0

Centrum, niestety nie Rojca :D
No na księżą mam bliziutko także jak będziesz w pobliżu to czekam na cynk :D

0

A jak powiem, że jestem z Radzionkowa to zostanę zbita? :D

0

"Piqué: Jeszcze przed przyjściem znajdował się na wysokim poziomie. To zawodnik, który może dać na wiele rzeczy." Chyba chodzi o Aleixa a nie o Pique?

0

Co napisałeś w liście do FCB, że dostałeś odpowiedź? :D

1

Nc+ nie polecam, bo nie da się tam wykupić samego pakietu eleven. Żeby móc oglądać eleven, musisz wykupić cały sportowy pakiet canal plusów (chyba 20zł) i do tego pakiet eleven (15) więc za sam sport musisz wybulić 35zł...

0

Moi drodzy, czy jest tutaj ktoś kto zna się na chińskich smartfonach? Jeśli tak to proszę na priv :)

1

Ty sobie chyba jaja robisz.

0

To to już jest zwykłe chamstwo...

0

Ja w zeszlym roku obstawilam za 2zl a zgarnelam 1200, ale od tamtego czasu nic nie weszlo choc tez nie gram zbyt wiele

1

Watpie, raczej w kasach nie sprzedaja biletow z takim wyprzedzeniem, ale pewna nie jestem

2

Moze nie ma dostepu do telewuzora mozgu? ;)

0

Czy ktoś tutaj się orientuje, czy można gdzieś w internecie kupić koszulki innej sekcji Barcy niż piłka nożna? Np. koszykówki albo ręcznej?

0

A skad wiesz ze ludzie ktorzy kibicuja polsce nie robia rego z wlasnego wyboru? Takie troche zamkniete kolo, bezsensowna dyskusja. Kazdy ma prawo do swojego zdania i odczuc, i fakt, ze ktos ma satysfakcje z sukcesow polskich druzyn wcale nie musi oznaczac braku argumentow do bycia dumnym 'z siebie'. A gdyby doszukiwac sie na sile argumentow to tez bys mial jakis wklad wbsukcesy reprezentacji ;) kwestia wyboru. Ogladam czy nie, nikt mimo wszystko nie powinien dyskryminowac drugiej osoby za to co oglada i jak to odczuwa.

0

Troche bezsensowny tok myslenia, 'nie jestem dumny bo sie nie przyczynilem.' Do zwyciestw Barcy tez sie nie przyczyniles a jednak duma cie rozpierala gdy zdobylismy tryplet, co?

2

Oczywiscie, ze sprawiedliwy, ale zbyt surowy. Tak my jak i teraz kluby z madrytu powinny dostac lzejsza kare po prostu

0

losowanie :)

1

pomyliłeś, ten sędzia będzie sędziował mecz z Granada :)

0

wyobraźnia?

0

Witom swojaka :D

0

musiało im być cholernie ciężko nie cieszyć się z goli Realu :(

0

I w dniu moich urodzon :D

0

Jakby nie bylo to mats nie jest jedynym bramkarzem swiata. I chodzilo mi raczej o jakies wypozyczenie ale moj blad bo tego nie napisalam ;) ciezko sie konwersuje z ludzmi na tej stronie bo nikt nie dopuszcza do siebie co mysla inni. Jesli uwazasz ze zachowanie profesjonalnego sportowca ktory sie zachowuje w ten sposob jest okej to sobie uwazaj. Mamy widocznie inne pojecie na temat sportu DRUZYNOWEGO wiec moje argumenty i tak cie nie przekonaja.
Powinien pracowac pracowac i jeszcze raz pracowac przeciez nawet w zespolach amatorskich nie gra sie dlatego ze mialo sie grac. Kazdy chce zdobywac pozytywne wyniki a fochy nie sa tego gwarancja, tylko ciezka praca. I zeby nie bylo bo chyba mnie tez inaczej odbierasz. Lubie Matsa i zycze mu jak najlepiej ale nie takim torem. Jesli sie teraz obrazi i sibie spierdoli to straci moj szacunek bo widocznie chce isc na latwizne. Jesli Nie chce spracowac tylko miec pewne miejsce w skladzie mimo wszystko to chyba wlasnie swiadczy o braku ambicji bo gdyby je mial to by charowal i pokazywal ze zalezy mu na graniu w kazdych rozgrywkach. Narazie wiecej o tym mowi niz pokazuje.
A idac tokiem myslenia 'nie gral to sie z pucharu nie cieszy' polowa druzyny powinna stac z morda spuszczona w dol. Nie na tym ten sport polega.
Wesolych swiat zycze :)

