nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Skaramuczi a kto Ci takich rzeczy naopowiadał? No chyba, że wypoczynkowy też masz bezpłatny, to polecam założyć w firmie związki zawodowe, bo chyba źle się dzieje.
0
@Skaramuczi od nagłych przypadków jest urlop na żądanie a nie l4.
0
@sergio5 dzięki :)
0
Ktoś mi powie na którym emitują atleti? Bo napisane wszędzie że na Canal Plus sport 2 a tutaj betis z villarrealem :(
1
@Buba13 malutko, bo z 3-4 ale leje tak, że nie wiem czy będę mieć na sobie cokolwiek suchego :P
3
kurcze zaraz rowerem do domu z roboty muszę wracać, a burza i się rozlało...
0
@Grzesior667 a czy w czasie jarania nie jest się w posiadaniu?
0
@Pawelec7 o a coś z FFP?
0
@kingmati414 ogólnie może się to wydawać głupie, ale jeśli rzeczywiście chodzi o 25 mln ze strony betisu to podejrzewam, że Barca dołoży te 5 plus Mirandę za fakt jego wypożyczenia i wyszkolenia, pewnie chcieliby żeby Miranda wrócił jako dobry zawodnik w przyszłości pierwszego składu i wtedy te 5 mln uznali za 'rekompensatę'
3
@kerouac "Dopóki ONRowcy nie robią krzywdy lgbtowcom, dopóty mogą sobie chodzić i głosić hasła anty." Serio? Onr jako organizacja nie robi krzywdy organizacji lgbt, ale ludzie wyznajacy poglądy, pod którymi rękoma i nogami podpisuje się onr już tak. Zaczepiają, wyzywają, nie rzadko i wpierdol spuszczą. Według Ciebie to nie jest robienie krzywdy lgbtowcom? To co by nią było? Mordowanie i znęcanie fizyczne?
"Ktoś preferuje standardowy model rodziny i nie chce, by takie marsze destabilizowaly jego - załóżmy - dorastające dzieci,które pod wplywem trendu mogą ulec propagandzie"
Czy jeśli ja preferuję model rodziny, w której powinno się mieć choć jedno zwierzę znaczy to że powinnam głośno wykrzywiać moje zdanie i nie akceptować ludzi, którzy zwierząt nie mają i mieć nie zamierzają? A kwestia z dziećmi XD no tak, mogą ulec propagandzie, zacząć odkrywać, próbować, doświadczać, ale nauczyć się homoseksualizmu nie da. Jeśli ktoś nie jest homo to nie będzie choćby nie wiem jak na niego naciskano i oczywiście odwrotnie. Ruchy lgbt nie idą w dobrym kierunku, ale też trzeba to zrozumieć, podczas gdy związków homoseksualnych w Polsce nikt nie chce zalegalizować, coraz większy nacisk kładzie się ze strony ludzi i organizacji prawicowych, aby takich ludzi wykluczać. Chciałbyś zostać wykluczony że społeczeństwa, obrażany, i poniżany że względu na fakt, że jesteś leworęczny? Wyobrażasz sobie społeczeństwo w którym leworęczni ludzie nie mogą łączyć się legalnie w pary bo nikt w normalnych praworęcznych rodzinach nie chce aby pokazywano ich dzieciom i uczono takiego zwyrodnienia jak wykonywanie czynności lewa ręką?
31
Teraz to na pewno będzie Jego rok
3
@kerouac @draxidox bo tylko w Polsce gej w filmie czy serialu jest powodem do nie ogladania go. W tym kraju tak się nienawidzi homoseksualizmu, że wszyscy uważają to za jakąś propagandę i debilizm a większość seriali jednak próbuje dobrać postaci w taki sposób aby widz się z nimi utożsamił. Dlatego pojawia się coraz więcej wątków homoseksualnych bo wierz mi, że większość społeczeństwa ma w swoich kręgach takie osoby, czy o tym wie, czy nie ;)
0
@matsu Griezzmann może nam wbrew pozorom bardzo wiele dać, biorąc pod uwagę, jakie ceny trzeba płacić w dzisiejszych czasach to 70 mln plus Semedo to naprawdę deal życia. A Wague będzie w przyszłym sezonie gral w miarę pierwsze skrzypce jeśli rzeczywiście ktoś na niego postawi, więc o po jak w środku tabeli bym się nie martwiła, bo gorzej od Semedo nie zagra.
