panczooo
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Otóż to! Jestem tego samego zdania co ty
2
Fajnie że Eric będzie jeszcze grać na najwyższym poziomie, oby jak najdłuzej :)
0
W 100 % się z tobą zgadzam dlatego nie chce tego pana u nas, wole aby wzmocnili obronę za to eh szkoda ze oni nie myślą logicznie
2
Jestem za! lepiej obrone wzmocnic co gra o kulach przez pare sezonów
0
No dobrze, tylko że chodzi o to pamietasz IBRE? podobna kasa łaczna a na koniec odszedł ( po sezonie) do PSG bo nie był gwiazdą teaz moze byc podobnie
0
Po co on nam za taką kaseee! :/ Alexisa już lepiej dać ehhh Suarez Suarez a bedzie pewnie tak że sie bedą gryść 3 gwiazdy na ataku taaaa kazdy bedzie chciał być gwiazdą, Neymar pogodził sie niby z tym i okej bo bedzie miał swój czas ale Suarez nie.
0
Jeżeli chcesz iśc to prosze bardzo droga wolna...
1
Real potrafi robić dobre transwery a my nie :(
4
Adriano to super piłkarz doskonały zawodnik wchodzący z ławki, idealna opcja na zmiennika lepszej niema, i odpowiada mu to i dalej walczy, i tak ma być... MUSI ZOSTAĆ
0
Ta używam po postu myślałem ze np na TVP Sport czy coś nie mam tego kanału to nie wiem pytam kulturalnie a ty się czepiasz kurde dobra sory ty... ale się dowiedziałem żałuję że zapytałem ale dzięki
0
No tak ale mówią ze znów mówi de brejne a ja nie widzę żeby gdzieś komentowal mecz teraz o to mi chodzi
0
Powiedzcie mi gdzie komentuje Szpakowski bo znów piszą ze nazwiska tworzy hehe a ja oglądam na tvp1
0
To logiczne że chcą jak najwiecej, jeden z najlepszych zawodników na mundialu to proste, że chcą skorzystać na tym i w przeciwieństwu do BARCY sprzedawać za jak najwięcej a nie za jak najmniej... FUCK LOGIC!
0
Świetna wiadomość!!! TYLE WYGRAĆ!
2
sześciu jak coś :D tak powinno być własnie 3 pozycje 6 zawodników kazdy ma zmiennika w razie czego w meczu może wyjsc atak rezerwowy tak powinno byc
1
Masakraa zawodnik za zawodnika to nie jest wzmocnienie co za ludzieee i to jeszcze Adrianooo jedyny nasz zawodnik co lubi uderzyc z daleka
0
To kto ma grac powiedx mi? Skoro x tych co maja zosta to iniesta,busi,rakitic,rafinha i toberto i nie wiadomo dalej co z generalem
0
otóż TO!!!!!!
0
Masz racje sciągneli alexisa gdy był słabszy teraz jest jednym z najlepszych na swojej pozycji i sprzedac go chcą tak oo! i nie powiedziane jest że transwer się zwroci
0
Nom bo gra na pomocy i dużo wrzut kozak niech zagra za zunige to zobaczymy jak gra na PO hehe zunige tez dobry ale lata ma
0
Cuadrado kozak ale na obronie to może się zmarnować u na dc widać ze gość żyje z przodu bardziej niż z tyłu we Fiorentina tez na obronie grywał z przymusu a Takto ofensywa ale chciałbym go
0
Ale huk!
1
A gdzie szpaku komentuje?
0
Aktualna forma jest podobna suareza i alexisa z tym ze to inne typy zawodników ale ja też wolę alexisa niż suareza za taką kasę wole stoperow kupić
0
Ciągle wszystko kosztem Alexisa strsują tylko...
0
Otóż to! Tez bym te opcje wolał
0
Dokładnie! :)
1
Widze żę rozwinełeś temat bardzo dobrzeeee... pozytywnie...
POZDRO
19
Niech Bóg sprawi aby Alexis został u nas!!!
0
A ja wole Alexisa i 10 mln na obrone niż tego Suareza dobry zawodnik ale zbędny u nas wolałbym np juz tańszego Mandzukicia tez super 9