panczooo
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki Douglas? :D
1
Weź juz co... Inieste posadzić na ławce a Idź chłopie
0
Dokładnie Andres Magik musi być zawsze
0
Skoro Ajax na niego stać to nas nie stać? ;) heh
1
Tak :D też
0
LE sam powiedział że Deulofeu ma braki w grze defensywnej a to jest tak samo ważne jak i gra w ofensywie
0
Lub też czeka na odejscie songa na 17 :D No ale widać że ma braki w grze w defensywie a w Barcelonie nie mozna na to pozwolić... pewnie odejdzie na jeszcze jedno wypożyczenie
1
Gerard Deulofeu zostanie prawdopodobnie wypożyczony do Sevilli. Taka decyzja została podjęta indywidualnie przez Luisa Enrique. (RAC 1)
:D
Czyli Munir :D
1
Najważniejsze aby byli cierpliwi to przyjdzie ich czas, bo jak nie to odejda za pare sezonów :/ i kolejne diamenty przepadną... OBY NIE!
1
heh dzięki :D najważniejsze że odszedł "gdzieś tam" ;)
0
Wie ktoś co się dzieje z Kerisonem? :D on jest wgl jeszcze naszym zawodnikiem czy nie ;) bo ciągle go wypożyczali i do jakich klubów wiem chodzi mi czy to dalej nas zawodnik ;) czy juz nie
1
Bo tak wybrali obaj są brazylijczykami z pochodzenia lecz thiago wybrał grę dla Hiszpanii bo ma obywatelstwo hiszpańskie tez ;)
1
Podaj link jak możesz :)
0
Ameryki nie odkryłeś w tym momencie ;)
0
Gdyby to była prawda fajnie byłoby... Niech go biorą ;)
0
Masz racje też taką samą opinię wyrażałem wcześniej na ten temat
3
Świetny SO ale teraz potrzeba młodego obrońcy a nie kolejnego podchodzącego pod 30
0
A kto tu mówi o wymienianiu dobra kończe temat z Tobą bo widze że nie ogarniasz tematu nic a nic ELO
0
To wiadomo że Suarez ich zjada w końcu mamy najlepszą 9 teraz ale chodzi mi np zastępstwo np Eto by mogł grac pare miesięcy podczas pauzy suareza
0
Oczywiście że marzenie idealna 9 dla Barcy lata ma ale napewno pograc jest w stanie dobrze jeszcze troche
2
To ty się zastanów mówie tu o typowych N... ogarnij, a w Chelsea grają jednym N wszystikch co wymieniłeś to są skrzydłowi oczywiście Messi czy tam inni mogą grac z koniecznosci na N ale chodzi to u klasyczna 9 rezerwową nie mówie ze potrzebujemy ale u nas nie może siedziec gwiazda na ławce bo co zaraz odchodzi np Cesc... A w Chelsea czy w Bayernie zobacz jaki skład jest dwie równe 11 o to mi chodzi więc ogarnij ziom
2
Zastanawia mnie jedno... Czemu np Chelsea na tą chwile ma takich N. jak Coste, Torresa, Lukaku i teraz Drogbe, taka rotacja może być a my musimy mieć tylko
Suareza, oczywiste że lepiej mieć jeszcze np doświadczonego jakiegoś ETO'o podaje przykład i spokojnym być w końcówce sezonu gdy trzeba dodać "gazu" a brak sił
0
Dokładnie masz racje, też mi się go szkoda zrobiło jeszcze chłopak nie zagrał ani minuty a już go wygwizdują i skreślają a za co ja się pytam ;) Za to że jest rudy czy tam brzydko wygląda? Czy może za to ile kosztował o to pretensje do naszego cudownego zarządu co sprzedaje za grosze a kupują za grubą kapuche...
PS. On ma tylko dobrze grać a nie dobrze wyglądać
3
0
Cięzka opcja będzie z tymi dwoma zawodnikami :(
i nawet cięzko mi powiedzieć którego będzie trudniej ściągnąć :D
0
Calkowita racja, oby tylko stawił na Marca, lecz ten musi też sobie to miejsce w 11 wywalczyć ale o to jestem spokojny widać było juz w poprzednim sezonie że chyba "najbardziej chciał"
0
Oczywiście licze tylko że dostanie nr.5 bo naszej legendzie
0
Masz racje, też mam taką nadzieje :) Cuadrado super opcja może grac wszedzie na boku :D i jakis obrońca chociaż i tak preferuje Bartre ale zawsze to lepiej mieć wiecej O. lepsza rywalizacja=wiekszy poziom
0
sorkiii ;) masz racje
1
Tak oficjalnie :)