panczooo
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakiś link do meczu ? :D
0
Gdzie to przeczytałeś? :D
0
Bo Lucho jest nieprzewidywalny jak gra Jumanji XD taki suchar
0
Mnie już nic nie zdziwi w tym klubie, jestem za nim całym sercem ale z tym zarządem i w tym kierunku to my nic nie osiągniemy a wiadomo że piłkarze chcą sukcesów to i będą odchodzić, chociaż nie wierze że Messi sam dobrowolnie odejdzie
0
Carles odchodzi z tonącego statku statku którym steruje chory zarząd :/ Źle się dzieje skoro Ikona BARCY zdecydowała się na odejście w tym momencie, ale to dla niego bardzo dobrze :)
0
Z tego co wiem Messi ma dwa obywatelstwa
0
HAHA XD i do tego bramkarz na prawej obronie :D
1
JAK MYŚLICIE BARCA KUPI JESZCZE KOGOS PRZED SANKCJAMI? ;)
0
PAUZA za kartki ;)
0
BRAVO
MONTOYA BARTRA MATHIEU ALBA
MASCHERANO RAKITIC INIESTA
PEDRO MESSI MUNIRTaki bym chciał dziś składzik
0
i Levy :D no ale tez ja tak myślę... tylko mówie co gdzieś przeczytałem, widziałbym go u nas za sezon pozdro
0
Czytałem coś że Reus jest juz pdoobno dogadany z Bayernem :/ ale może ploty, chociaż temat ucichł tak jak i Cuadrado pewnie ani tego ani tego nie sprowadza
0
Fajny bufet miała :D też zauważyłem
0
Szklany zawodnik bardzo :/ jego jedyny minus, musimy koniecznie kupic kogoś do ataku nawet z tą opcją wypożyczenia np.Reus lub kogoś innego... Bo tak się nie da w drugiej częsci sezonu :/
0
ta mysle i jestem na bierząco powiedzieli w barcelonie wczesniej już ze na "Remont składu" przeznaczymy kase z poprzednich okienek a jak co sezon barca przeznacza na transwery 50 mln około a juz za Neymara pobrali zaliczke z nastepnego sezonu czyli tego... A w tym z sezonu 2015/16 troche pojechane ale tak jest, znaczy tak pisało ze tak zrobią a jak jest nie wiem niby wieksze dochody mieli wiec git ale... Niech kupują tych co mówisz uciesze się ale czy to realne :D
0
hehe oki czaje ;) SPOKO POZDRawiam
0
dobry jesteś gościu jak MU nie gra w LM! :D HAHAHA
0
Oczywiscie mas zracje ale patrz ile silva ma lat nie mówie ze jest stary a patrz ile młodzi u nas im po prostu brakuje gry taki Denis Suarez Munir Samper i ci murzynki z barcelony B i wielu innych po prostu potrzebuja minut bo talentu na miare silvy im nei brakuje maja sporo lat by mu dorównać, ale tez sie zgodze z Toba z tymi wypozyczeniami ;) Lecz i tak bym celował Bardziej w Koke czy Reusa zalezy jaka pozycje chcem wzmocnic na nastepny sezon
0
Haha ta ciekawe z kac kasa na takie transwery gościu
0
Zastanów się co ty piszesz chłopak... Xavi sam nominowal Koke na następcę w reprezentacji... A Cuadrado tak samo wypalił z formą jak Koke
0
Wiadomo że nie jest do wyciągnięcia ale pomyśl po co by z nim orzedłuzali kontrakt? Napewno go nie sprzedadza w tym okienku o czy my mówimy :D Rafinha jest trzeba naszym dawać grać a nie kupowac bezsensu Silve nie wiem po co, to już lepiej Reusa choć tez nie wiem gdzie go wepchać :D
0
Silva przedłużył kontrakt do 2019 chyba z CITY
0
Ju tak podobo zrobili :D przeznaczyli kase z nastepnego okna na te :D ale tak tylko czytałem
0
Zubi jest na teraz na urlopie XD taki żarcik, oczywiscie do pracy!!! a potem pewnei dymisja Zubiego :D tak jak chciał to zrobić przy tamtym zakazie :D i pieknie
0
No to teraz kupia na bank kogos jeszcze ;) cos mi sie wydaje
0
Akurat to prawda o zasadach fair play, za bardzo cenią Cuadrado i się za bardzo ceni i dlatego go nie kupią w tym okienku ja juz nawet nie liczę na transfer ten
0
Może u chce ale co z tego no też bym chciał go u nas ale chyba nici z transweru tego
0
Fiorentina: Cuadrado zostaje u nas
2
Jedno jest pewne Rakitić jest napewno lepszy od Cesca z jaka formą był u nas :)
0
haha zaczyna się