owl88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy teraz do dyspozycji najsilniejszy skład, nie licząc Iniesty :)
0
Zdarzyło się to na jednak na Ono Estadi, czego powodem były wysokie ceny biletów (najtańsze kosztowały 70 euro).
Poprawcie "czego powodem", na "co było powodem"
0
A może nie wiecie, ale się wycwanili w Barcelonie z cenami biletów - standardowa zniżka Socio wynosi 20%, a na mecze z Realem tylko 5% :D
0
na tomciotv wyskakuje mi offline :/
0
Lukasoon15 to nie była ironia, tylko po prostu czerstwy dowcip.
0
zibiki uważasz, że Pedro nie jest sprinterem? Przecież on zapieprza jak zając :D
0
Wellington od razu powinien dostać czerwoną kartkę, tak profilaktycznie. Piłkarski cham, jakich mało.
0
Navas, Ribery, Balotelli to dobre opcje
0
Prodigy - za taki hajs to Platini sobie co najwyżej felgi kupi
0
Nie zabierać takiego gracza na mundial? Idiotyczna decyzja moim zdaniem.
0
Kuba1899, jak w ogóle możesz pisać takie bzdury? Nie rób z kibiców Realu jakichś nienormalnych potworów, którzy cieszą się z czyjejś śmierci. Po prostu żenada, że jeden z "kibiców" FCB to napisał...
0
Przeklejając nazwiska mogliście chociaż ademas wyrzucić :>
0
Swego czasu to Torres był katem Barcelony :>
0
NAPRZECIW INFORMACJĄ???????????????????????????????
Poprawcie ten żenujący błąd.
0
atixavi - zapomniałeś o wstępie do muzeum za free :)
0
o maj, zajebista :)
0
messi85 - używaj znaków interpunkcyjnych, bo Twoja wypowiedź jest zwyczajnie do dupy ;)
0
ładny gest :)
0
jaki "nowy Maradona"? Jestem pewien, że Messi przerośnie Diego pod każdym względem - i jako piłkarz i jako człowiek.
0
pomyliłeś polski bank z islandzkim :>
0
Prędzej FCB - VCF finał :>
0
bartek gdansk: FUDBOL??????? jezu, dzieci są coraz głupsze.
0
zauważyłem, że ktoś świecił na Pepe, ale u Krysi nie
0
safin25- jakie dokonania ma Fabregas?
0
iniesta74 - pomocy to Ty potrzebujesz z języka polskiego
0
Lampard kolejny raz nominacja za nazwisko
0
Nie zapominajcie, że Bojan ma dopiero 19 lat :)
0
Niegłupi koleś z Bojana :)
0
Jestem za.
0
Za Atletico dałem 69 ojro po zniżce Socio 20% na trzeci lateral ( po środu na górze)