patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama przeczytalem „o tym gościu” i pomyślałem pewnie Jackson. Nie zawiodłem się ;)
2
@sidzej i komentarz „Jerzy Urban trzeci wyprał swoje dzieci” xD
13
@FafitFCB telefony mają to do siebie, że się rozładowują
1
@Naturopata to by każdy w te 3 miesiące nadawał tyle, że potem dwa razy tyle, by zabrali.
0
@Jaca27 ale pomyśl sąsiad jakby piwko w taki upalny dzień smakowało :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 fake? A ja już chciałem się chować do schronu :p
1
@Janiama takie trochę zagraniczne disco polo, ale mimo to świetna muzyka na zabawę. Słuchało się na szkolnych potańcówkach i dyskotekach
0
@PatrykBarca no dobrze, Kluivert miał odrobine lepsze wyniki w reprezentacji. W prawdzie zaden z nich nic wielkiego nie wygrał, choć Raul z młodzieżówkami wygrał mistrza Europy (jeżeli za sukcesy na korzyść Kluiverta liczysz półfinały ME czy MS to to tez trzeba wziąć pod uwagę i to). Natomiast jeśli chodzi o wyniki klubowe to Raul bije Kluiverta na głowę. Zarówno pod względem wyników indywidualnych jak i sukcesów zespołowych.
1
@mrboom jednak o tej porze roku ciężko jest o hiszpańska truskawkę. Bardziej jest to okres maja, gdy polskiej jeszcze nie ma, albo jest mało i sprzedawcy mówią, że to polska a faktycznie jest to hiszpańska. Teraz truskawka jest tania i w dodatku każdy ma jej wysyp.
Nie raz z ojcem jeździłem na giełdę, bo sam zajmował się handlem to było widać, że truskawka truskawce nierówna. Różne odmiany plus często można było natrafić na takiego handlarza co przerzucał truskawkę gdzieś spod Warszawy na Wrocław i łatwo było się naciąć na taką co już dłużej stoi i się robi już niefajna. Natomiast z mojego doświadczenia wiem, że lepsza jest taka drobniejsza. Bardziej wytrzymała i smaczniejsza, bo tak nienapompowana wodą. Taka duża jak tylko jest trochę cieplej to zaraz się robi z niej w koszyku marmolada i wszystko płynie
0
@IronSanHybrid prawdziwa La Fabrika :p
0
@PatrykBarca W jakich to finałach grała za czasów Kluiverta Holandia? Coś Ci się chyba pomyliło kolego
0
@PatrykBarca lepsza kariera reprezentacyjna to bym nie powiedział. W prawdzie obaj żadnych pucharów nie wygrywali, to jednak Raul był wieloletnim kapitanem i rozegrał znacznie więcej meczów w kadrze.
Co do tego sprawdzenia się przez Kluiverta w większej ilości lig to tez się nie zgodzę z Tobą. Po pierwsze. ciężko mówić o Raulu i jego sprawdzaniu się w innych ligach jak praktycznie całą karierę grał w Realu. To tak jakby przy porównaniach Messi-Ronaldo, zarzucać Messiemu, że się w innych ligach nie sprawdzał. Bez sensu. Natomiast istotniejsza kwestia to to, że o Kluivercie można powiedzieć, że grał w wielu ligach, ale nie, że się sprawdzał. No bo poza udanym początkiem w Ajaxie i oczywiście w Barcelonie, w żadnym innym klubie się nie odnalazł i był na wylocie wszędzie od razu po pierwszym sezonie.
Natomiast rozumiem kwestie sentymentu. Właśnie dlatego chciałem spytać czy coś poza przeszłością w Barcelonie masz jako argument za tym, że był lepszy od Raula.
1
Trincao i przede wszystkim Pedri napawają optymizmem, że jednak coś ruszy w przyszłości
1
@PatrykBarca jakieś argumenty za Kluivertem poza tym, że grał w Barcelonie? Z tych wszystkich pojedynków chyba najbardziej jednostronny na korzyść Raula
7
@Junngeas Eto’o, Henry, Benzema, Raul
0
@Colon to trochę by tego było, chociaż utrudniłeś mocno, zaznaczając, że tylko osoby żyjące, ale nagnę mimo wszystko tę regułę.
