0

@Looky Już lepiej by było gdybyście tych konkursów nie robili, pierwszy konkurs i pierwsza ogromna porażka.

0

-00/01
- wyjazd
- Koszulka wyjazdowa z sezonu 00/01 jest dla mnie zdecydowanie najpiękniejszą jaka powstała w XXI wieku. Jednocześnie, mimo braku znaczka Nike, jest najcenniejszą jaką posiadam w swojej kolekcji, bo to właśnie od tej niej zaczęło się moje zafascynowanie klubem z Katalonii. Miałam wtedy sześć lat, z braćmi często grywałam na podwórku w piłkę i od dłuższego czasu prosiłam rodziców o kupno jakiejś piłkarskiej koszulki. Przecież wszyscy wtedy grali w koszulkach: Roberta Carlosa, Paolo Maldiniego czy Olivera Kahna. Nie mogłam przecież być gorsza niż rówieśnicy :)
Pewnego dnia moje marzenie się spełniło, mama wracając z bazaru wyciągnęła nowiutką, śliczną, srebrną koszulkę z pięknym herbem na środku, z tyłu widniał numer "9" i czerwony, drukowany podpis "KLUIVERT". Mimo, że wtedy nie do końca wiedziałam ani co to za herb (Przecież wszyscy rówieśnicy mieli na koszulkach herb Realu, Milanu albo Bayernu) to od razu wpadł mi w oko i postanowiłam dowiedzieć się więcej zarówno o herbie jak i piłkarzu, którego przecież dumnie będę reprezentować na podwórkowych stadionach. Od tamtego czasu w towarzystwie taty, przed każdym meczem w Lidze Mistrzów rysowaliśmy na kartce papieru herb Barcy, który wieszaliśmy na ścianie i śledziliśmy każde poczynania naszej drużyny. Moje zafascynowanie nie minęło, a tylko z biegiem lat się pogłębiało i dzisiaj, jako w pełni świadoma kibicka Blaugrany jestem wdzięczna moim rodzicom, że to właśnie tę koszulkę dla mnie wybrali :)
PS. Jako smaczek dodam, iż tego samego dnia mój brat otrzymał identyczną koszulkę Luisa Enrique, jego zainteresowanie Barcą niestety nie urosło do takich rozmiarów jak moje, ale dzięki temu każdy mecz za kadencji Lucho jako trenera oglądałam właśnie w tej koszulce ;)
https://zapodaj.net/60581738a5f20.jpg.html

0

@Janas11224 podlinkuj!

0

https://img01.ztat.net/article/N1/24/2D/2M/QQ/11/N1242D2MQ-Q11@8.jpg?imwidth=1800

Ktoś wie co to za koszulka, w sensie z jakiej kolekcji? Wygląda na ten rok, ale nie widziałam jej nigdzie ani na stronie Nike, ani na żadnych zdjęciach piłkarzy..?

0

@ChampionLW Szczególnie ci żule na każdym kroku mmm

1

@KamQiX można wejść za don lucasa?

3

@kerouac uwielbiam fragment jak spędzają noc u rodziny z bawarii a okazuje się, że tamci ich w ogóle nie znają :D

0

@speed1 a nie wiesz czy można gdzieś poczytać te artykuły? tzn ten od którego cała afera się rozpoczęła i ten z dziś/wczoraj? Bo na stronie md nie widzę :/

11

@MESSIah16 ale to będzie też kuriozum, jeśli będzie 3 strzelcem w historii lm i nie zdobędzie tego pucharu!

3

@lucca87 Jeśli gwałt, choroba albo utrata życia nie jest dla Ciebie racjonalnym argumentem, to nic już nie może nim być.
Nigdzie nie napisałam, że aborcja jest "otwartością" czy "nowoczesnością". Sam w tej dyskusji wymyślasz na siebie kontrargumenty a później się im przeciwstawiasz zarzucając swoim rozmówcom, że używają nieracjonalnych argumentów, całkowicie nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć tego, co ktoś do Ciebie pisze, a potem masz pretensje, że nie da się porozmawiać.
Obróćmy teraz to co napisałeś w przeciwną stronę. Dziecko to nie jest moja własność (SIC!) kiedy chcę je pozbawić "życia", ale żeby decydować o tym, że musi koniecznie żyć, to mogę bo wtedy już moja własność?

7

@lucca87 Oceniaj mnie na podstawie mojego poglądu na jakąś sprawę. Jeśli dla kogoś tak zamkniętego we własnym światopoglądzie i opornego na argumenty innych jestem słabą kobietą to czuję się z tego dumna, bo świadczy to właśnie o tym, że tak źle ze mną nie jest :)
PS. Jeśli masz możliwość, to proszę zamknij mnie za to, że nie chcę mieć chorego dziecka. :)

7

@lucca87 jestem kobietą, więc mówię: nie urodzę i nie oddam, usunę.

