owl88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale to nie zależy tylko od Eto'o, ile bramek strzela. Jestem pewien, że przy takich rozgrywających wszyscy wymienieni zawodnicy strzelili by kilka więcej.
0
MQuC - myślę, że nie. Z tak grającą drużyną Barca miałaby zbyt wiele do stracenia, ryzykując przyłapanie na korupcji. Z resztą sam Laporta ma zbyt wiele do stracenia, bo przecież wszyscy pamiętamy wota nieufności.
0
Preza, to wszystko jest oparte na statystykach, więc pewnie liczy się celność/skuteczność podań.
0
Messik91 - przecież Messi jest prawoskrzydłowym :/
0
bartoszek - przecież nie ma nic lepszego niż spojrzenie w oczy kibicom Realu po wygranym przez Barcę meczu :>
mogę polecić Bar Below , Marszałkowska, róg Wilczej
0
jak ja nienawidzę narcyzyzmu :/
0
Vader - oczywiście, że Barcelona ma sponsorów ,np. Nike, czy Audi
0
piotrek, a Atletico to co? Słabeusz?
0
"załorzyć", to Ty powinieneś czapkę niewidkę z taką ortografią.
0
Skoro chcesz założyć ligę fanów Barcelony, to dlaczego napisałeś "Fan's"?
0
Muszu - "dotchna" ??
Co to za słowo?
0
"Niemniej Katalończyk w ostatniej chwili ..." A cóż to za składnia?*
0
"Niemniej Katalończyk w ostatniej chwili ..." A cóż to za sładnia język?
0
no co Ty, jego lewy nóg jest przecież lepszy :D
0
zapomnieliście o Maxim Lopezie
0
W szkółce La Masia jest tylu utalntowanych kotów, że jeden w tą , czy w tamtą nie robi wielkiej różnicy. Wiadomo, że talent może eksplodować jak u Cesca, ale nie jest to zasadą. A od tego jest Luis Enrique, żeby selekcjonować młodzików i ewentualne rodzynki brać do Barcy Athletic.
0
Messi ma już tytuł MVP turnieju w kieszeni moim zdaniem :)
0
Laporta do niego dzwonił? I po jakiemu rozmawiali. Jako, że Arszawin nigdy Rosji nie opuścił, śmiem wątpić, że zna angielski.
Najsss.
0
Laporta do niego dzwonił? I po jakiemu rozmawiali? Jako, że Arszawin nigdy Rosji nie opuścił, śmiem wątpić, że zna angielski.
Najsss.
0
fcuk, nie obejmuje mi całego obrazu w tym justintv :/