nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale w czym Ci to przeszkadza? Nie rozumiem tej nagonki na dzisiejsze czasy i trendy z tym zwiazane. Kazde pokolenie ma swoje trendy, skoro wypelniaja swoja robote to niech dodaja i tysiac zdjec dziennie na tego instagrama...
0
Pewnie przegrał zakład i musiał oglądać mecz w koszulce Realu :p
0
"Być może dzięki temu wreszcie będą osiągać wyniki."
XDDDDDDDDDD
0
nie ;)
0
Punkty jak najbardziej do stracenia. Bylebysmy tylko my juz zadnych nie stracili, to jeszcze mozemy pod koniec sezonu calkiem wiele swietowac :)
0
zapomniałeś o arcyważnej sytuacji dla przebiegu całego spotkania. Przy stanie 0:1 Lewy wyszedł na czystą pozycję 1 na 1 z Navasem i odgwizdano wtedy niesłusznego spalonego.
0
Znacie jakies strony, gdzie bede mogla znalezc na jakich zagranicznych kanalach transmituja mecze?
0
Akurat Gomes wczoraj na DM zagrał całkiem dobrze...
0
programy zapisują się w pamięci dekodera :)
0
Poki co nie mamy w skladzie zadnego Alena
1
Czy są tutaj jakies dziewczyny?
0
trochę się zastanawiam czy pastujesz, czy tak na poważnie XD
0
Zapomniałeś o kobiecej sekcji Barcy, która wygrała z Tacuense 2:1 :)
0
Moi drodzy mam pewien problem z telefonem, a właściwie pewną aplikacją, już na wszelkie sposoby próbowałam jakoś sobie z tym poradzić a niestety nie daję rady, więc może ktoś z Was byłby w stanie mi pomóc.
Chodzi o to, że miałam zrootowany telefon. Niestety nie byłam tego świadoma (tel nie jest od nowości mój) i kiedy dowiedziałam się o roocie, usunęłam go za pomocą aplikacji do tego przeznaczonej. Według aplikacji root miał zniknąć. Ale nie do końca. Po pewnym czasie użytkowania snapchata, wylogowało mnie z niego a przy ponownej próbie zalogowania wyskakuje błąd, że logowanie się nie powiodło i mam spróbować ponownie później. W żaden sposób nie umiem sobie z tym poradzić, więc jeśli jest tutaj ktoś kto miał podobny problem i dał sobie z nim radę to proszę o odpowiedź :)
3
Tu akurat przytakne :p
1
Nie ma juz podwojnego karania w pilce noznej :)
0
Mowiac szczerze, tez slyszalam o tej teorii ale srednio ja pamietam. wydaje mi sie, ze chodzi o smak, ogorek 'zakrywa' smak pomidora?
0
Bo przeglad jako glownego newsa ustawil 'nawalka wierzy w Krychowiaka' a o remontadzie wspomnieli tylko w niewielkiej czesci okladki ;)
0
Pan Jarek ma poważnie obszczypane części ciała po tym meczu. Cóż, szkoda, że dorosły człowiek jest w internecie bardziej kojarzony ze zwykłym internetowym debilem i spinaczem, niż z redaktorem największego portalu o wielkim klubie.
0
Cos Ci gra ale nie w tym kościele. uczucie spadania w śnie jest wywołane reakcją mózgu na 'brak' czynności życiowych wywołanych zasypianiem. coś jakby mózg chciał się przekonać czy jeszcze żyjemy :)
0
Już 20 dni minęło od tej kontuzji Aleixa? Tak szybko to leci, a moja złamana noga jakoś goić się nie chce...
1
The 100 ;)
2
A ja jakos czuje, ze dzisiejsza porazka Realu sprawi, ze naszym chlopakom wroci wiara i moze nie bedziemy znow grac jak z nut, ale emocje w lidze beda jeszcze ogromne :>
0
Moi drodzy, dzisiaj parę ciekawych meczy, a co za tym idzie, można ciekawie obstawić u buka. Jak myślicie, warto zaryzykować i obstawić Valencie 1x?
Co myślicie o typach na LM i LE?
0
Moze ewentualnie Mathieu by szczerzej odpowiedzial :p
10
A ja to mam jeszcze inną teorię. Pewnie nikt się ze mną nie zgodzi, ale tak mi się pomyślało.
Oczywiste jest, że moja teoria nie ma żadnego związku ze słabą formą całego kolektywu Barcy i braku pomysłu na grę. Z autopsji zaś wiem, że bardzo, wbrew pozorom, bardzo wiele zależy od formy i postawy bramkarza. Nie chcę, żeby obrońcy MATSa się na mnie teraz rzucili, bo "znowu nagonka". Nie, nie. Uważam chłopaka za bardzo dobrego bramkarza. Moim zdaniem po prostu jest zbyt mało pewny w bramce. Chłopina wydaje się pewna siebie (czasem aż za bardzo moim zdaniem) ale nie ma to większego przekładu na postawę w bramce.
Za czasów Bravo, obrońcy ciągle byli instruowani, z bramki ciągle dobiegały krzyki Claudio a on sam wydawał się niesamowicie pewny swojej pozycji. Mats w bramce jest cicho, trzyma się swojego pola karnego i po prostu sobie tam funkcjonuje, często rozpoczynając akcje, albo zagrywając do kolegów. Nie ma pomocy, tej mentalnej pomocy. I myślę, że w pewien sposób to również odbija się na postawie, przede wszystkim obrony, bo jednak inaczej gra się czując, że za Tobą jednak jest zawodnik, który pomoże, poinstruuje, a nie tylko stoi i czeka na wykonanie swojej roboty.
0
będzie lepiej! :)
0
Wszystko w Twoich rękach, zamiast się użalać nad sobą warto coś zmienić podjąć ryzyko, a nóż będzie lepiej :>
0
Wybiera sie ktos do Paryza na mecz? :)
3
Ktos wie, gdzie da sie kupic bluze Barcy w miare niedrogo? :)