5

@lucca87 Skoro dla Ciebie choroba dziecka nie jest uzasadnionym przypadkiem do usunięcia, to nie usuwaj. Dla mnie może być to usunę. Prawo do decyzji powinno istnieć. chcesz żyć wychowując ciężko chore dziecko to żyj, nie chcesz wychowywać takiego dziecka to masz prawo usunąć. Chcesz poświęcić życie dla dziecka, poświęcaj, chcesz żyć bez niego- usuń. Chcesz wychowywać dziecko gwałciciela wychowuj. Wiesz, że nie dasz rady spojrzeć mu w oczy nie przypominając sobie o prawdopodobnie najgorszej chwili w swoim życiu- usuń. Prawo do aborcji powinno istnieć.

0

@SuperPatsonFCB cały tekst jak czytałam to śpiewałam w głowie :D

0

@KamQiX A tak z ciekawości, jak powinno się wymawiać Wague?

0

@KamQiX Ale @Janiama nigdzie nie napisał, że Kaczyński jest złym człowiekiem, napisał jedynie, że nie mając pojęcia jaka jest rzeczywistość większości Polaków, nie powinien w te sprawy ingerować.

0

@Odesseiron podobno King nie czyta książek ani nie ogląda telewizji, żeby nikt nigdy nie posądził go o plagiat... Cóż chyba ten jeden jedyny raz wciągnął się w jakiś serial...

0

@eydem co to jest btts?

1

@tadzik447 Ależ idiotyczny filmik, trzeba być debilem, żeby kompletnie wszystkie czynności wykonywać lewą ręką, bo to kwestia przyzwyczajenia i nauczenia, jak jazda samochodem czy robienie zdjęcia aparatem. Jedyne co się zgadza to kwestia nożyczek, pisania i noża, reszta to wymyślone problemy osoby, która nie ma pojęcia jak się żyje po lewej stronie :((((

0

Zapraszam do ligi fantasy champions fcbarca.com :)
Kod: 387CVQ05V9

0

@Tom0VeB a wzajemnie :)

1

@Tom0VeB @Mns21 Ja nie narzekam w handlu jedna niedziela pracująca w miesiącu, nocek nie mam. dodatkowo się zamieniamy ze zmiennikiem tymi niedzielami więc można wytrzymać :) Pracę swoją bardzo lubię więc to nie kłopot :)

2

@SkN ja do 20 w pracy więc tym bardziej wyczekuję do a czas się dłuży i dłuży :P

0

@Janiama Ale ja absolutnie się nie dowalam do ceny tejże usługi jedynie odpowiadam na Twoje pytanie, że jasne, da się zorganizować wyjazd na mecz z dużo mniejszą ceną. Gdyby mnie było stać też bym pojechała ;)

0

@Janiama ja na pożegnanie Iniesty wydałam łącznie 800 zł z biletami, noclegiem i przelotami. Byłam tak 5 dni, 1000 na klasyk to trochę ciężko by było zorganizować ale jak najbardziej możliwe, a w 1500 to się człowiek już zamknie na bank, więc cena wyjazdu 4500 kiedy można to śmiało zorganizować za nawet za te 2000-2500 to jest żart i ściema.

0

@sebekbarca7 niestety nie tak to działa:(

1

Lotos z okazji niedawnej premiery Toy Story 4 wypuściło promocyjną kolekcję szklanek z postaciami tejże bajki.
Aby otrzymać jedną szklankę wystarczy zebrać trzy naklejki oraz zapłacić 1.99 zł
Wydawałoby się wszystko ładnie i pięknie, jednakże aby otrzymać jedną naklejkę trzeba na stacji zrobić zakupy na kwotę 111 zł, co daje nam łączny koszt jednej szklanki 334.99 zł :) Jak myślicie, warto przerzucić się na Lotos i zostać właścicielem jednej z najdroższych bajkowych kolekcji szklanek? :D

3

@Piatus98 to urządzenie do pomiarów zawodnika :)

0

@Skaramuczi okej niezrozumienie. Wg kp urlop na żądanie powinien być płatny jeśli Ty masz inaczej to jesteś wyjątkiem, nie wiem po co się tak unosisz, bo w takim razie dyskusja nt niepotrzebnego l4 Cie średnio dotyczy

2

@Skaramuczi urlop na żądanie nie jest bezpłatny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?