panczooo
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki :) mistrzuuuu
0
Wielkie dzięki ziomek pozdrawiam i miłego oglądania w necie ;)
0
0
Tez to przeczytałem :/
0
Popieram twoją wypowiedzi :)
0
O czym ty chcesz pisac :D
1
Respekt ziomek ;) To lubie
1
Przeczytałes? "Kiedy upadł temat transferu Cuadrado, Barcelona poszukiwała innego prawego obrońcy"
0
Nie widuje ale wystarczy ze przeczytałem opinie o jego grze i to wystarcza ;)
0
A widziałeś tego zawodnika w grze?
0
Nikt Alvesa nie kupi ;) juz w tym sezonie. Za sezon odejdzie za free
0
Prawdopodobnie tak
0
No też mam taką nadzieję ;) nie wiem kto go wgl obczajal chyba ktoś bez okularów ;)
0
Ja juz nie wierzę w transwer Cuadrado... Reus tym bardziej nie wiem z kad znów zaczęliśmy brać te plotki (nie wszyscy) zaraz zaczną hejtowac zwolennicy Cuadrado, ale ja też bym chciał by przyszedł on czy Marco ale po mojemu Cuadrado nie kupią a Marco tym bardziej chociaż wolałbym juz Reusa
0
Chodzi mu chyba że za Thomasa V... :D też bym wolał gracza Interu
0
Według DUNGI TAK :P ;)
1
"Fajnie masz" gościu
1
Dokładnie, ale niektórzy nie zrozumieją tego ze Leo daje "to coś"
0
Rafinha na niego trzeba dużo stawiać moim zdaniem, gracz wszechstronny bardzo może nam sie przydać tylko musi dostawać szanse :)
0
Tu masz racje pewnie tak będzie że Hejty będa dawac "1"
0
I dobrze bo nie jest wart 40 mln nawet :/ tak ze 35 max
Reusa już lepiej bo Dani na bank zostaje to bedą mieli czas na znalezienie kogoś np
0
HAHA faktycznie ;) albo mele ktoś posłał CELNIE
0
Dokładnie fajnie by bylo wszedzie siedzą na ławce wielcy piłkarze to może i u nas ;)
0
Dokładnie :D Czytałem
0
heh ale by była paka z Reusem By za napastnikami mogł grac lub Leo za napastnikami ale gdzie Iniesta :/ eh cięzko to przyjąć
0
To miałem na myśli heh tez mnie to ciekawi ;)
0
Myślicie że są szanse realne na Marko Reusa?
0
Duzo prawdy :)
0
No tak zgoda ale czy jest taka wgl opcja by go kupili w sesie czy go serio chcą bo nigdize nic takiego nie pisze albo ja nie widze :D pytam sie tylko nei dogryzam jak coś może nie słyszałem
0
A i tak nikogo nie będzie XD a z kąd nagle wszyscy zaczeli trąbić znów o Reusie?