0

no i dodatkowo zaliczył asystę

0

Brcelonista - jakbym był moderatorem, to też bym usunął Twoje posty za tragiczny poziom polszczyzny

0

LOL to nie słowo, a skrót

0

no te ulice nie wyglądają na okolice Camp Nou :)

0

LMessi1995 chyba nie oglądałeś meczu, więc nie komentuj :>

Rozpiska na papierze, a faktyczna gra często się różnią

0

Keita akurat porządnie zagrał

0

Iniesta broni krzyża :D

0

masz wszystko na wikipedii... :/

0

Lupe Fiasco dobry kot :)

0

podobnie jest jak kiedyś z Schusterem :>

0

kredyt to dobry pomysł, o ile był zainicjowany przez ludzi, którzy ogarniają finansjerę i dźwignię finansową

0

kredyt to dobry pomysł, o ile był zainicjowany przez ludzi, którzy ogarniają finansjerę i dźwignię finansową

0

Mickey - rodzina jego ojca pochodzi z Włoch. Z resztą nazwisko na to wskazuje :>

0

Jak dopłacą, to czemu nie. Nawet piątaka.

0

Jaką jedną bramkę?

A to?:

0

MaXiLoaDingPL - nie sądzisz, że trochę idiotyczne jest pytać o to w Internecie? :D:D

0

Huntelaar albo Boriello HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

0

seweryn22 - chodzi o rekord Naszego klubu

0

jestem na TAK

0

ja nie dostałem :(

0

Kroczek, czyli według Ciebie nie potrzebujemy wzmocnień? :/

0

20 jest wart. Dawać go!!!!11!!!111

0

" W SLOGANIE PIŁKARSKIM"????????????????????????? :/

0

już niech pauzuje z Xerez a oszczędzi limit kartek na ostatnie mecze :>

0

Eredivisie ma taki sam współczynnik jak Ekstraklasa???? Pogrzało kogoś? :/

0

my mamy jednak cięższy kalendarz

0

żenujące są te internetowe znicze

0

na Alvesie*

0

LOL @ Zielony1992

Gimbusy won od komentowania!

0

"Czuję, że są moi. Quaresma, Rochemback, Mendieta, Riquelme, Bonano... są to gracze mojej kadencji.'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?