16

Fútbol Club Barcelona
Arístides Maillol
E-08028 Barcelona
Spain
Pisalam po angielsku :)

1

Przysłali:).

21

Mama zrobiła ;)

100

0

Im dłużej patrzę na jego twarz tym bardziej dziwna mi się wydaje

50

No to nie czytaj skoro Cię to nie interesuje, mnie interesuje i bardzo chętnie więcej poczytam o biznesowych poczynaniach Pique czy innych zawodników.

2

Bilet na mecz kupisz bez problemu, tym bardziej w górnych rzędach. A czy niebezpiecznie... Samochodem się nie poruszałam ale nigdy nie miałam niebezpiecznego zdarzenia:)

1

Ku.wa ale 14 lat to nie jest taki gówniarz. Rozumiem jakby chodziło o 7 latka, ale nie 14

0

Ciekawe czy pytał gdzie znajdzie drugi odcinek drugiego sezonu

0

To pasta przecież

0

Że lubi bardziej niż pringlesy :D

0

Bo dałam cztery znaki zapytania specjalnie :D

0

Czy lubi lays'y :D

17

O kruci! Właśnie zauważyłam, że Andre Gomes udostępnił moje pytanie na instastory, haha mała rzecz a cieszy :D

0

U mnie w robocie w plejadzie to aż sprzęty z półek na magazynie pospadały :D

3

Już wiadomo, że Cou z 7:)

2

Andres Iniesta i Leo Messi też nie mieli szans na poważny futbol ze swoimi warunkami fizycznymi :)

0

Kierunek wzmacniania naszej pomocy to od dwóch okienek, kiedy nasz wspaniały zarząd zauważył że gomes nie jest i nie będzie drugim Iniesta to Coutinho i Artur, który moim zdaniem będzie kocurem. Vidal box to box to idealny transfer na zastąpienie Paulinho i ustrzelenie tych kilku goli w sezonie kiedy innym zawodnikom nie będzie szło. W kolejce do pomocy mamy jeszcze Aleñe i kilku innych równie uzdolnionych zawodników Barcy b.

0

No rzeczywiście pozazdrościć takiego życia, żeby musieć dzieciństwo tracić dopiero jak się Niemca zabiło.
Ja tam uważam że wszystkiego da się nauczyć. Można się nauczyć funkcjonować bez internetu, z internetem ale w ograniczonym stopniu też. Można wbić dziecku do głowy że lepiej pobawić się z rówieśnikami niż pisać z nimi na Fejsie, to wcale nie jest tak, że internet sprawił, że świat jest gorszy. Ludzie to sprawili.

100

Lucas Digne podziękował i pożegnał się z klubem za pomoca instagrama. Więc już oficjalnie. Dzięki Łuki!

0

Krecik???

12

A mnie ktoś zaprosi na mecz? Jestem uwięziona w chu..wym życiu :D

0

A może właśnie porażka na arenie międzynarodowej poniesie go do udowodnienia, że nadal jest wielki i zagra świetny sezon?

0

Człowiek zbierał pół roku żeby Andresa zobaczyć, to ja nie wiem ile będę zbierać żeby do Japonii się dla niego wybrać :D

0

Ochoa to turniejowy bramkarz. W Meksyku fantastyczny, w klubie poniżej jakichkolwiek oczekiwan.

0

A mnie to dziś on jakoś na nerwy działa. Kilka razy mógł przyspieszyć to spowalniał, mam wrażenie że próbuje na siłę pokazać swoje techniczne atuty nie dając kompletnie nic drużynie.

1

A ja mam nadzieję, że wygra Urugwaj, wtedy całkiem niespodziewanie do grona kandydatów może dołączyć Cavani, a może nawet i Suarez.
Jeśli nie oni, to wymarzonym scenariuszem byłby dla mnie ten podobny do finału z Holandia. Czyli gol Andresa na wagę mistrzostwa świata i wtedy, może niekoniecznie sprawiedliwie za ten sezon, ale zdecydowanie sprawiedliwie za całokształt kariery: złota piłka dla magika nad magikami, Pana Andrzeja Iniesty i mogę umierać.

1

Bamos Arhentina

sabes ke jo te kiero

Oj aj ke ganar i ser primero

Esta inciada loka, deha todo por la kopa

La ke tiene Messi i Maradona

Ponga uebo baja al frente Arhentina

Ponga uebo baja al frente hugadores

Este anio tenemos ke dar la buelta

Nos binimos Rodos a rusia a ser kameones.

Mniej więcej tak aczkolwiek nie wiem czy G w Argentynie nie wymawia się jako 'dż'

0

Racja, mój błąd.

0

Ale.gdzie tutaj kolega napisał, że to wina szejków? Raczej podwójnych standardów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?