0

@Hubertusk co oznacza "wd"?

0

Masza bombowa #19 napisała mi wczoraj wiadomość na insta, że trzyma za mnie kciuki na teście :D Jak Martin trzyma kciuki to mi się uda co nie? :D

0

@MESSIah16 w żaden sposób nie chce krytykować chlopaka, ale z doświadczenia zauważam, że lwia część społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia, że po drodze chodzi się lewą stroną. Niby takie podstawy, ale ile razy już mijałam całe rodziny które szły sobie w jednym kierunku z nadjeżdżającymi samochodami.. O odblaskach nawet nie ma co wspominać.

0

@lucas/catalan widziałeś chociaż jeden entuzjastyczny komentarz osoby, która identyfikuje się z lewicą odnośnie tego filmu? Czy po prostu wklejasz głupoty bo taka narracja Ci odpowiada?

0

@DaPi 1. Andrés Iniesta
2. Iker Casillas
3. David Beckham
4. Didier Drogba
5. Radamel Falcao
6. Sergio Agüero
7. Paolo Maldini, Pippo Inzaghi
8. Javier Zanetti
9. Thierry Henry
10. Steven Gerrard
11. Edinson Cavani
12. Gianluigi Buffon
13. Oliver Kahn
14. -

0

@Baks "wybryku" XD Kurwa w tym kraju nigdy nic się nie zmieni jeśli ktoś molestowanie uważa za "wybryk" i pozbawienie za to wolności przyprawia o większe zniesmaczenie niż samo molestowanie.

1

@mr_robot dzięki :)

0

@mr_robot raczej nie, chciałabym należeć dla takiego spokoju ducha i dumy, że oprócz zwykłego kibicowania też należę :)

0

Kochani mam mały dylemat, chciałabym się w końcu zapisać do penyi, ale nie wiem sama do której. Lepiej do fcbp czy do łódzkiej? Z Łodzi nie jestem, ale kiedyś obiły mi się o uszy jakiejś "przekrety" (?) że strony fcbp I nie wiem sama jak do nich podchodzić?

0

@pauletaa mnie mocno korci drugi komplecik, ale choć jest w promocji na zgodzie, to mam troszkę za dużo wydatków w najbliższych miesiącach więc pewnie kupię znowu na przełomie roku, albo przy najbliższej kolejnej promocji :P

0

@Dejvo Akurat Rakitic całkiem dobrze sobie radzi na defensywnym pomocniku, więc myślę, że nie będzie tragedii, do tego jeśli frenkie wejdzie dobrze w mecz a Roberto pogra do przodu, to może nam się całkiem ta gra podobać :)

9

Komentarz usunięty

0

@ProMILs a co w ich dress codzie było nie tak? Przyszły w dresie i rozciągniętej blizie? A może w jeansach i t-shirtach?
Z tego co się orientuję to miały suknie bądź spódnice i koszule, po prostu w innym kolorze niż Ty byś chciał i już tragedia, no szanujmy się ludzie

0

@AlicjaFCB jeżeli rozmawiasz z kimś i nazywasz go zboczeńcem, dewiantem, zapraszasz to leczenia, wysyłasz do psychiatryka itd to nie dziw się, że ktoś nazwie Cię homofobka, rasistką czy nietolerancyjnym tworem. Naprawdę ciężko spotkać się z kimś kto potrafi na ten temat na poziomie podyskutować i nie obrażać.
Może zamiast legalizować małżeństwa homoseksualne, zdelegalizujmy wszystkie, ciekawe czy wtedy będziecie krzyczeć, że wszyscy mają równe prawa, że tak powinno być, że jak człowiek chce to może wszystkie prawne kwestie wraz ze swoim partnerem załatwić u notariusza oraz że przecież mamy równe prawa bo Ty też nie możesz się ożenić ze swoją 'kolezanka', hehe.

0

Komentarz usunięty

0

@Cariones tolerancja cóż, zdecydowanie jednak mimo wszystko zagrać oburzającą scenkę, która rzeczywiście jest nieprzyjemna dla oka, niż spuszczać ludziom wpierdol i urządzać na nie polowania. Ale wiadomo jakie w Polsce mamy standardy, flaga na kamieniu niszczy życia, szczucie na ludzi i urządzanie na nich polowań to prawidłowa walka ze "złem"

0

@lucas/catalan oczywiście, że ludzie ze zdjęcia są chorzy, czego oczywiście nie można powiedzieć o całej społeczności lgbt :)

0

@marcin000019 nie. Nie jesteśmy tacy.

