0

Dzięki :) mistrzuuuu

0

Wielkie dzięki ziomek pozdrawiam i miłego oglądania w necie ;)

0

0

Tez to przeczytałem :/

0

Popieram twoją wypowiedzi :)

0

O czym ty chcesz pisac :D

1

Respekt ziomek ;) To lubie

1

Przeczytałes? "Kiedy upadł temat transferu Cuadrado, Barcelona poszukiwała innego prawego obrońcy"

0

Nie widuje ale wystarczy ze przeczytałem opinie o jego grze i to wystarcza ;)

0

A widziałeś tego zawodnika w grze?

0

Nikt Alvesa nie kupi ;) juz w tym sezonie. Za sezon odejdzie za free

0

Prawdopodobnie tak

0

No też mam taką nadzieję ;) nie wiem kto go wgl obczajal chyba ktoś bez okularów ;)

0

Ja juz nie wierzę w transwer Cuadrado... Reus tym bardziej nie wiem z kad znów zaczęliśmy brać te plotki (nie wszyscy) zaraz zaczną hejtowac zwolennicy Cuadrado, ale ja też bym chciał by przyszedł on czy Marco ale po mojemu Cuadrado nie kupią a Marco tym bardziej chociaż wolałbym juz Reusa

0

Chodzi mu chyba że za Thomasa V... :D też bym wolał gracza Interu

0

Według DUNGI TAK :P ;)

1

"Fajnie masz" gościu

1

Dokładnie, ale niektórzy nie zrozumieją tego ze Leo daje "to coś"

0

Rafinha na niego trzeba dużo stawiać moim zdaniem, gracz wszechstronny bardzo może nam sie przydać tylko musi dostawać szanse :)

0

Tu masz racje pewnie tak będzie że Hejty będa dawac "1"

0

I dobrze bo nie jest wart 40 mln nawet :/ tak ze 35 max
Reusa już lepiej bo Dani na bank zostaje to bedą mieli czas na znalezienie kogoś np

0

HAHA faktycznie ;) albo mele ktoś posłał CELNIE

0

Dokładnie fajnie by bylo wszedzie siedzą na ławce wielcy piłkarze to może i u nas ;)

0

Dokładnie :D Czytałem

0

heh ale by była paka z Reusem By za napastnikami mogł grac lub Leo za napastnikami ale gdzie Iniesta :/ eh cięzko to przyjąć

0

To miałem na myśli heh tez mnie to ciekawi ;)

0

Myślicie że są szanse realne na Marko Reusa?

0

Duzo prawdy :)

0

No tak zgoda ale czy jest taka wgl opcja by go kupili w sesie czy go serio chcą bo nigdize nic takiego nie pisze albo ja nie widze :D pytam sie tylko nei dogryzam jak coś może nie słyszałem

0

A i tak nikogo nie będzie XD a z kąd nagle wszyscy zaczeli trąbić znów o Reusie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?