panczooo
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mangala w MC :D około 30 mln... heh lepiej było juz dopłacić, chybaaaAle to tylko moje zdanie :)
0
Miranda 30 mln klauzula, tak powiedzieli w Madrycie ;)
3
Oficjalnie: Sanabria zawodnikiem Romy ;)
http://transfery.info/68066,oficjalnie-sanabria-zawodnikiem-romy
czyli zarobimy 2,5 mln :D
1
Racja, osobiście ciężko uwierzyć że Marqinhosa sprzedadzą bo to dla nich świetna opcja na rezerwowego-jedyna dla Thiago Silvy i Luzia, jednak napewno Marqinhos'owi nie odpowiada taka rola ale i tak raczej tam zostanie :/
1
Ja cie popieram i zgodzę się w 100 %
0
Jestem za ;) było by pięknie
0
Popieram :D
0
Jak myślicie kogo teraz barcelona będzie chciała ściągnąć?
1
Fajnie by było :D
0
Doczekałem się obrońcy... i to jakiego :D
XD
0
Nie uważam aby był wart tyle pieniędzy ale osobiście im zazdroszczę bo zawodnik na lata a suarez jest w wieku idealnym dla piłkarzy ale nie jest młody pogra u nas ze 3 sezony może 4
3
Puknij się w głowe proszzzz ;)
0
mówisz tak jakby mieli kupić kogoś za Bojana... Odejdzie to już w jego meijsce nikogo nie kupią zostawiłbym osobiście na jeden sezon może akurat... a tak zarobią tyle co nic...
1
Obrońców zacznijcie kupować! :D
0
0
Super słowa podbijam; )
6
Vamos Alexis, powodzenia... Wielka strata, bardzo go lubiłem za jego gre.
0
Rafinha dobry grajek bedzie ale musi grać jestem za nim! ale chodzi mi o to że pomoc u nas teraz uboga bardzo wygląda :/
1
Szkoda ze thiago odszedł teraz by mógł grać pierwsze skrzypce w pomocy :( wystarczyło poczekać sezon eh...
0
Że względu na to ze przedłużył kontrakt parę tygodni temu
0
Już tak nie przesadzajmy z tym jego odejście, ponieważ Alexis odejdzie prawdopodobnie więc Pedro musi zostac w takim razie bo zmieników nawet niiema, tym bardziej chciałbym Pedro zobaczyć na prawej obronie z tego co czytałem są takie myśli
1
Jednym słowem na atak mamy tylko Delofeu z rezerwowych no i pedro co wolałbym juz żeby go spróbowali na prawej obronie i to tyle :/ ubogooo
1
A co mam napisać ta chęć pozyskania zawodnika popraw mnie proszzzzz... ;)
1
Ten transwer nie wypali teraz bankowo, ponieważ David Luiz przeszedł własnie do PSG bo Silva namówił go, to są świetni przyjaciele i chca grac razem chociaz sezon, dlatego wątpliwy transwer, zresztą to pewnie plotka jak wiekszość lecz bardzo bym sie zadwolił transwerem takim :D heh
0
Di Maria podobno już nie zagra na mś ; (
3
To w fifie sobie zrób zamianę
0
Chcielibyście Lovrena w Brcelonie? :D heh kurde chcą minimum 25 mln za piłkarza a Zubi spi :D skoro za Mathieu 20 mln to juz lepiej Lovrena
1
Osobiście też wolałbym wypożyczenie może jeszcze ruszyć z miejsca i wrocić lepszym i wtedy zobaczyć czy sie nie przyda, ale jak sprzedadzą go za minimum 8 mln to spoko
0
Kolejny były nasz obrońca który teraz by nam się przydał ;)
0
Dante lub nasz były obrońca henrique hehe oczywiście żartuje ale w kadrze jest widać jak zarządzamy kadra caceres to samo nie umielismy jego wykorzystać henrique tez teraz by nam się pewnie przydał ;)