0

ale to nie zależy tylko od Eto'o, ile bramek strzela. Jestem pewien, że przy takich rozgrywających wszyscy wymienieni zawodnicy strzelili by kilka więcej.

0

MQuC - myślę, że nie. Z tak grającą drużyną Barca miałaby zbyt wiele do stracenia, ryzykując przyłapanie na korupcji. Z resztą sam Laporta ma zbyt wiele do stracenia, bo przecież wszyscy pamiętamy wota nieufności.

0

Preza, to wszystko jest oparte na statystykach, więc pewnie liczy się celność/skuteczność podań.

0

Messik91 - przecież Messi jest prawoskrzydłowym :/

0

bartoszek - przecież nie ma nic lepszego niż spojrzenie w oczy kibicom Realu po wygranym przez Barcę meczu :>

mogę polecić Bar Below , Marszałkowska, róg Wilczej

0

jak ja nienawidzę narcyzyzmu :/

0

Vader - oczywiście, że Barcelona ma sponsorów ,np. Nike, czy Audi

0

piotrek, a Atletico to co? Słabeusz?

0

"załorzyć", to Ty powinieneś czapkę niewidkę z taką ortografią.

0

Skoro chcesz założyć ligę fanów Barcelony, to dlaczego napisałeś "Fan's"?

0

Muszu - "dotchna" ??

Co to za słowo?

0

"Niemniej Katalończyk w ostatniej chwili ..." A cóż to za składnia?*

0

"Niemniej Katalończyk w ostatniej chwili ..." A cóż to za sładnia język?

0

no co Ty, jego lewy nóg jest przecież lepszy :D

0

zapomnieliście o Maxim Lopezie

0

W szkółce La Masia jest tylu utalntowanych kotów, że jeden w tą , czy w tamtą nie robi wielkiej różnicy. Wiadomo, że talent może eksplodować jak u Cesca, ale nie jest to zasadą. A od tego jest Luis Enrique, żeby selekcjonować młodzików i ewentualne rodzynki brać do Barcy Athletic.

0

Messi ma już tytuł MVP turnieju w kieszeni moim zdaniem :)

0

Laporta do niego dzwonił? I po jakiemu rozmawiali. Jako, że Arszawin nigdy Rosji nie opuścił, śmiem wątpić, że zna angielski.

Najsss.

0

Laporta do niego dzwonił? I po jakiemu rozmawiali? Jako, że Arszawin nigdy Rosji nie opuścił, śmiem wątpić, że zna angielski.

Najsss.

0

fcuk, nie obejmuje mi całego obrazu w tym justintv :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?