0

Jaki Douglas? :D

1

Weź juz co... Inieste posadzić na ławce a Idź chłopie

0

Dokładnie Andres Magik musi być zawsze

0

Skoro Ajax na niego stać to nas nie stać? ;) heh

1

Tak :D też

0

LE sam powiedział że Deulofeu ma braki w grze defensywnej a to jest tak samo ważne jak i gra w ofensywie

0

Lub też czeka na odejscie songa na 17 :D No ale widać że ma braki w grze w defensywie a w Barcelonie nie mozna na to pozwolić... pewnie odejdzie na jeszcze jedno wypożyczenie

1

Gerard Deulofeu zostanie prawdopodobnie wypożyczony do Sevilli. Taka decyzja została podjęta indywidualnie przez Luisa Enrique. (RAC 1)
:D

Czyli Munir :D

1

Najważniejsze aby byli cierpliwi to przyjdzie ich czas, bo jak nie to odejda za pare sezonów :/ i kolejne diamenty przepadną... OBY NIE!

1

heh dzięki :D najważniejsze że odszedł "gdzieś tam" ;)

0

Wie ktoś co się dzieje z Kerisonem? :D on jest wgl jeszcze naszym zawodnikiem czy nie ;) bo ciągle go wypożyczali i do jakich klubów wiem chodzi mi czy to dalej nas zawodnik ;) czy juz nie

1

Bo tak wybrali obaj są brazylijczykami z pochodzenia lecz thiago wybrał grę dla Hiszpanii bo ma obywatelstwo hiszpańskie tez ;)

1

Podaj link jak możesz :)

0

Ameryki nie odkryłeś w tym momencie ;)

0

Gdyby to była prawda fajnie byłoby... Niech go biorą ;)

0

Masz racje też taką samą opinię wyrażałem wcześniej na ten temat

3

Świetny SO ale teraz potrzeba młodego obrońcy a nie kolejnego podchodzącego pod 30

0

A kto tu mówi o wymienianiu dobra kończe temat z Tobą bo widze że nie ogarniasz tematu nic a nic ELO

0

To wiadomo że Suarez ich zjada w końcu mamy najlepszą 9 teraz ale chodzi mi np zastępstwo np Eto by mogł grac pare miesięcy podczas pauzy suareza

0

Oczywiście że marzenie idealna 9 dla Barcy lata ma ale napewno pograc jest w stanie dobrze jeszcze troche

2

To ty się zastanów mówie tu o typowych N... ogarnij, a w Chelsea grają jednym N wszystikch co wymieniłeś to są skrzydłowi oczywiście Messi czy tam inni mogą grac z koniecznosci na N ale chodzi to u klasyczna 9 rezerwową nie mówie ze potrzebujemy ale u nas nie może siedziec gwiazda na ławce bo co zaraz odchodzi np Cesc... A w Chelsea czy w Bayernie zobacz jaki skład jest dwie równe 11 o to mi chodzi więc ogarnij ziom

2

Zastanawia mnie jedno... Czemu np Chelsea na tą chwile ma takich N. jak Coste, Torresa, Lukaku i teraz Drogbe, taka rotacja może być a my musimy mieć tylko
Suareza, oczywiste że lepiej mieć jeszcze np doświadczonego jakiegoś ETO'o podaje przykład i spokojnym być w końcówce sezonu gdy trzeba dodać "gazu" a brak sił

0

Dokładnie masz racje, też mi się go szkoda zrobiło jeszcze chłopak nie zagrał ani minuty a już go wygwizdują i skreślają a za co ja się pytam ;) Za to że jest rudy czy tam brzydko wygląda? Czy może za to ile kosztował o to pretensje do naszego cudownego zarządu co sprzedaje za grosze a kupują za grubą kapuche...
PS. On ma tylko dobrze grać a nie dobrze wyglądać

3

0

Cięzka opcja będzie z tymi dwoma zawodnikami :(
i nawet cięzko mi powiedzieć którego będzie trudniej ściągnąć :D

0

Calkowita racja, oby tylko stawił na Marca, lecz ten musi też sobie to miejsce w 11 wywalczyć ale o to jestem spokojny widać było juz w poprzednim sezonie że chyba "najbardziej chciał"

0

Oczywiście licze tylko że dostanie nr.5 bo naszej legendzie

0

Masz racje, też mam taką nadzieje :) Cuadrado super opcja może grac wszedzie na boku :D i jakis obrońca chociaż i tak preferuje Bartre ale zawsze to lepiej mieć wiecej O. lepsza rywalizacja=wiekszy poziom

0

sorkiii ;) masz racje

1

Tak oficjalnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?