0

Otóż to! Jestem tego samego zdania co ty

2

Fajnie że Eric będzie jeszcze grać na najwyższym poziomie, oby jak najdłuzej :)

0

W 100 % się z tobą zgadzam dlatego nie chce tego pana u nas, wole aby wzmocnili obronę za to eh szkoda ze oni nie myślą logicznie

2

Jestem za! lepiej obrone wzmocnic co gra o kulach przez pare sezonów

0

No dobrze, tylko że chodzi o to pamietasz IBRE? podobna kasa łaczna a na koniec odszedł ( po sezonie) do PSG bo nie był gwiazdą teaz moze byc podobnie

0

Po co on nam za taką kaseee! :/ Alexisa już lepiej dać ehhh Suarez Suarez a bedzie pewnie tak że sie bedą gryść 3 gwiazdy na ataku taaaa kazdy bedzie chciał być gwiazdą, Neymar pogodził sie niby z tym i okej bo bedzie miał swój czas ale Suarez nie.

0

Jeżeli chcesz iśc to prosze bardzo droga wolna...

1

Real potrafi robić dobre transwery a my nie :(

4

Adriano to super piłkarz doskonały zawodnik wchodzący z ławki, idealna opcja na zmiennika lepszej niema, i odpowiada mu to i dalej walczy, i tak ma być... MUSI ZOSTAĆ

0

Ta używam po postu myślałem ze np na TVP Sport czy coś nie mam tego kanału to nie wiem pytam kulturalnie a ty się czepiasz kurde dobra sory ty... ale się dowiedziałem żałuję że zapytałem ale dzięki

0

No tak ale mówią ze znów mówi de brejne a ja nie widzę żeby gdzieś komentowal mecz teraz o to mi chodzi

0

Powiedzcie mi gdzie komentuje Szpakowski bo znów piszą ze nazwiska tworzy hehe a ja oglądam na tvp1

0

To logiczne że chcą jak najwiecej, jeden z najlepszych zawodników na mundialu to proste, że chcą skorzystać na tym i w przeciwieństwu do BARCY sprzedawać za jak najwięcej a nie za jak najmniej... FUCK LOGIC!

0

Świetna wiadomość!!! TYLE WYGRAĆ!

2

sześciu jak coś :D tak powinno być własnie 3 pozycje 6 zawodników kazdy ma zmiennika w razie czego w meczu może wyjsc atak rezerwowy tak powinno byc

1

Masakraa zawodnik za zawodnika to nie jest wzmocnienie co za ludzieee i to jeszcze Adrianooo jedyny nasz zawodnik co lubi uderzyc z daleka

0

To kto ma grac powiedx mi? Skoro x tych co maja zosta to iniesta,busi,rakitic,rafinha i toberto i nie wiadomo dalej co z generalem

0

otóż TO!!!!!!

0

Masz racje sciągneli alexisa gdy był słabszy teraz jest jednym z najlepszych na swojej pozycji i sprzedac go chcą tak oo! i nie powiedziane jest że transwer się zwroci

0

Nom bo gra na pomocy i dużo wrzut kozak niech zagra za zunige to zobaczymy jak gra na PO hehe zunige tez dobry ale lata ma

0

Cuadrado kozak ale na obronie to może się zmarnować u na dc widać ze gość żyje z przodu bardziej niż z tyłu we Fiorentina tez na obronie grywał z przymusu a Takto ofensywa ale chciałbym go

0

Ale huk!

1

A gdzie szpaku komentuje?

0

Aktualna forma jest podobna suareza i alexisa z tym ze to inne typy zawodników ale ja też wolę alexisa niż suareza za taką kasę wole stoperow kupić

0

Ciągle wszystko kosztem Alexisa strsują tylko...

0

Otóż to! Tez bym te opcje wolał

0

Dokładnie! :)

1

Widze żę rozwinełeś temat bardzo dobrzeeee... pozytywnie...
POZDRO

19

Niech Bóg sprawi aby Alexis został u nas!!!

0

A ja wole Alexisa i 10 mln na obrone niż tego Suareza dobry zawodnik ale zbędny u nas wolałbym np juz tańszego Mandzukicia tez super 9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?