0

Nie sądzicie, że Dmytro jest trochę...dziwny? :>

0

strasznie mnie wkurza, gdy ludzie tacy jak Poziomek_ nadużywają słowa "marketing" czy innych słów, których nie rozumieją. W tym kontekście, nie dość, że nie ma sensu, to brzmi po prostu śmiesznie.

0

gringo - myślę, że jednak Czygry będzie na ławie, a nie Muniesa

0

wołga ciesz się chociaż, że 2 z tych 4 przypadły na off-season :>

0

Iniesta by lepiej wyglądał z '7' na plecach :>

0

Nikos - Messi opuścił mecz, bo dostał powołanie do repry, a nie, bo nie chciało mu się grać. Głupota dzieci mnie czasem przeraża.

0

chyba koledzy w poniższych postach przeoczyli Gabiego, który w tym sezonie prawdopodobnie będzie już grał :>

0

Proszę o poprawienie tego żenującego błędu w drugim zdaniu.

0

Lechu,to sobie dziekuj bogu, że Dani trafił do nas. Ja bym w pierwszej kolejności podziękował Txikiemu i Joanowi :)

0

Zielony a którego skrzydłowego się pozbywamy?

0

to lepiej, że w drugiej połowie sezonu będziemy mieli ciężej, bo pewnie wzmocnimy się w okienku zimowym.

0

W dobie Pereza to i 30 zażądają :/

0

maciek123 - jak można nie znać tego kawałka? o_O

0

Seluk jak widać, jest na bieżąco z rewelacjami ze "Sportu" :D

0

perONE - coś Ci się pomyliło chyba, 3 lata temu Barcelona zdobyła LM.

0

Challenger, ta Luciana całkiem ładna i zgrabna, ale z cyckami to przesadziła, obrzydliwe :/

0

Ja nadal uważam, że R10 z sezonu 05/06 do ideał, który będzie bardzo ciężko osiągnąć, nawet Messiemu.

0

Jeden z bardziej niedocenianych przez kibiców zawodników. Zawsze darzyłem go sympatią i zaufaniem. GL, Sylvi!

0

A nie, sory, pomyliłem :P

0

Bramka Gudjohnsena jest z zeszłego sezonu :>

0

Nie chcę Cole'a w Barcelonie, bo to straszny cham. Obecnie nie mamy bezmyślnego kosiciela piszczeli w Barcelonie i oby żaden nie przyszedł.

0

jak w sezonie 04/05 Barcelona odpadła po bramce, przy której faulowany był Valdes, to jakoś nie było ogólnoświatowej napiny. Zakompleksione brytole jak zwykle łapią ciśnienie.

0

lucas24 - nie pomyliły Ci się słowa? :/

0

toureminator

1. "niż", a nie "nisz", polecam czytanie książek.

2. Puyol nie jest podobny do Ribery'ego.

0

Proponuję bany tygodniowe za kaleczenie języka polskiego.

0

Marco87 nie przesadzaj, Porto to jednak nie ta klasa

0

harpagan, a Ty zapomniałeś odrobić lekcje z polskiego. Wracaj do nauki! :/

0



Gadacie, tak jakby Casillas nigdy nie wpuścił bramki po strzale Juninho. Czy naprawdę aż tak jesteście głupi, czy ślepi, że nie widzicie, że te strzały są nie do wyjęcia? Piłka leci w taki sposób, że trudno przewidzieć tak naprawdę gdzie spadnie. A w ogóle, to Juninho ustawił piłkę około 10 metrów od miejsca faulu.

0

ale ile już takich bramek strzelił Juninho. Obczajcie sobie na Youtube'ie jego gole. Valdes jest nie pierwszym i nie ostatnim, który nie ogarnął lotu piłki po strzale Juninho. Nie bez powodu brazylijczyk zostaje zawsze po treningach i ćwiczy uderzenia.

0

a od kiedy to "satelita" jest rodzaju żeńskiego? Get school.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?