1

@FranzMaurer domowe 1998/1999 to było cudo moim zdaniem. Do tego dom 14/15, i trzecie komplety 17/18 i tego sezonu :) aaa i jeszcze wyjazd 2000 i 2001

0

@dariooo gdyby miały się pojawiać na stronie tylko oficjalne informacje to bys miał tych informacji z 2 na miesiąc. Logicznym jest, że redakcja tłumaczy artykuły które pojawiają się w katlaonskich mediach i czy to Bzury czy domysły, to jednak pojawia się tam cos takiego, więc dlaczego nie tu?

3

@kamilos1214 ja tak mam więc na pewno się tak da, ale nie wiem jak :(

11

@juliacicha świetnie oglądać Twoje coraz głębsze zanurzenia w dziennikarstwie sportowym :) fajnie, ze masz możliwości bądź siłę przebicia żeby właśnie takimi małymi ale jakże znaczącymi krokami sięgać bardzo wysoko! Trzymam mocno kciuki i czuje ogromną dumę, że mimo wielu oznak idiotycznej krytyki, Ty się nie poddajesz i pokauzjesz hejterom równiej z tej strony jak powinno się z tym walczyć i nadal robić swoje, brawo!

0

Jakie jest wasze top 3 bajek Pixara?
U mnie zdecydowanie
3. Iniemamocni
2/1 Coco
1/2 Toy Story
Choc wszystkie produkcję moim zdaniem są wybitne, świetne te lżejsze jak gdzie jest nemo czy potwory i spółka ale też te dające bardziej do myślenia (przynajmniej mnie) jak Wall-e, odlot czy w głowie się nie mieści. Niestety nie miałam okazji zobaczyć jeszcze naprzód a soul dopiero przed nami, ale już się nie umiem doczekać. Świetna wytwórnia, naprawdę!

11

@barcafan9512 tragedia, serdeczne spułczucia

2

@Fetta dlatego powinno to być troszeczkę inaczej zrobione, redukcja etatu i wynagrodzenia dla osób, które zarabiają tyle, że nawet po tej redukcji będą sobie spokojnie żyć, ale brak redukcji dla osób które dostają ta minimalna albo troszkę ponad, żeby NADAL mogli spokojnie żyć

0

Czy ktoś miał kiedyś taki problem z połączeniem tel Huawei do TV? Po wykonaniu projekcji tv przez moment działa wszystko normalnie a po dosłownie kilku sekundach zacina się myszka i już nic nie da się zrobić, nie pomogla aktualizacja systemu, nie pomogło odłączenie urządzenia od tv, nie pomaga nic, ktoś się spotkał z czymś takim i wie jak temu zaradzić?

0

@DaPi jesteś w dupie o pewnie jakieś 8-10 zł nie mam pojecia w jaki sposób możesz odzyskać zainwestowane w to pieniądze, ale może być problem z Twoim budżetem przez to :(

0

@DaPi do świata zmarłych z Coco :)

0

@BarcaInfo na 100% nie przejdzie bo Bayern dopiero co kupił następcę neuera a ten też jeszcze szybko się nie wycofa z piłki

0

@panczo do Korwina mi akurat daleko bo jestem z drugiego bieguna, że tak się wyrażę. Nikt nie pisze o tym, że tym dzieciakom nic się nie należy i nie można im pomagać. Ale stary jak pójdzie do roboty to chociaż dałby im jakiś przykład, że praca może popłacać. Akurat jeśli złapałby się na budowie to pięciocyfrowej kwoty netto by nie zarobił ale gdy u złapał dryg to śmiało miałby szanse na 4-5 koła miesięcznie. Do tego dodatki socjalne, których nikt mu tutaj zabierać nie chce a do żłobków i przedszkoli publicznych miałby możliwość kandydowania z dzieciakami z listy nr 1 jako, że ma rzeczywiście trudna sytuację. 15 i 14 latka śmiało potrafiłyby się pewnie zaopiekować młodszym rodzeństwem przez 2-3h dziennie. Ta sytuacja naprawdę nie jest trudna do rozwiązania, jak sam widzisz, życie nie byłoby usłane różami ale na pewno dzieciaki wyniosłyby coś cennego z domu a nie tylko świadomość że socjal się należy niezależnie od wszystkiego. Myślenie że w tje sytuacji nie ma innego wyjścia niż siedzenie starego na dupie i ciągnięcie wcale nie mało kasy z państwa jest błędne i nie prowadzi to niczego dobrego w przyszłości.

