3

@Hawajczyk mają w sprzedaży koszulki, które jeszcze nie zostały oficjalnie potwierdzone, więc dla mnie nie ulega wątpliwości, że to podróby :)

0

@Cochise Wygląda na to, że dopóki za sterami mamy Bartomeu, to wiele się nie zmieni, wersje demo dzisiejszej Barcelony mieliśmy tak po prawdzie od sezonu 15/16, teraz mamy 2020 rok, zaraz zaczniemy sezon 20/21 a tutaj zmian jak nie było tak nie ma, teraz przez pandemię i ciężkie czasy z terminarzem tym bardziej nie będzie kiedy zrobić rewolucji, więc do przyszłych wyborów jedynie możemy pomarzyć o jakiejś zmianie

0

@IronSanHybrid Przecież barca też ma swoje czipsiki

2

@Mns21 Dlaczego żenada?

0

@SiSenior a w jaki sposób biały heteroseksualny mężczyzna służy społeczeństwu tym, że budynek będzie się świecić na jakiś kolor?

0

@Colon u nas to nie tyle lekki, lecz bardziej podkręcony, efektywny :D

2

@SuperPatsonFCB oby Bartek o tym nie wiedzial, bo biorąc pod uwagę fakt, że gramy od początku istnienia LL i nigdy nie spadliśmy to otrzymalibysmy pewnie ze 100mln a dla Bartkowi taki zastrzyk gotówki mógłby zawrócić w głowie XD

4

@Crakitic dokładnie mam takie samo zdanie, gołym okiem widać jak griezzmann ciągnie do gry na 1 kontakt, szybkiej wymiany pozycji, schodzenie lekkie bliżej środkowej linii, ściągnięcie obrońcy i później szybki wbieg na prostopadłą piłkę w pole karne. Ale niestety nic z tych rzeczy antoineowi nie będzie się udawało, skoro my gramy na 30 metrze w poprzek a jedyna osoba która od czasu do czasu puści jakieś ciekawsze podanie to Messi.

2

@PatrychoO Bardzo dużo łanych rzeczy z tych premierowych, aż się chce rozbić skarbonkę, ale ja czekam na wyjazdówkę czarną ze złotymi wstawkami mmm

7

@ini_barca ja to np nie lubię, bo zawsze grają z nami bardzo agresywnie, często próbują tylko wywołać kontuzje u naszych graczy, swego czasu "podkładali" się realowi (oczywiście mocno przymykając oko, ale real nigdy nie ma z nimi jakiegoś wielkiego problemu), wielu ich zawodników wypowiadało się o nas w sposób negatywny jednocześnie podkreślając, że wolą by mistrza zdobywał real, a poza tym są naszym odwiecznym rywalem, który dodatkowo, już pod względem historyczno-politycznym, z czym niektórzy kibice Barcelony również mogliby się utożsamiać, Espanyol jak sama nazwa wskazuje, jako instytucja był zwolennikiem hiszpańskiej katalonii. Więc jeśli kolega wyżej ma chociaż w części podobne zdanie do mojego, to wydaje mi się, że "jakiś" problem z nimi ma, tak jak ci "wszyscy", o których wspomniałeś. Pozdrawiam.

1

@BajteR Póki co chyba nawet oficjalki nie było? Czy coś mnie ominęło?

0

@Coutinho007 na pewno każdy z nas by to przełknął, jednak ja podejrzewam, że jeśli nie wygramy w tym roku nic, to zwala to na pandemii, na ciężkie czasy, brak możliwości dotarcia się trenera i zawodników, a Barto na stołeczku tak będzie siedział jak siedzi teraz i dopiero za rok może się coś zmienić, więc czekają nas prawdopodobnie 2 sezony kolejnych upokorzeń i ciężko strawnej gry a nie tylko jeden.