1. Wschodni filozofowie vs filozofowie greccy (polecam podcast Philosophize This!)
2. Bill Gates vs Elon Musk vs Mark Zuckeberg (przyszłość technologii)
3. Mohammad Allissa vs papież Franciszek
4. SciFun vs król sanjaja z Lechii
5. Zięba vs Religa
6. Friedman vs Keynes
7. Trump vs Putin
2
@Chwytliwy o matko moja.
3
@Chwytliwy gdzie odwracasz kota ogonem? W trakcie całej naszej dyskusji, pisząc że nie przeszkadzają Ci odmienne poglądy, a oznaczasz moderację, żeby zajęła się gościem o innych poglądach xd
Gdzie nie wiesz co piszesz? Chyba zapomniałeś już o dyskusji o ideologii, by tylko wymienić pierwszy z brzegu przykład.
4
@Chwytliwy oczywiście, że są i nie próbuj odwracać kota ogonem. Co więcej patrząc na wyrazy poparcia w dyskusjach to Ty sam często jesteś traktowany jako osoba, która nie wie o czym mówi, a mimo to się wypowiada. Gość nie robi nic niezgodnego z regulaminem, na który tu się powoływałeś, a jeśli przeszkadza Ci jego osoba to zawsze możesz ustawić w ustawieniach, żeby jego komentarze Ci się nie wyświetlały.
2
@MarioVeB! Partia na La rambli? To by była pierwsza partia w historii, w której członkowie by się zaczęli zabijać xD
4
@Chwytliwy ja nigdzie nie napisałem, że jesteś trollem. Imputujesz mi słowa, których nie powiedziałem, bo po raz kolejny udowadniasz, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem, że idąc Twoim tokiem rozumowania, gdzie oskarżasz gościa o trolling, Ty sam kwalifikujesz się do tego, żeby Cię tym mianem określać, bowiem niczym się nie różnisz od niego. Tak jak on popiera PIS i hejtuje opozycje, tak Ty hejtujesz prawicę i wychwalasz opozycje. Inne strony barykady, a to samo podejście. Tyle.
3
@MarioVeB! Mam znajomego, z którym często rozmawiam o polityce, bo się mocno nią zafascynował i „masakrami”, „gwałtami” i innego rodzaju „niszczeniem innych” w wykonaniu korwinistow i narodowców. Natomiast jak go spytam to co ten Bosak zrobi jako prezydent to nie wie, jaka jest rola prezydenta. Obawiam się, że tak ogólnie wyglada wiedza ludzi. Każdy tylko emocjonuje się walką polityczną, a nie tym co realnie można zrobić
3
@Chwytliwy on prowadzi agitację, a Ty nie? Gdzie pojawi się jakaś gorąca dyskusja o polityce to jesteś w centrum uwagi, bo zawsze coś kontrowersyjnego palniesz. Rozumiem, że jak on się śmieje z opozycji to jest trollem, ale jak inni jadą cały czas na PIS to przecież to dobrze. C’mon
5
@Chwytliwy zapytam inaczej. Gdzie @Shapiro zachowuje się jak troll?? Gość popiera PiS tak jak Ty Trzaskowskiego. Ma inne zdanie i wyraża swoją opinie, a Ty go wyzywasz od trolli, bo raczy mieć inne zdanie
0
@Colon Bierzemy pod uwagę Polskę czy cały świat? I jaki temat debaty, bo inaczej ciężko wybrać jedną
6
@Chwytliwy nie zgadzam się z @Shapiro i nie raz mnie potrafił zdenerwować. Każdy może mówić co chce. Natomiast jak on jest politycznym trollem to sorry, ale Ty się niczym od niego nie różnisz
0
@Janiama usunięte czy czemu nie działa? Gdy klikam na link to wyskakuje mi video z fanpage’a łączy nas piłka
0
@Woland10 przekładając to na grunt sportu. Możesz być dobrym trenerem, ale to nie znaczy, że musisz być świetnym piłkarzem. Dla mnie problemy osobiste nikomu nie umniejszają. Każdy ma swoje problemy i nie trzeba być idealnym, żeby mieć racje.
2
@Colon tak amerykańsko tam, jakby to był wiec Trumpa, a nie Bosaka