0

No swietna jest. Byloby fantastycznie jakby nike wydalo takie jak te treningowki tylko bawelniane, to nawet bym sie nie zastanawiala :)

0

Te treningowe sa niesamowite! 134zl w sport direct ostatnio widzialam :)
A te wczesniejsze z presezonu z tego co pamietam ;) i w formie ciekawostki to wielu uzytkownikom tej strony nie przypadly do gustu

4

Codziennie od wczoraj? :p

0

Ja szukalam i.nie znalazlam. Uroki 3 ligi ;)

0

Ja ogladam seville i mam nadzieję, że jeszcze strzelą bo akurat na nich postawiłam ;)
Tymczasem Barca B. Wyrównuje w ostatniej minucie meczu i urywa punkty liderowi tabeli. Brawo!

0

No tak haha
Widzisz jeszcze tylko godzina, zobacz jak szybko zleciało hehe

0

jeszcze trochę i nowy sezon :D

2

ja tylko siedzę i odświeżam stronę bo już wytrzymać nie mogę :P

1

kopaną najlepiej, ale jednak na Barce to patrzeć w każdej postaci :)

2

Jakbyś chciał jakieś Barcelońskie combo to na canal plus Vive Tauron Kielce- FC Barcelona w ręcznej :)

0

CP powinnien miec jak.najwieksza ilosc kanalow dostepnych w nc+. Moze wtedy zrozumieja, ze nie sa niezastapieni się obudzą z tego finansowego snu.

0

Oby sie pojawiło bo to już jest zwyczajna kpina. Wychodzi na to, że żeby oglądać w nc+ jakikolwiek sport niedługo będzie trzeba wykupywać kilka pakietów. Kupiłam sportowy pakiet a wychodzi na to, że musze jeszcze kupić drugi. Niedługo na Eurosport może też zrobią "promocję" za 8zł?
Wszyscy, którzy uważają, że to nie jest wielka kwota i można się pokusić powinni się puknąć w łeb. Nie po to człowek płaci za konkretny pakiet żeby później jeszcze dopłacać i dopłacać.

1

happiness is a warm gun- mistrzostwo świata :)

0

W tym wieku mozna kupic kogos mlodszego? Chyba w tej cenie? :)

1

a co z Aleixem?

0

rzecz w tym, że porównujesz zawodników 1 zespołu a jemu chodziło raczej o to, że Real aktualnie uzbraja się w zawodników na przyszłość. My pozyskujemy piłkarzy którzy pograją na wysokim poziomie max 4 lata, a oni zawodników, którzy za max 4 lata dopiero zaczną na wysokim poziomie grać.

0

Nie ma moejsca bytu zeby bramkarz stal na lini przy tak wysunietej druzynie do przpdu. Prostopadle podanie sprawiloby ze ktorys z zawodnikow romy moglby wyjsc 1 na 1 i bramkarze ustawiaja sie wysoko zeby wlasnie takie zagrania przecinac...

1

kibice białych buczą na swoich gdy gra ICH klub a co dopiero gdy gra reprezentacja:)

6

Nie powinieneś się tym chwalić :P

0

puk puk kto ram napewno nie tryplet realu

0

Warto jednak mieć na uwadze w tej kwestii, że nc+ nie ma całkowitego prawa do transmisji naszej ekstraklasy. Porażka bo właściwie rzecz biorąc to teraz w nc jest tylko Premier league...

0

wiesz, właściwie rzecz biorąc słowa mógł kierować w stronę kibiców a nie samych piłkarzy... "Ci z Madrytu" to określenie raczej dość obszerne;)

0

on ma sentyment a ty wlasnie odwrotnie. Cokolwiek by nie napisać na Pedro, to Ty i tak będziesz go krytykował bo tak już sobie ubzdurałeś. Już się ciebie czytać nie da... (uprzedzając twoją odpowiedź- tak, właśnie w tej chwili ukrywam twoje komentarze:))

1

tylko co z tego, że Real ma zdolnych młodziaków skoro i tak ich za pare lat sprzedadzą do Getafe a tych bardziej zdolnych do innych hiszpańskich klubów? Akurat pod tym względem Realu nie ma się co obawiać, tam liczą się transfery a nie szkółka :)

0

Meczowe koszulki to rzeczywiście chała, ale takie tshirty to różne wzory mogą mieć. Mnie sie te bardzo podobają w przeciwieństwie do meczowych, jakimś cudem...

1

Ciekawe co będziecie tutaj pisać jak zamiast na Camp Nou będziecie jeździć na Quatar Stadium :)

0

Ciekawe jaki artykuł napisałby dziś pan Bystrzycki gdyby w miejsce naszych kilkumilionowych transferów Neymara, Suareza czy Rakitica grali Munir, Deulofeu czy S. Roberto?
Stąpajmy twardo po ziemi. Każdy Cule chciałby Barcelony złożonej z samych wychowanków, ale tak nigdy nie było, nie ma i nie będzie. A czas wychowanków jeszcze przyjdzie, może nie taki ich natłok jak za czasów Guardioli ale na pewno niejeden jeszcze będzie nas zachwycał.

0

Wiesz co... mnie osobiście nie denerwuje sama reklama. Mnie denerwuje reklama Kataru. Dlatego, że tam rządzą pieniądze i nic więcej. Reklama niech będzie, ale innego sponsora... Jakoś mi bardzo przeszkadza ten Quatar, albo jak widzę u innych drużyn Emirates itp itd... Tymbardziej, że widać na jakiej podstawie te państwa osiągnęły "sukces" sportowy... Organizacja Mistrzostw Świata dzięki kasie, sukces na MŚ w piłce ręcznej? Dzięki kasie, akurat klub pokroju Barcelony który ceni sobie wartości inne niż pieniądze nie powinien robić reklamy instytucji, która utożsamiana jest ze ślepotą na każdą inną kwestię, którą te pieniądze nie są.

3

Szkoda, że Kluivert nie zagra...

0

Dzisiejsze koszulki Sevilli z New Balance też nie były najgorsze. Stonowane, a ładne. NB jest bardzo szybko rozwijającą się marką i o nich też można by pomyśleć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?