0

Mangala w MC :D około 30 mln... heh lepiej było juz dopłacić, chybaaaAle to tylko moje zdanie :)

0

Miranda 30 mln klauzula, tak powiedzieli w Madrycie ;)

3

Oficjalnie: Sanabria zawodnikiem Romy ;)
http://transfery.info/68066,oficjalnie-sanabria-zawodnikiem-romy

czyli zarobimy 2,5 mln :D

1

Racja, osobiście ciężko uwierzyć że Marqinhosa sprzedadzą bo to dla nich świetna opcja na rezerwowego-jedyna dla Thiago Silvy i Luzia, jednak napewno Marqinhos'owi nie odpowiada taka rola ale i tak raczej tam zostanie :/

1

Ja cie popieram i zgodzę się w 100 %

0

Jestem za ;) było by pięknie

0

Popieram :D

0

Jak myślicie kogo teraz barcelona będzie chciała ściągnąć?

1

Fajnie by było :D

0

Doczekałem się obrońcy... i to jakiego :D
XD

0

Nie uważam aby był wart tyle pieniędzy ale osobiście im zazdroszczę bo zawodnik na lata a suarez jest w wieku idealnym dla piłkarzy ale nie jest młody pogra u nas ze 3 sezony może 4

3

Puknij się w głowe proszzzz ;)

0

mówisz tak jakby mieli kupić kogoś za Bojana... Odejdzie to już w jego meijsce nikogo nie kupią zostawiłbym osobiście na jeden sezon może akurat... a tak zarobią tyle co nic...

1

Obrońców zacznijcie kupować! :D

0

0

Super słowa podbijam; )

6

Vamos Alexis, powodzenia... Wielka strata, bardzo go lubiłem za jego gre.

0

Rafinha dobry grajek bedzie ale musi grać jestem za nim! ale chodzi mi o to że pomoc u nas teraz uboga bardzo wygląda :/

1

Szkoda ze thiago odszedł teraz by mógł grać pierwsze skrzypce w pomocy :( wystarczyło poczekać sezon eh...

0

Że względu na to ze przedłużył kontrakt parę tygodni temu

0

Już tak nie przesadzajmy z tym jego odejście, ponieważ Alexis odejdzie prawdopodobnie więc Pedro musi zostac w takim razie bo zmieników nawet niiema, tym bardziej chciałbym Pedro zobaczyć na prawej obronie z tego co czytałem są takie myśli

1

Jednym słowem na atak mamy tylko Delofeu z rezerwowych no i pedro co wolałbym juz żeby go spróbowali na prawej obronie i to tyle :/ ubogooo

1

A co mam napisać ta chęć pozyskania zawodnika popraw mnie proszzzzz... ;)

1

Ten transwer nie wypali teraz bankowo, ponieważ David Luiz przeszedł własnie do PSG bo Silva namówił go, to są świetni przyjaciele i chca grac razem chociaz sezon, dlatego wątpliwy transwer, zresztą to pewnie plotka jak wiekszość lecz bardzo bym sie zadwolił transwerem takim :D heh

0

Di Maria podobno już nie zagra na mś ; (

3

To w fifie sobie zrób zamianę

0

Chcielibyście Lovrena w Brcelonie? :D heh kurde chcą minimum 25 mln za piłkarza a Zubi spi :D skoro za Mathieu 20 mln to juz lepiej Lovrena

1

Osobiście też wolałbym wypożyczenie może jeszcze ruszyć z miejsca i wrocić lepszym i wtedy zobaczyć czy sie nie przyda, ale jak sprzedadzą go za minimum 8 mln to spoko

0

Kolejny były nasz obrońca który teraz by nam się przydał ;)

0

Dante lub nasz były obrońca henrique hehe oczywiście żartuje ale w kadrze jest widać jak zarządzamy kadra caceres to samo nie umielismy jego wykorzystać henrique tez teraz by nam się pewnie przydał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?