 98 i gra na hali :)
1
naprawde, dopieprzasz sie nieziemskich szczegółów. Produkcje teatralne powszechnie nazywa się spektaklem. To, jaką niesie ze sobą treść to już inna sprawa. Koleś napisał gdzie dostanie bilety, by wyrobić swoją obiektywną opinię na temat tego SPEKTAKLU a Ty na niego najeżdżasz.
0
Masz rację. W ogóle nie mam na ten temat pojęcia.
0
W ogóle nie zrozumiałeś sensu mojego komentarza, więc na tym po prostu zakończmy.
0
Nie muszę iść w tym kierunku żeby zrozumiec. Jestem osobą homoseksualna odkąd pamiętam. Moja rodzina jest zwyczajna katolicka rodzina. Zostałam wychowana pewnie nie inaczej niż Ty. Nie zdarzały się u mnie żadne akty przemocy, czegokolwiek co mogłoby zagiąć moje 'racjonalne' myślenie. Z facetami też próbowałam, niestety nie poczułam tego, co będąc z dziewczyną. Nie wiem jaka sytuacja mogła sprawić że mój racjonalny pogląd na świat mógł się aż tak zmienić, że stałam się 'skrzywiona' ;)
0
Uczelnię.
0
A to zależy gdzie chcesz iść.
0
kim tak właściwie jest Jacek Gnój?
0
Z uczelni :)
0
E tam, aż taki stary Pan nie jest ;)
0
Co masz na myśli pod stwierdzeniem "wina nieracjonalnego myślenia" Bo za cholerę nie wiem jak to się ma do homoseksualizmu.