0

Co nie zmienia faktu ze jednak jest osoba publiczna i nawet jesli 'nie sikal ze szczescia' powinien zrobic dobra mine do zlej gry.

2

Jakby nie bylo to jestesmy na polmetku rozgryqek. Gdyby Mats prezentowal sie lepiej gralby w lidze, szczegolnie ze kontuzja Bravo byla dla niego wielka szansa ktora niestety nasza obrona mu odebrala i on sam przez kilka bledow. Mial szanse przedostac sie do 1 skladu ale sie nie udalo. Dlatego powinien walczyc bo nikt nie wie kiedy zdarzy sie kolejna kontuzja. Obrazanie w tym wypadku to tylko szkoda dla druzyny a on sam do niczego tym nie dojdzie, szczegolnie ze wszyscy wiedza jak Lucho podchodzi do takich sytuacji. Powinien spiac dupe i zwyczajnie zapierdalac na treningach a nie miny stroic gdy wszyscy szaleja ze szczescia.

0

Mial ale nie broni.
A pierwszy sklad to nie przypadkiem liga i lm? Bo ja to rozumiem jako gre w podstawowych i najczestszych rozgrywkach. I absolutnie go nie skreslam, jak chce to niech stad spyla i gra gdzies indziej. Ale moim zdaniem powinien pokazac trenerowi ze sie myli ciezka praca a nie fochami..

3

Panie kolego.macie bardzo abstrakcyjne myslenie. Pilka nozna to gra z meczu na mecz a nie z rozgrywek na rozgrywki. Jestem pewna ze jesli mats zarezentowalby lepsza dyspozycje to nawet od stycznia gralby w lidze. Skoro nie gra to widocznie na ten moment jest.gorszy. a on zwyczajnie powinien to zaakceptowac i robic wszystko zeby pokazac trenerowi ze sie myli. Strzelajac fochy tylko niszczy atmosfere i sam sie osmiesza.

0

Ale od kiedy gra sie w puerwszym skladzie za to ze przychodzil jako podstawowy? Skoro nie prezentuje lepszej postawy od Bravo to logiczne ze w podstawie nie gra. Tutaj wielce go wszyscy bronia a jak popelni klopsa to go krytykujecie i usuwacie z klubu. Zycze mu jak najlepiej ale niech zaprezentuje odpowiednia postawe i przede wszystkim ambicje a nie 'mialem grac a nie gram wiec foch'. Glupia gadka...

0

Z reguly jest tak jednak ze wpuszcza sie zawodnikow z pola. Dziwnie gdyby np lucho wpuscil matsa a verma czy bartra siedzieliby nadal.na lawie ;) trener ma jednak tylko 3 zmiany a zmiana bramkarza jest co najmniej bez sensu

5

Powinniscie chyba troche przymknac na niego oko, nie zebym go bronila bo uwazam ze ma troche nierowno, ale wiele jego tweetow to zwyczajny trolling a tutaj sie wszystko przezywa jak mrowka okres...

2

Drodzy użytkownicy. Jak byłam z FCBP w Berlinie to wielu uczestników tego wyjazdów najeżdżało i to konkretnie na ludzi, którzy jechali z blaugrana.pl

Czy ktoś mi powie, skąd ta niechęć to tamtej strony i jej użytkowników? W końcu wspieramy jedną drużynę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?