panczooo
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale serio chciałbyś tego Aby tak była za 50mln+Alexis?
To nie lepiej zostawić Alexisa i za tą kase kupić OS np benatie
0
Wiadomo kto ma pieniądze może wszystko ale wątpie aby zagrał w następnym meczu na mundiali ;)
0
Oficjalnie:
- 9 meczów kadry
- 4 miesiące jakiegokolwiek oficjalnego grania (w klubie też)
:P
0
Oficjalnie:
- 9 meczów kadry
- 4 miesiące jakiegokolwiek oficjalnego grania (w klubie też)
BEKA!
0
POPIERAM! Alexis powinien zostać nawet wole jego niz suareza za taką kase
0
I po co! ja się pytam Obroneee robić a nie atak
1
Suarez zbędny za takie pieniądze lepiej wzmocnić obronę za to i zostawić alexisa
0
Moim zdaniem z chłopa już nic nie bedzie na skale barcelony oczywiście bedzie grał będzie forma ale to nie piłkarz dla Barcy, w takiej Valenci może się odnajdzie, powodzenia ;)
0
dokładnieee :D trzeba poczakać ale teraz to się cieszmy MUNDIALEM :D
1
Szpaku tego nie ogarniesz! :D Dino zaraz będzie
0
no tego na pewno nie posiadają :D
0
do ruszenia jest każdy wystarczy wpłacić klauzule :D
0
Transwermarket.pl to jedno ciekawe jaka jest jego klauzula :D
0
Dać im Pedro i 20 max 25 mln chociaż i to jest moim zdaniem za dużo ale skoro chcą 45 mln to myśle ze to jest dobra oferta, tylko że Alexis musi zostać :D a Suarez odpuściłbym sobie Alexis też swiwtnie gra kupić Mandzukicia z Bayernu bo chce odejść i bedzie idealna 9 taki plan by mi pasował :D
1
Świetny bramkarz szykuje nam się dokonała i ciekawa rywalizacja :D i Do tego Masip, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ;) hehe
1
Mascherano z rezerwowego stał się naprawdę KIMŚ! :D i tu widac co to znaczy gra a nie siedzenie na ławce Bartra też by był świetny tylko minut mu brakuje :/
3
Kupili Alexisa za 38 mln gdzie był słabszy niż teraz... A teraz gdy jest w formie/gazie MAGIA po prostu to sprzedać go chcą oczywiście za mniej! Co oni mają w głowach...
1
Chyba zostaniemy tylko z Mathieu :/
0
Fajnie się ogląda dobry mecz
0
Hehe ;)
0
Ale petarda :)
0
A fakt ale zamuliłem hehe sorki pany
0
Hehe a tak serio ;)
0
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego meksyk jest drugi a Chorwacja 3 skoro meksyk ma plus 1 w bramkach a Chorwacja plus 2 ?
5
I bardzo mnie to cieszy, zostań tam!
0
Śmieszna propozycja, ceny zawodników są w ogólnie nieporównywalne Llorente-10-15 mln max! Alexis-25-35 jest w gazie. Nasz zarząt to frajrzy, ale chyba nie aż tak żeby przystać na taką propozycje!!!
0
15
Widać, że chłopak chce jeszcze gdzieś w dobrym klubie pograć :) powodzenia
5
ale po co mamy tylu obrońców... ;)
0
Mam nadzieje, że do nas dołaczy ale bez przesady wiadomo że będą chceli wyciągnąc za niego jak najwiecej...