0

@panczo co za idootyczny komentarz. Jak chcesz dawać darmozjadom to dawaj, nie moje pieniądze dzielisz więc sobie rób co chcesz, w tym wypadku jest jedno fajne wyjście a mianowicie PRACA OJCA i pomoc społeczna, nie koniecznie rozstrzeliwanie, ale skoro z takimi problemami jak to potrafisz poradzić sobie jedynie używając agresji to zapraszam do lekarza :)

2

@puyol_presidend5 a czytałeś tylko na piłkarskim tt czy ogólnie w internecie? Bo jeśli tylko na piłkarskim tt to powiem Ci ciekawostke, że przy prawie każdym poście 90% komentarzy jest pisanych z męskich kont, dodatkowo tematyka filmiku, jako, że czysto piłkarska niekoniecznie pewnie zachęca grono kobiece do wyświetleń, ale po co w ogóle o tym myśleć skoro nadażyła się okazja żeby uderzyć w kobiety co? :)

2

@puyol_presidend5 a pokażesz mi gdzie kobiety smieszkuja, że hehe bo to tylko facet? Bo ogólnie spotkałam się raczej z negatywnym nastawieniem społeczeństwa do tego filmiku. Buractwo, prostactwo i brak jakiejkolwiek kultury dotyka obu płci a sprowadzanie tego smutnego filmu do wojny damsko-męskiej jest nie mniej żałosne niż zamieszczona na wideo kobieta.

0

@panczo Te dzieci uczą się nieróbstwa bo będą nauczone, że po co się starać, pracować, poświęcać skoro i tak będą mieli. Pomoc jest okej, ale uczenie ludzi, że nie kiwając palcem moga mieć godne życie już niezbyt. Każdy dorosły odpowiedzialny człowiek powinien myśleć o tym, że różne rzeczy w życiu wydarzyć się mogą i warto mieć jakieś zabezpieczenie, chociażby właśnie w istocie ubezpieczenia społecznego. Ale po co, zapisując się do urzędu pracy w statusie bezrobotnego trzeba mieć na uwadze, że może zdarzyć się szansa na jakąś pracę. A po co to komu skoro państwo daje więcej niż taka robota? Zbiórka w tym wypadku jest idiotyzmem i tylko pogorszy sytuację tej rodziny, bo jak staremu braknie kasy to utworzy zbiórkę na się pomaga, napisze ckliwa historie i znowu hajs na koncie się zgadzać będzie, a dupska z fotela jak nie ruszał tak ruszać nie będzie.

1

@Douglasinho dziękuję!

40

https://zapodaj.net/6c1e4227db69e.jpg.html

Co myślicie o mojej małej kolekcji? Niestety nie wszystko na zdjęciu, do tego jeszcze bluza i 2 koszulki i parę innych rzeczy, ja osobiście jestem dumna:)))

4

"Zepsuliście nam święta" na eleven 1 :)))

1

Świetny artykuł, brawo!

3

Fc Barcelona vs Real Madryt 21.11.2015
Andres Iniesta


0

Ciekawe co się dzieje z naszym wspaniałym Alexem Songiem, ach zatęskniłam :(

16

Bardzo dobre zachowanie FC Barcelony w tej sytuacji. Problem z obwinianiem kobiet za molestowanie i usprawiedliwianiem oprawców jest ogromny i na porządku dziennym, fajnie, że ktoś reaguje, brawo!

0

@Kuczek o te oszczędności się najbardziej martwię, haha. Urlop już zaplanowany więc chyba spędzę go w domu zamiast zwiedzać, mam jeszcze cichą nadzieję, że się uda :(

0

@Kuczek ja nie spełnie marzenia, na które oszczędzałam dość sporo i o wyjeździe do stanów dalej będę mogła tylko pomarzyć...

0

@Hiacynk były kiedyś jak byłam jeszcze mała takie o smaku grillowanej cebulki czy jakoś tak, Boże jakie to było wspaniałe

0

@prokofiew przecież semedo go czyścił aż miło

0

@Hiacynk bo za viniego był odpowiedzialny Martin i to on powinien go pokryć

0

@sebo939 tutaj chyba to wygląda tak, że w Barcelonie wywieziono by wszystkich na taczkach gdyby okazało się, że w ofensywie odpada nam jeszcze Messi więc wszyscy próbują tuszować to co złe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?