0

0

Lukas: uważasz, że mamy tragiczną obronę? Rezerwowa obrona puszcza 2 bramki w meczu z Realem i są tragiczni według Ciebie? :>

0

jego ojciec to niezły strzelec, może jego ściągnijmy? :D

0

ej Mes masz tu fajny artykuł:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja

0

poprzednia czcionka lepsza była

0

Casillas dostał żółtą za dotknięcie sędziego i dyskusje

0

Zgadzam się z przedmówcami - Messi maksymalnie 2

0

Villarreal zmierzy się z Villarrealem? :D

0

"tak wielkim DRYŻYNĄ" ? :/

0

Czeczeński biznesmen? Brzmi jak oksymoron

0

Widzę, że kilka osób wypowiada się pochlebnie na temat białych koszulek. Drodzy koledzy/koleżanki - chyba zapomnieliście, że katalońskie byki reagują na biały, a nie czerwony kolor. Zastanówcie się, co piszecie.

0

robertinho - wartość Henry'ego przy sprzedaży to jest koszt a nie strata. Strata z punktu widzenia rachunkowości powstaje w wyniku zdarzeń trudnych do przewidzenia, np. pożar.

0

0

Dani wybił piłkę z linii, bo już był gwizdek sędziego, gdyż wcześniej był spalony :>

0

Weezer - Cabral to był polak?

0

"Nie ma znaczenia, na kogo trafimy, bo i tak nie zagram" :D

0

Od tego roku obie nagrody zostały połączone w jedną

0

"audiencję na Bernabéu"? Trochę żenka z tłumaczeniem ;)

0

wydaje mi się, że przy bramce Eto'o to nie była asysta, Sami po prostu mu ukradł piłkę :D

0

dwiema, a nie dwoma

0

od kiedy to Shakira jest modelką ?:>

0

BarcaGladiator: CHCE BYĆ BARDZIEJ POPULARNY? Chyba nie zdajesz sobie sprawy o kim mowa :|

0

Wszyscy wyróżniają Ronaldo za świetną grę w powietrzu, ale nie zapominajmy, że Messi również znakomicie gra głową, jedynie przeszkadza mu w tym zarówno jego wzrost jak i styl gry Barcelony.

0

Sokół: raczej nie Czaruś, a Karol :>

0

Qrs, zauważ, że Jonathan gra graczej na DMFie, a tutaj mamy do dyspozycji Busquetsa, Mascherano i ewentualnie Keitę. Thiago jest za to bardziej ofensywnie przysposobionym graczem, co czyni z niego dobrego zmiennika dla Xaviego albo Iniesty. Dla 2Santosa po prostu nie ma miejsca

0

miguel004 - chyba jeszcze nie do końca ogarniasz system działania świata piłki nożnej. Poczytaj, popatrz, a potem komentuj

0

El Bandito - mówisz, że mamy 10 napastników? Proszę, wymień. Lepszych bądź równych Rossiemu naliczyłem...całych trzech.

0

Myślę, że dobry wybór. Od kilku lat prezentuje naprawdę wysoki poziom i jest ograny w lidze hiszpańskiej. Jednak 20 mln to trochę za dużo, więc mam nadzieję, że Perez nie będzie znowu zwyżkował cen piłkarzy.

0

jeśli chodzi o ograniczenia wysokości cen piłkarzy to może się tu pojawić problem - powiedzmy, że Arsenal chce za Fabregasa 50 mln euro, a ograniczenie jest do 35. W takim wypadku dokładają jakiegoś dzieciaka, który teoretycznie pójdzie za 15 milionów, mimo, że jest warty 300000 euro. To ciężka do rozwiązania sytuacja... :/

0

Nie znam piłkarza z lepszą wydolnością niż Alves, trzeba go zostawić jak najdłużej, bo to złoty gracz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?