0

@G9 mam podobnie ;)

0

@cat_r37 Ten Lucho, który musiał w styczniu postawić drużynę do pionku bo tacy piłkarze jak Pique czy Alba się na niego fochali? Jak idziesz do pracy to Twój kierownik czy szef musi sobie zasłużyć na Twój szacunek, czy raczej wypada mimo wszystko szanować kogoś kto jest na stanowisku wyżej?

0

@cat_r37 Oczywiście, że widzę różnicę, ale w ogóle nie przyjąłeś do wiadomości tego co napisałam, że ich nie porównuje i nie zrozumiałeś sedna komentarza. Na trenera możemy narzekać my kibice, dziennikarze, itd ale nikt z piłkarzy nie ma prawa, bo dopóki jest ich trenerem to jest nad nimi a wszelkie sprawy powinni rozwiązywać między sobą.

0

@BarcaInfo Nie wiem na ile to drugie info to prawda, ale dzisiaj było kilka informacji o niezadowoleniu piłkarzy z trenera, ble, ble, ale kur.. Pep tez kiedyś nic nie wygrał (nie porównuję Pepa do Setiena), skoro ktoś jest ich trenerem to mają się go k... słuchać i szanować a nie pierdolić, że trener musi się zająć naszą grą na wyjeździe, albo że to trener który nic nie wygrał więc nie ma prawa kogoś skrytykować...

0

@SuperPatsonFCB dzięki za przypomnienie kompletnie mi wyleciało :p
1. Anto, domówka z tego sezonu (pechowa, jak w niej oglądam mecz to zawsze tracimy punkty!)
https://ibb.co/px3Db70
https://ibb.co/h29RJXC
2. Domówka z sezonu 08/09
https://ibb.co/1KsL37Z
3. Domowa z sezonu 17/18 iniesta (najcenniejsza dla mnie, kupiona na cn w dniu ostatniego meczu Andrzeja i w czasie mojego pierwszego meczu na żywo, niestety wszystkie koszulki iniesty wtedy były już wyprzedane i musiałam dodrukować napis a z niewiadomych powodów nie chcieli mi nadrukować '8')
https://ibb.co/4Mw2fSQ
https://ibb.co/z7Tb1J6
4. Domowa 98/99
https://ibb.co/ng6y9LG
5. Trzeci komplet 17/18 ale nie meczowka tylko t-shirt
https://ibb.co/Ms65Jxr
6. Treningòwka 16/17
https://ibb.co/TYqF8Hd
7. Trening 14/15
https://ibb.co/tL2SyDt
8. Domówka 11/12
https://ibb.co/d7hFQXx
9. Dom 07/09
https://ibb.co/jzqYTvK
10. Trening 07/08
https://ibb.co/GMRcDTW
11. Dom 03/04
https://ibb.co/Qrd56Bn
12. Dom 02/03
https://ibb.co/zZ1r88J
13. Moje ulubione polo 19/20
https://ibb.co/myzyf6v
14. Dom 18/19 (nie mam zdjęcia)
15. 3 komplet 19/20 ale też nie mam zdjęcia (I uważam, że to jedna z najpiękniejszych koszulek!)
Żeby się jeszcze pochwalić to kolekcjonuje tak na dobrą sprawę wszystko co się da, mam jeszcze parę koszulek nieoryginalnych :D

0

@neutrealnykibic a co ma gra bark w bark do odbicia piłki w jednym przypadku barkiem i odgwizdaniu ręki, a w drugim ręka i puszczeniu gry?

1

@SuperPatsonFCB kropkuję i jak wrócę do domu to strzele fotę, już kiedyś wysyłałam tutaj zdjęcie "kolekcji" ale od tego czasu parę koszulek wpadło więc chętnie się pochwalę :D

0

@DonMatteo901 Szkoda, że agresja na samochody jest tak piętnowana przez naszych wspaniałych "władców", a agresja na drugiego człowieka, nawet nie tyle olewana, co zachęcana

1

@ksobi dziękuję :)

0

@ksobi mógłbyś podesłać jakieś źródło?