0
@matsu wague jest najlepszym kandydatem, plotki chodziły, że i tak ma zostać włączony do 1 drużyny, więc na po wague i Roberto a semedo włączyć w transfer griezzmanna i do tego z 60-70 mln to będzie deal życia
1
@Coutinho007 nie zagrał źle ale dobrze też nie. Kilka fajnych wejść na skrzydle niewykończonych przez kolegów, kilka głupich strat i średnio u niego było z powrotem do obrony przez co koledzy mieli problemy z upilnowaniem skrzydłowego Ukrainy (który strzelił bramkę swoją drogą) występ tak na 6-7 moim zdaniem, ale to oczywiście subiektywne.
1
@plutonio zaczęłam kiedyś robić takie porównanie od roku 2000 jak dobrze pamiętam, ale jakoś stanęłam w miejscu, wrócę do tego jak nie będzie nic innego do roboty :)
0
Właśnie przez takich jak Ty ludzie ja Śląsku uważani są za d.bili.
0
Mam mały problem, usunęłam szkło hartowane z telefonu, ale niestety klej UV został mi na szybce i nie da się go ściągnąć. Spotkaliście się kiedyś z takim problemem? Nie wiecie czym możnaby to usunąć?
0
Wszyscy odeszli z własnej woli.
2
Hmmm. A ja może wypowiem się w nieco innym tonie. Oczywiście Valverde popełnił kilka błędów we wczorajszym meczu, nietrafione zmiany, zbyt późne. i moim zdaniem popełnił koszmarny błąd, że wystawił identyczną jedenastkę co tydzień temu. Sukces na camp nou to głównie kwestia zaskoczenia kloppa, jak sam powiedział, nie spodziewał się, że zagra Vidal. Teraz już się tego mógł spodziewać i ustawił drużynę tak, żeby dali radę się nam przeciwstawić. Ale nie o tym chciałam napisać. Moim zdaniem, które dla większości będzie pewnie kontrowersyjne, nie mamy prawdziwego KAPITANA. Nie umniejszam oczywiście Messiemu zdolności, talentu i jakości gry, ale kapitanem i liderem jest średnim, o czym oczywiście wszyscy wiemy. Ani w reprezentacji ani w klubie nie jest głowa drużyny, nie motywuje, nie pokazuje jak bardzo mu zależy. To samo było z Iniesta- wspaniały, genialny piłkarz ale słaby lider. Potrzeba nam drugiego Puyola, on we wczorajszym meczu pewnie byłby w stanie podbiec do każdego zawodnika i potrząsnąć nim żeby zacząć się starać na boisku a nasi kapitanowie spuszczają głowy i czekają na końcowy gwizdek.
1
Temat Dudka to dla mnie temat rzeka, facet miał piękna karierę ale większość kibiców już o tym zapomniała bo przyćmiło to jego bucowanie i gadanie głupot.
1
Kochani, powiecie mi o co kibice Liverpoolu mają po wczorajszym meczu pretensje do coutinho i ogólnie Barcy? Bo obrazili się Na suareza, że strzelił gola (XDDDDDDD) ale co z resztą?
3
Twój komentarz udowadnia wyraźnie że nie masz pojęcia czym jest taktyka. Na tym zakończ, bo wstydu się kolego najadasz.
0
To jest człowiek który w bardzo wielkim stopniu przyczynil się do mojej niechęci do Liverpoolu. Za grosz pokory
0
Bo wygra
0
wydaje mi się, że nie ma tam nic więcej, ale śpiew całego stadionu jest dość rozbieżny i się wydaje, że tam coś dośpiewują.
1
O super, dzięki:) jakby coś to nie jestem spiskowcem, tylko nie znałam odpowiedzi na to pytanie :D
0
Tak z czystej ciekawości, dlaczego nie widać żadnych gwiazd?
1
Akurat za kółka, itp każdy nauczyciel ma płacone, więc nie robią tego bezinteresownie.
9
A gdyby wyszedł w jakimś meczu który byśmy przegrali to pierwszy pisalbys że Valverde to sabotażysta i amator ;)