owl88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sądzicie, że Dmytro jest trochę...dziwny? :>
0
strasznie mnie wkurza, gdy ludzie tacy jak Poziomek_ nadużywają słowa "marketing" czy innych słów, których nie rozumieją. W tym kontekście, nie dość, że nie ma sensu, to brzmi po prostu śmiesznie.
0
gringo - myślę, że jednak Czygry będzie na ławie, a nie Muniesa
0
wołga ciesz się chociaż, że 2 z tych 4 przypadły na off-season :>
0
Iniesta by lepiej wyglądał z '7' na plecach :>
0
Nikos - Messi opuścił mecz, bo dostał powołanie do repry, a nie, bo nie chciało mu się grać. Głupota dzieci mnie czasem przeraża.
0
chyba koledzy w poniższych postach przeoczyli Gabiego, który w tym sezonie prawdopodobnie będzie już grał :>
0
Proszę o poprawienie tego żenującego błędu w drugim zdaniu.
0
Lechu,to sobie dziekuj bogu, że Dani trafił do nas. Ja bym w pierwszej kolejności podziękował Txikiemu i Joanowi :)
0
Zielony a którego skrzydłowego się pozbywamy?
0
to lepiej, że w drugiej połowie sezonu będziemy mieli ciężej, bo pewnie wzmocnimy się w okienku zimowym.
0
W dobie Pereza to i 30 zażądają :/
0
maciek123 - jak można nie znać tego kawałka? o_O
0
Seluk jak widać, jest na bieżąco z rewelacjami ze "Sportu" :D
0
perONE - coś Ci się pomyliło chyba, 3 lata temu Barcelona zdobyła LM.
0
Challenger, ta Luciana całkiem ładna i zgrabna, ale z cyckami to przesadziła, obrzydliwe :/
0
Ja nadal uważam, że R10 z sezonu 05/06 do ideał, który będzie bardzo ciężko osiągnąć, nawet Messiemu.
0
Jeden z bardziej niedocenianych przez kibiców zawodników. Zawsze darzyłem go sympatią i zaufaniem. GL, Sylvi!
0
A nie, sory, pomyliłem :P
0
Bramka Gudjohnsena jest z zeszłego sezonu :>
0
Nie chcę Cole'a w Barcelonie, bo to straszny cham. Obecnie nie mamy bezmyślnego kosiciela piszczeli w Barcelonie i oby żaden nie przyszedł.
0
jak w sezonie 04/05 Barcelona odpadła po bramce, przy której faulowany był Valdes, to jakoś nie było ogólnoświatowej napiny. Zakompleksione brytole jak zwykle łapią ciśnienie.
0
lucas24 - nie pomyliły Ci się słowa? :/
0
toureminator
1. "niż", a nie "nisz", polecam czytanie książek.
2. Puyol nie jest podobny do Ribery'ego.
0
Proponuję bany tygodniowe za kaleczenie języka polskiego.
0
Marco87 nie przesadzaj, Porto to jednak nie ta klasa
0
harpagan, a Ty zapomniałeś odrobić lekcje z polskiego. Wracaj do nauki! :/
0
Gadacie, tak jakby Casillas nigdy nie wpuścił bramki po strzale Juninho. Czy naprawdę aż tak jesteście głupi, czy ślepi, że nie widzicie, że te strzały są nie do wyjęcia? Piłka leci w taki sposób, że trudno przewidzieć tak naprawdę gdzie spadnie. A w ogóle, to Juninho ustawił piłkę około 10 metrów od miejsca faulu.
0
ale ile już takich bramek strzelił Juninho. Obczajcie sobie na Youtube'ie jego gole. Valdes jest nie pierwszym i nie ostatnim, który nie ogarnął lotu piłki po strzale Juninho. Nie bez powodu brazylijczyk zostaje zawsze po treningach i ćwiczy uderzenia.
0
a od kiedy to "satelita" jest rodzaju żeńskiego? Get school.