nawy12
Dołączył/a: maj 2014
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O super, napewno wezmę Twoje rady pod uwagę i przemyśle ten zakup, dzięki :D
0
Jeśli nie pójdzie na złom za dwa lata to jak najbardziej hahaha
0
Nie zależy mi na lansowaniu. :) Zależy mi na tym, zeby parę lat się sprawowało a żebym nie musiała wylewac wypłat w ciągłe naprawy :)
0
Polecacie jakieś samochodziki, tanie w utrzymaniu i najlepiej w gazie, tak do 7tys?
1
Raquel Murillo XDDDDDDD
0
Właściwie to gdyby miał zostać w Atleti to po prostu by o tym powiedział. Fakt, że nie chce ujawnić swojej przyszłości moze sugerować, że nie będzie toczyć się w Madrycie. Pozostaje tylko pytanie dokad ucieknie :)
0
.
0
Głupia gadka. Przecież wszyscy piłkarze mają klauzule. To że klub swego czasu dawał je śmieszne to nie wina pilkarzy.
3
Ale wiesz, że heteroseksualni ludzie też robią różne głupoty i zachowują się jak idioci? Niski iloraz inteligencji nie jest uzależniony od seksualności.
0
To jest tryb nocny
0
I o tym co piszesz pewnie będziemy pamiętać my, kibice Barcy i ewentualnie garstka kibiców hiszpańskiej ligi. Świat zapamięta real, który zdobył 3 LM z rzędu, który zdominował EUROPEJSKĄ piłkę. Fakt, że nie zdominował nawet hiszpańskiej jest już na drugim planie. Równie dobrze nasza potężna Barca mogła udowodnić że nie jest najlepsza tylko na własnym podwórku i walczyć do końca w lidze mistrzow. Pewnie teraz wszyscy spedzalibysmy ten wieczór w innych nastrojach.
1
A co Ci mandat za picie dali?
0
Tez tak uwazam.
1
Ktoś się zapatruje na koszulkę infinit8Iniesta?
2
Żona Lahma jest brzydka?
0
Halo halo, zauwazylam, ze sporo osob stad wybiera sie na mrmecz z sociedad, moze jakies male spotkanko? :D
1
I to fantastyczna nowina. Powoli wprowadzac mlodych graczy do Barcy B. Moze ktos ciekawy sie pokaze
0
Pożegnanie Iniesty 18 mają na zaproszenie, a po meczu z RSSS będzie pewnie jakaś fetą i pożegnanie przez kibiców:)
0
Ja kupowałam ponad miesiąc temu a już nie było, miejsca mam w dwóch różnych sektorach prawie, będę musiala kombinować żeby siedzieć razem...
0
Kochani, nie wiecie czy można jakoś złapać piłkarzy przed treningiem po jakieś zdjęcie albo autografik? Z tego co kojarzę to do centrum treningowego jest kilka wjazdów, orientuje się ktoś przy którym SA największe szanse na spotkanie piłkarzy?
0
Niestety praca nie pozwala mi już być w skarbówce to wyjaśnić...
Ale dzięki za podpowiedzi, na pewno to zrobię :)
Zastanawiałam się, bo tej niezgodności może być maksymalnie 10zl więc nie wiem czy nawet taka kwota ma ogromne znaczenie, ale dzięki:)
1
Mam taki mały problem. Zapomniałam rozliczyć jednego pita, dostałam go internetowo za jeden dzień pracy, resztę pitow rozliczyłam już normalnie, a dziś dostałam zwrot z podatku. Czy w związku z tym, że zapomniałam tego jednego rozliczyć, muszę udać się do skarbówki to jakoś naprawiać? Orientuje się ktoś w takich sprawach?
0
Znowu byli? W zeszłym sezonie jak się nie mylę też się pojawili na Sanchez, z tym że wtedy Sevilla grała z Barca :)
0
podeślesz też?
1
Załatw mi też podwójne, bo też się wybieram haha
0
Ma tatytuowane zdjęcie 'xavi u weterynarza'
0
Tottenham też chciałam obstawić ale coś mi podpowiadało, żeby tego nie robić :p
0
Ech, Mainz i Schalke mi ładnie weszły, teraz pozostało mieć nadzieje na Betis i Valencia...
44
OFICJALNIE: Krzysztof Krawczyk będzie obecny na dzisiejszej fecie FC Barcelony!
15
A czy dobrze widzę, że o Masche też zapomnieli?