1

@DonMatteo901 ogólnie to jest obrzydliwe. I czy zrobiłby to gej czy lesbijka, czy osoba heteroseksualną powinno być raczej nieakceptowalne społecznie, ale czy gdyby zrobiła to para heteroseksualna wyszłoby takie szambo jak teraz? Uprzejmie proszę o nie wrzucanie całej społeczności lgbt do jednego wora, tak samo jak nie można nazywać wszystkich księży pedofilami a wszystkich białych mężczyzn damskimi bokserami. To że są przypadki głupoty nie znaczy, że wszyscy którzy reprezentują dana grupę społeczna, mają takie same poglądy. Wrzucając takie zdjęcia pan zie*kiewicz osiąga swój cel nakręcając jedynie te spirale nienawisci, bo naprawdę wiele oburzających obrazków można w sieci znaleźć i nie tylko dotyczących ludzi lgbt ale tak na dobrą sprawę każdego.

3

@LuisSalvano Oczywiście:) do terapeuty też uczęszczam, ale dziekuję za troskę:)

4

@LuisSalvano nie potrzeba mi chłonąć, bo Twoje posty już dawno przestały mnie oburzać i obrażać. Jeśli nie widzisz w którym momencie atakujesz osoby homoseksualne, to zgłoś się proszę do terapeuty, bo widocznie z Twoimi poglądami jest dużo gorzej niż przedstawiasz tutaj :)

6

@LuisSalvano Jestem osobą homoseksualną, spotkałam się z dziesiątkami aktów agresji fizycznej i psychicznej na moją osobę tylko dlatego, że jestem lesbijką. Dla Twojej wiadomości, uważam, że jako nauczyciel powinieneś to wiedzieć, ale jednak poinformuję Cię, że teksty, które tutaj sobie zupełnie bezkarnie rzucasz też są pewną formą agresji psychicznej, które wierz mi, bardzo mocno potrafią rzucić się w psychiikę atakowanej osoby. Fakt, że Ty nie znasz nikogo, kto jest poddawany atakom ze względu na swoją orientacje, nie znaczy, że to nie istnieje. Serio otwórz trochę umysł i zluzuj trochę bo nie będę się odnosić już bezpośrednio do Twojej osoby, ale pewne opinie nie biorą się znikąd ;)

0

@darek60 skoro tak uważasz to nie jedz i wyrzucaj pieniądze, ale nie mów nikomu co ma robić że swoim życiem, zdrowiem czy apetytem :)

11

@dominik127pl XDDDDDDD Typowy polak XD

0

@Mow_mi_Douglas Akurat my Polacy bardzo, bardzo, baaardzo niewiele do tej Unii ze swoich podatków wnosimy. Polska jest jednym z beneficjentów gdyby nie pieniądze z Unii to nadal mielibyśmy drogi budowane przez Niemców za czasów IIWŚ

0

@lucca87 drugi raz odnosisz się do rasizmu, ja chciałam poznać po prostu skąd bierze się u was taka niechęć do czegoś, co powinno być wam obojętne. Bo skoro wykonujecie swoją pracę dobrze to nikt wam nie utnie wynagrodzenia i nie da kobiecie, a Ty drugi raz próbujesz zacząć temat rasizmu, ale niestety nie wejdę w Twoje gierki i na tym zakończę tę dyskusje bo nie z rasizmu się wzięło moje pytanie :) Pozdrowionka

1

@Matan_Zajcev Zgadzam się z Toba, nie neguje w żadnym wypadku Twojego zdania po prostu ciekawiło mnie skad taka niechęć bo na dobrą sprawę nie dotyczy was to aż tak a często spotykam się z takim oburzeniem. Ale spoko wyjaśniłeś, rozumiem ;)

0

@lucca87 No jasne, że tak dlatego płace powinny być uwarunkowane umiejętnościami pracownika a nie jego płcią. I do tego dążą właśnie ludzie głoszący postulaty z tym związane. Przyjęło się trochę uproszczone myślenie, że zarobki kobiet mimo wszystko powinny być takie jak zarobki mężczyzn, ale chodzi głównie o to, że kobieta która ma takie same umiejętności jak mężczyzna w wielu firmach nadal zarabia mniej. Nikt tutaj nie chce wywyższać danej płci, takie wywyższanie wymyślili sobie ludzie, którzy uważają, że facet jest głową rodziny i to on powienien zarabiać większe pieniądze, a nie kobieta, mimo, że robi coś lepiej niż on :)

0

@Matan_Zajcev No ogólnie to dosyć spoko przykład, ale nie do końca prawdziwy, bo przychodzi tutaj takie standardowe stwierdzenie, że to jednak mężczyzna potrafi więcej i lepiej, co wcale nie musi być prawdą.
Poruszasz temat zawodu technicznego, który może być kojarzony bardziej z mężczyznami niż z kobietami i uważasz, że równa płaca na tym stanowisku jest niesprawiedliwa, a gdyby sprzątaczka zarabiała więcej od sprzątacza, albo kucharka więcej od kucharza, to byłoby okej?

0

@Matan_Zajcev a tak z czystej ciekawości, dlaczego was tak boli, że kobiety mogłyby zarabiać tyle co mężczyźni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?