nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nikt nie mowil o online. Kiedy mnie zdarzylo sie wygrac ponad tysiac to nie odprowadzalam ani grosza.
0
Do 3 tys nie odprowadzamy podatku wiec te 1700 by dostal :)
0
mam starszą wersję a zależy mi na kupnie tej nowej :) a dwie te same książki mi nie potrzebne ;)
0
Czy ktoś z Was chciałby kupić książkę Barca. Życie, pasja, ludzie. Tyle, że starszego wydania? Proszę na priv.
0
Handi 4:0 na Real za 5zł! aż żal nie stawiać!
0
skąd info o tym, że Andres się popłakał? Nie neguję, ale po prostu spotkałam się już z tą informacją i jestem ciekawa ;)
1
Wiele osób tutaj, na twitterze i innych mediach społecznościowych uważa, że nasza porażka z Atletico to wstyd.
Kurde, jaki wstyd, ja nie czuję żadnego wstydu przegrywając 2:3 z drugą drużyną La Liga, podczas, gdy 3. drużyna z tej samej ligi świętuje fantastyczne zwycięstwo 3:2 (!!!) z niemiecką drużyną plasującą się w środkowej części tamtejszej tabeli.
0
niby tak, ale praktycznie każdy ma przypisany w protokole swój numer (przynajmniej tak mi sie wydaje, z "doswiadczenia") więc zawodnik z nr 1 musi wejść na boisko w koszulce z nr 1, więc w stoju bramkarskim ;>
0
i róznica w strojach nie ma znaczenia?
0
Wlasnie apropo tej sytuacji, jest możliwe by wpuscić w pole bramkarza, majac juz jednego bramkarza na boisku?
1
Ja juz sie cala trzese :p
0
Ale 98 i mecz na hali to było coś :) poza tym lubiłam 05 i 08 :)
0
nie wiem jak jest w sts ale w fortunie za każdy puszczony kupon nabijasz sobie punkty, które później możesz wykorzystać puszczając za nie kupon :) Ja tak zrobiłam, ale na sobotę :P
0
Gorzej jak bedzie 4:0 :)
0
Też dostałam plakat z FCB. Drużynowy z sezonu chyba 08/09 :)
Pamiętam, że gdy byłam młodsza to.mój brat wysyłał dość sporo listów do mniejszych klubów jak Vitesse itp. Przesyłali wtedy dużo przypinek i pocztówek z autografami :)
0
Wysyłaliście kiedyś listy do jakiegoś klubu/piłkarza? Dostaliście odpowiedź? :)
2
Jedyne co możemy teraz zrobić to zapomnieć o tym meczu i w 100% skupić się na środzie. Tam będzie nam potrzeba więcej siły i wiary!
0
Jest tutaj ktoś kto mógłby mi pomóc z aplikacją snapchat na androida? mam pewien problem i nigdzie w internecie nie umiem znaleźć rozwiązania. Jeśli tak to proszę uprzejmie na priv :)
4
Dopuszczalne są obie wersje :)
0
Najzabawniejsza kwestia to uefaelona, ktorej pomagaja sedziowie i wiecznie poszkodowany Madryt, ktoremu sedziowie nie pomagaja w trudnych meczach, bo az do samych polfinalow zwyczajnie takich nie posiada. Kwestia do dyskusji powinny byc ustawiane losowania a nie bledy sedziego...
8
Dzisiaj była miazga, hymn ledwo było słychać w tv a co dopiero na stadionie!
0
nie ma lm a mnie scina na wielu meczach wiec ja jestem niezadowolona akurat...
0
ja na ostatni Klasyk kupiłam konto premium.
1. premium mi aktywowało kilka minut po wysłaniu przelewu.
2. Jakość słaba zacinała, ale po chwili odkryłam, że podają tam kilka transmisji i kosztem polskiego komentarza obejrzałam klasyk w ciut gorszej jakości ale za to bez żadnej zacinki.
3. Oglądałam na dwóch komputerach. rzecz w tym, że na obu klasyk więc nie wiem czy inny mecz by poszedł.
Teraz mam Eleven ale niezbyt temu ufam, bo mecz z Atletico w styczniu zacinało mi niemiłosiernie ;)
0
Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
0
poszukaj jakiegoś chiniola, stwarzają teraz świetnej klasy telefony w śmiesznych cenach ;)
0
Ja tam starszych ludzi nie potrafiacych poslugiwac sie internetem rozumiem. Zbyt duzy natlok informacji i innowacji w jednym miejscu, wydaje mi sie ze kiedys to zrozumiesz.
Wg tego co mowisz to telewizja klamie, a internet to cudo ktore mowi zawsze prawde. Jesli zresz wszystko jak jelop to niewazne czy w tv czy w internecie czy w gazecie wyczytasz. Kazdy ma mozg od myslenia i wyciagania wnioskow niezaleznie od zrodla informacji. Kwestia czysto indywidualna.
2
A internet nie oglupia? Wszystko jest dla ludzi, inteligentny czlowiek pooglada telewizje w inteligentny sposob, glupi czlowiek pooglada internet w glupi sposob. Twoj argument jest smieszny.
Wiele ludzi starszych w wieku ok. 50 60 70 lat posiada telewizje i na pewno chetnie by obejrzalo mecze a z internetu korzystac nie potrafia, wiec twoj komentarz jest moim zdaniem zwyczajnie glupi, wybacz.
0
Eurosport 2 emituje właśnie dokument o Johanie Cruyffie :)
1
Jak dla mnie w tej kwestii musiala niezla kasa poleciec ze najwieksi przywodcy najwiekszych krajow nie widza problemu, ktory widzi kilkuletnie dziecko.
1
Barca. Życie, pasja, ludzie. Świetna książka :)