0

Nikt nie mowil o online. Kiedy mnie zdarzylo sie wygrac ponad tysiac to nie odprowadzalam ani grosza.

0

Do 3 tys nie odprowadzamy podatku wiec te 1700 by dostal :)

0

mam starszą wersję a zależy mi na kupnie tej nowej :) a dwie te same książki mi nie potrzebne ;)

0

Czy ktoś z Was chciałby kupić książkę Barca. Życie, pasja, ludzie. Tyle, że starszego wydania? Proszę na priv.

0

Handi 4:0 na Real za 5zł! aż żal nie stawiać!

0

skąd info o tym, że Andres się popłakał? Nie neguję, ale po prostu spotkałam się już z tą informacją i jestem ciekawa ;)

1

Wiele osób tutaj, na twitterze i innych mediach społecznościowych uważa, że nasza porażka z Atletico to wstyd.
Kurde, jaki wstyd, ja nie czuję żadnego wstydu przegrywając 2:3 z drugą drużyną La Liga, podczas, gdy 3. drużyna z tej samej ligi świętuje fantastyczne zwycięstwo 3:2 (!!!) z niemiecką drużyną plasującą się w środkowej części tamtejszej tabeli.

0

niby tak, ale praktycznie każdy ma przypisany w protokole swój numer (przynajmniej tak mi sie wydaje, z "doswiadczenia") więc zawodnik z nr 1 musi wejść na boisko w koszulce z nr 1, więc w stoju bramkarskim ;>

0

i róznica w strojach nie ma znaczenia?

0

Wlasnie apropo tej sytuacji, jest możliwe by wpuscić w pole bramkarza, majac juz jednego bramkarza na boisku?

1

Ja juz sie cala trzese :p

0

Ale 98 i mecz na hali to było coś :) poza tym lubiłam 05 i 08 :)

0

nie wiem jak jest w sts ale w fortunie za każdy puszczony kupon nabijasz sobie punkty, które później możesz wykorzystać puszczając za nie kupon :) Ja tak zrobiłam, ale na sobotę :P

0

Gorzej jak bedzie 4:0 :)

0

Też dostałam plakat z FCB. Drużynowy z sezonu chyba 08/09 :)
Pamiętam, że gdy byłam młodsza to.mój brat wysyłał dość sporo listów do mniejszych klubów jak Vitesse itp. Przesyłali wtedy dużo przypinek i pocztówek z autografami :)

0

Wysyłaliście kiedyś listy do jakiegoś klubu/piłkarza? Dostaliście odpowiedź? :)

2

Jedyne co możemy teraz zrobić to zapomnieć o tym meczu i w 100% skupić się na środzie. Tam będzie nam potrzeba więcej siły i wiary!

0

Jest tutaj ktoś kto mógłby mi pomóc z aplikacją snapchat na androida? mam pewien problem i nigdzie w internecie nie umiem znaleźć rozwiązania. Jeśli tak to proszę uprzejmie na priv :)

4

Dopuszczalne są obie wersje :)

0

Najzabawniejsza kwestia to uefaelona, ktorej pomagaja sedziowie i wiecznie poszkodowany Madryt, ktoremu sedziowie nie pomagaja w trudnych meczach, bo az do samych polfinalow zwyczajnie takich nie posiada. Kwestia do dyskusji powinny byc ustawiane losowania a nie bledy sedziego...

8

Dzisiaj była miazga, hymn ledwo było słychać w tv a co dopiero na stadionie!

0

nie ma lm a mnie scina na wielu meczach wiec ja jestem niezadowolona akurat...

0

ja na ostatni Klasyk kupiłam konto premium.
1. premium mi aktywowało kilka minut po wysłaniu przelewu.
2. Jakość słaba zacinała, ale po chwili odkryłam, że podają tam kilka transmisji i kosztem polskiego komentarza obejrzałam klasyk w ciut gorszej jakości ale za to bez żadnej zacinki.
3. Oglądałam na dwóch komputerach. rzecz w tym, że na obu klasyk więc nie wiem czy inny mecz by poszedł.
Teraz mam Eleven ale niezbyt temu ufam, bo mecz z Atletico w styczniu zacinało mi niemiłosiernie ;)

0

Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

0

poszukaj jakiegoś chiniola, stwarzają teraz świetnej klasy telefony w śmiesznych cenach ;)

0

Ja tam starszych ludzi nie potrafiacych poslugiwac sie internetem rozumiem. Zbyt duzy natlok informacji i innowacji w jednym miejscu, wydaje mi sie ze kiedys to zrozumiesz.
Wg tego co mowisz to telewizja klamie, a internet to cudo ktore mowi zawsze prawde. Jesli zresz wszystko jak jelop to niewazne czy w tv czy w internecie czy w gazecie wyczytasz. Kazdy ma mozg od myslenia i wyciagania wnioskow niezaleznie od zrodla informacji. Kwestia czysto indywidualna.

2

A internet nie oglupia? Wszystko jest dla ludzi, inteligentny czlowiek pooglada telewizje w inteligentny sposob, glupi czlowiek pooglada internet w glupi sposob. Twoj argument jest smieszny.
Wiele ludzi starszych w wieku ok. 50 60 70 lat posiada telewizje i na pewno chetnie by obejrzalo mecze a z internetu korzystac nie potrafia, wiec twoj komentarz jest moim zdaniem zwyczajnie glupi, wybacz.

0

Eurosport 2 emituje właśnie dokument o Johanie Cruyffie :)

1

Jak dla mnie w tej kwestii musiala niezla kasa poleciec ze najwieksi przywodcy najwiekszych krajow nie widza problemu, ktory widzi kilkuletnie dziecko.

1

Barca. Życie, pasja, ludzie. Świetna książka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?