2

Czy ktos sie orientuje czy mozna gdzies w internecie zobaczyc mecz Barcy B?

0

To zalezy czy przez dowolny miesiac, czy miesiac po 18? bo jesli tak, to troche bezsensowna idea dla uczacych sie ludzi, bo kto oleje miesiac szkoly eby pojezdzic po europie? poza tym, juz widze jak nauczyciele przymykaja oko na usprawiedliwienie 'pani ja swoj bilet musialem wykorzystac'. Swietny pomysl, ale uwazam, ze powinni wprowadzic cos takiego wlasnie dla ludzi okolo 25 roku zycia.

0

Dziekuje! :)

0

Mam pytanie do uzytkownikow ps3. Czy chcac grac na ps3 przez internet ze znajomym np. Trzeba wykupic jakis pakiet, podobny do xboxowego golda? czy wystarczy podlaczyc sie do internetu i juz mozna grac?

0

Normalna obrona to nie pajacowaniE. Jego zachowanie przy 4 bramce to tez nie pajacowanie. To nadmierna pewnosc siebie, wiekszosc bramkarzy w takiej sytuacji przerzuca pile na druga strone a nie chce na sile wykazac sie zajebistoscia i przelobowac nadbiegajacego zawodnika. Dla mnie zalosne zachowanie, tymbardziej, ze mats nie mial dzis takich interwencji, ktorych nie wybronilby inny Bramkarz. bardzo, bardzo slaby mecz niemca. Chyba najgorszy od kad u nas gra.

0

Pewnie bedzie -20 i bez sniegu.

1

Sądząc po jego wywiadzie, to w te 40 minut napisał, żeby odbębnić, bo z zaliczeniem już mógł mieć problem :P

0

Bo kadre mamy obsadzona pilkarzami, ktorzy maja jakies miedzynarodowe doswiadczenie. A kluby graja na swoim podworku, jada gdzies i nagle budzimy sie z reka w nocniku

1

Za 2000tys to wcale nie taka tragedia... :p

0

Ale oficjalnie liczy sie kadra, a nie grajaca 11. Datego Mats powinien byc uwzgledniony :)

2

Ale mathieu nie pojechal, a mats na euro jest.

0

Ja strzelam pocierajac kciuk o palec wskazujacy.

1

Juz wyzej probowalam tlumaczyc ze te dziewczyny nic nie musza robic. Mylisz pojecie pedofilii z gwaltem. Jesli zostaLyby zgwalcone to one musza sie zglosic. pedofilia nie wymaga zeznan osob pokrzywdzonych. Wystarczy, ze policja glebiej poweszy. W kazdym badz razie, troche w to nie wierze, ale kazda taka sprawa powinna zostac rozpatrzona. Wtedy jesli rzeczywiscie byloby cis na rzeczy, to policja juz zrobi swoje, bez wzgledu czy 'pokrzywdzonym' sie to podoba, czy nie.

0

Powaznie sie mylisz. Pedofilia jest karana niezaleznie od osob poszkodowanych. Jesli policja rzeczywiscie zainteresowalaby sie tym tematem (o ile jest prawdziwy) to szybko znalazlaby dowody na wine tego chlopaka. A wtedy juz chlopaczek niewiele do powiedzenia bedzie mial.

0

Czy ktoś z Was ma może gdzieś tapetę naszego Andrzeja, mniej więcej podobną do tej, nawet taką samą, tylko że na telefon i napis INIESTA był u góry? Kurcze, miałam ją kupę czasu a sprzedałam telefon i tapetę razem z nim :(
http://pre08.deviantart.net/b9ae/th/pre/i/2014/220/f/6/wallpaper_andres_iniesta_2014_by_designer_abdalrahman-d7ubl56.jpg

0

Znajdę tutaj dobrą duszę, która biegle, lub w dość zaawansowanym stopniu posługuje się językiem hiszpańskim i jest gotowa pomóc mi w pewnej kwestii?

0

lepiej żeby Polska nie musiała odrabiać 9 bramek :P

0

Ja tez ogladam, wiec jesli potrzebujesz informacjii od roznych zrodel to tez zapraszam :p

1

Ale czy ty nadal nie rozumiesz, że to nie kwestia wyuczenia? Jeśli jeden z drugim będzie miał być gejem, to będzie bez względu na kapitana amerykę. Masz bardzo niewielkie pojęcie na ten temat.

1

Na prawdę uważasz, że homoseksualizm to zachowanie wyuczone? Nawet jeśli dziecko tak pomyśli, to nad emocjami nie zapanuje. Nie wiem jak ty, ale ja na siłę nie potrafię podniecić się czymś co mnie zwyczajnie nie kręci, więc takie porównania są nie tyle nie na miejscu co po prostu głupie.

1

profesjonalizm profesjonalizmem, ale rozbawiły mnie te obrazki :D

0

a na rozluźnienie, Borat na tvn.

0

Coś mi przeskoczyło. Oczywiście.odp nie do tego postu :)

0

sport.pl to ci, którzy po meczu z Valencia pisali, że "Messi ze złości złamał rękę fance Realu", a przegląd, którzy uważali Lewego za pewniaka do złotej piłki?

0

A mnie tam się podobają...

0

Z tego co pamietam to Arda i Aleix tez byli cichymi transferami. Nikt sie nie spodziewal ich kupna. Co z tego ze 20 tysiecy njusow o potencjalnych wzmocnieniach wychodzi skoro to tylko plotki? Pewnie jesli kogos kupimy to wszyscy beda zaskoczeni bo 'przeciez mundo i sport nie pisaly o tym zawodniku'
Ps. Sory za brak pl znakow.

0

jest początek maja, jeden klub ogłosił transfery i nagle wszyscy żądają transferów Barcy.. No ludzie...

0

Bawarczycy*

3

Wydaje mi się, że w£aśnie na tym polega jej rola. Ma być sztywna, zawsze opanowana, nie okazywać emocji. Dla mnie bomba!

0

przyznaję w stu procentach rację. Ręka w polu karnym wg mnie była, więc karny zasłużony. 2 pozostałe to parodia. Faulu Suareza na bramkarzu moim zdaniem (subiektywnym oczywiście) nie było. O ostatniej bramce nawet nie ma co dyskutować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?