0

@Janiama Antoine ma świetne ruchy, z piłką i bez miło się na to patrzy, gdyby miał z kim tak pograć to nikt by tutaj nie wymyślał nieudanego transferu, ale jak człowiek ma grać, skoro jego ruch jest dostrzegany przez kolegów jak jest już na 2m spalonym, a każde podanie musi zostać poprzedzone potrójnym dotknięciem piłki...

0

@Midast Ale ja nigdzie nie napisałam, że nasi zawodnicy są lepsi albo tak samo dobrzy, napisałam, że po 1. mamy też zawodników młodych, a po 2. już życie nie raz pokazywało, że wspaniali zawodnicy w espanyolu albo Leganes nie są tak dobrzy w Barcelonie albo Realu. Ja też patrzę na sport trzeźwo i nie uważam, że ewentualne przegranie mistrzostwa z różnicą punktów mniejszą niż 5-10 nie jest zakończeniem epoki. A posługiwanie się transfermarktem jako wyznacznikiem jakości piłkarza chyba nie ma sensu, bo wszyscy wiedzą, że takie wyceny nie są w ogóle miarodajne (bo Real np swoich piłkarzy sprzeda 2x drożej a my 2x taniej).

0

@Midast No a do nas przyjdzie Trincao i Pedri, Mamy De Jonga, mamy Araujo i Todibo, mamy Emersona, Firpo, Alene, Puiga, Ansu. Potencjał mamy taki sam jak Real a wyjść czy nie wyjść może tak u jednych jak u drugich, przyznawanie Realowi tytułów tylko dlatego, że ma graczy z potencjałem mija się z celem bo wszyscy doskonale wiemy, że przyjdzie co do czego i wcale wypalać nie muszą. Trochę spokoju i opanowania, a nie panika, że Real to KRÓLEWSCY bo mają młodych chłopaków w kadrze XD

0

@Freshone009 Ale pocisnąłeś koleś XDDDD
Moglibyśmy tak mówić na pewno gdybyśmy przegrali ligę 20 punktami, a na dzień dzisiejszy mamy +3 (po tej kolejce pewnie wyjdzie na 0). Nawet jeśli przegramy tę ligę, to myślę, że niewiele, Real wcale nie jest tak wspaniały jak tutaj niektórzy piszą, bo gdyby był, to przy naszej grze w tym sezonie już mieliby mistrza.
A ci młodzi o których piszesz to dokładnie kto? Asensio, który ma 24 lata i zagrał jedno dobre pół meczu, czy Vinicius, z którego wszyscy się śmieją i strzelił nam jednego gola po rykoszecie? Opanujmy się z tymi opiniami i pierdzieleniem, że suche lata idą. Za rok zmieni się zarząd, zmieni się trener i jakoś czuję, wszystko poukładamy.

2

@FafitFCB to zależy w jakim miejscu w pl mieszkasz, sprawdz sobie zasiegi danych sieci :)

0

@KapiFCB przed chwilą była tutaj dyskusja o oburzeniu lewaków na filmy rasistowskie, a robicie dokładnie to samo, tylko w odwrotnym kierunku XD Nie wiem jak się skończy ten sezon 13 powodów, zobaczyłam kilka odcinków i jedyny homoseksualny wątek trwa tam w sumie maksymalnie kilkanaście minut, a na dobrą sprawę powinien to być jeden z głównych wątków serialu, bo serialowa fabuła kręci się w okół problemów nastolatków, a przez homoseksualizm co bardzo wiele młodych osób ma właśnie problemy w szerokim tego słowa znaczeniu. Tak więc oburzanie się, że serial o problemach nastolatków dotyka jednego z wielu problemów nastolatków, nie wiem nawet jak to inaczej skomentować niż śmiechem :)

0

@Spotles a nie zwykłe kopalniane tąpnięcie? dość mocno było czuć ;)

0

@ranger3120 fejk, ale zabawny XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?