owl88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i dodatkowo zaliczył asystę
0
Brcelonista - jakbym był moderatorem, to też bym usunął Twoje posty za tragiczny poziom polszczyzny
0
LOL to nie słowo, a skrót
0
no te ulice nie wyglądają na okolice Camp Nou :)
0
LMessi1995 chyba nie oglądałeś meczu, więc nie komentuj :>
Rozpiska na papierze, a faktyczna gra często się różnią
0
Keita akurat porządnie zagrał
0
Iniesta broni krzyża :D
0
masz wszystko na wikipedii... :/
0
Lupe Fiasco dobry kot :)
0
podobnie jest jak kiedyś z Schusterem :>
0
kredyt to dobry pomysł, o ile był zainicjowany przez ludzi, którzy ogarniają finansjerę i dźwignię finansową
0
kredyt to dobry pomysł, o ile był zainicjowany przez ludzi, którzy ogarniają finansjerę i dźwignię finansową
0
Mickey - rodzina jego ojca pochodzi z Włoch. Z resztą nazwisko na to wskazuje :>
0
Jak dopłacą, to czemu nie. Nawet piątaka.
0
Jaką jedną bramkę?
A to?:
0
MaXiLoaDingPL - nie sądzisz, że trochę idiotyczne jest pytać o to w Internecie? :D:D
0
Huntelaar albo Boriello HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
0
seweryn22 - chodzi o rekord Naszego klubu
0
jestem na TAK
0
ja nie dostałem :(
0
Kroczek, czyli według Ciebie nie potrzebujemy wzmocnień? :/
0
20 jest wart. Dawać go!!!!11!!!111
0
" W SLOGANIE PIŁKARSKIM"????????????????????????? :/
0
już niech pauzuje z Xerez a oszczędzi limit kartek na ostatnie mecze :>
0
Eredivisie ma taki sam współczynnik jak Ekstraklasa???? Pogrzało kogoś? :/
0
my mamy jednak cięższy kalendarz
0
żenujące są te internetowe znicze
0
na Alvesie*
0
LOL @ Zielony1992
Gimbusy won od komentowania!
0
"Czuję, że są moi. Quaresma, Rochemback, Mendieta, Riquelme, Bonano... są to gracze mojej kadencji.'