patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@koziar Ja jestem psychopatycznym mordercą. Zabiłem dzisiaj komara i bardzo się z tego faktu ucieszyłem.
0
@Colon kilka lat temu jak było głośno o terenach spornych między Serbią i Chorwacją i o tym, że ktoś tam założył kraj o nazwie Liberland, stwierdziliśmy ze znajomymi, że też tam pojedziemy i proklamujemy utworzenie nowego państwa będącego rajem gospodarczym. Stanowiska w nowym kraju rozdzieliliśmy, flagę w paincie przygotowałem, garnitury jako wysoko postawieni dygnitarze zalozylismy i w drogę. Niestety misja zakończyła się przedwcześnie, bo na Budapeszcie, imprezie i całonocnym zwiedzaniu miasta.
0
@PatrykBarca Tylko, że reagowanie na takie rzeczy jeszcze bardziej zachęca do tego, by ludzie takie rzeczy wymyślali.
0
@Criss18Barca Borek ma mental dziecka z przedszkola.
A gdyby gościu miał odwagę i chciałoby mu się użerać z dziecinnym Borkiem to by mu mógł podać informacje, których tak domaga się Borek i niech ten wytacza sprawę. Borków może być tysiące w Polsce, nie mówiąc już o tym, że to może być czyjeś przezwisko. Mati by się tylko po raz kolejny ośmieszył i brnąłby w to dalej nie wiedząc o co chodzi.
3
@kazbychu Szkoda tylko, że nie ma już tego komu słuchać. Według najnowszych danych Radio Tracka, Trójka osiąga najgorsze wyniki słuchalności w historii.
0
@JimMorrisonFCB mój znajomy tak samo miał. Jechał A4 160km/h i mu strzeliła opona. Nowe opony, dodatkowo wzmacniane, a o mało nie doszło do tragedii. Jak laweta przyjechała to się nie mogli nadziwić, że auto udało się opanować.
1
@elmayakos no to tak jak napisałem. Rzuciłem dopiero gdy się zawziąłem w sobie. Czytanie o tym jak facet obala mity dotyczące fikcyjnej przyjemności z palenia, palenia z nudy czy ze stresu mi przynajmniej nie pomogło. Pierwszy raz przeczytałem tak trochę nie wiedząc czego się spodziewać i nagle ku mojemu zaskoczeniu książka już sie skończyła. Drugi raz przeczytałem dwa lata później, tym razem na pełnym skupieniu, po każdym rozdziale wszystko analizując i przekładając to na swoją rzeczywistość i tak samo zmarnowany tylko czas. Chciałbym poznać kogoś w rzeczywistości, a nie tylko w internecie kto faktycznie za pomocą tej książki rzucił palenie, bo w necie można spotkać się z zaskakująco dużą ilością pozytywnych komentarzy.
Ja dopiero rzuciłem, gdy postanowiłem sobie jak chce, żeby moje życie wyglądało. Gdy stwierdziłem, że chce małymi krokami iść do przodu, zadbać o sylwetkę i o zdrowie, bo fajki mocno mnie wyniszczały i wszystko kręciło się tylko wokół nich. Najlepsze jest to, że gdy ten finalny raz rzuciłem to nie miałem nawet jednego takiego momentu, że fajnie byłoby zapalić. Po prostu z dnia na dzień przestałem, zupełnie tak jakbym nigdy nie palił. Mental robi swoje, ale musiałem poukładać sobie wszystko po swojemu, bo do mnie argumenty Murphy’ego nie przemówiły.
0
@elmayakos czytałem tę książkę dwa razy i mi nic nie dała. Rzuciłem dopiero gdy się zawziąłem w sobie
0
@Colon ale tak to już jest z wolnościowcami. To chyba Milton Friedman mówił, że wartym rozważenia byłoby wprowadzenie w jednym tylko kraju kilku walut, które obowiązywałyby w różnych regionach w zależności od ich bogactwa, w ten sposób konkurując ze sobą.
11
Chciałem zwycięstwa Trzaskowskiego, ale już nie wariujcie, że teraz jak Duda wygrał to jakiś apokaliptyczny scenariusz się szykuje dla każdego obywatela. Będzie żyło się tak samo i nawet jakby Trzaskowski wygrał to by się pewnie żyło tak samo
1
@UnoDosDres a kierowca wstał i zaczął klaskać
2
@macio_944 te tereny za Tokarczuk i Trzaskowskim poznam wszędzie. Kochana kotlina Kłodzka :)) A Pani Tokarczuk wiele robi dla gminy Nowa Ruda. Organizując chociażby festiwal „góry literatury” czy spotkania kulturalne na zamku w Ścinawce
1
@NeroTFP zależy co by gadał i jak. Kukiz oprócz rozpoznawalności miał w sobie coś co przekonało 20%. Jakby Małysz chciał bazować na samej rozpoznawalności, a był nijaki i bez wyrazu to nic by wielkiego nie zdziałał.
Poza tym ja sam jestem przeciwnikiem pchania się sportowców do polityki. To, że odnieśli sukces w sporcie, nie robi z nich ekspertów w kwestiach ekonomii, polityki zagranicznej, czy czegokolwiek innego poza sportem.
Pamietam był taki wywiad z Jędrzejczyk i Żurawskim, którzy kandydowali w jakichś wyborach to nie mieli pojęcia o niczym, żadnej nawet podstawowej wiedzy z WOSu. No ale wiadomo, polityka to fajna emeryturka po zakończeniu kariery sportowej. Wystarczy najczęściej podpiąć się pod znaną partię i jechać na rozpoznawalności
2
@Nano22 chłop przemierzył cały świat, zgrał tysiąc talii kart, kasując przy tym kilka bryk. Nadawałby się lepiej niż ten Flip i Flap między którymi przyjdzie nam wybierać :p
0
@SHIBA a tu świetny materiał na ten temat od SciFun’a ;)
0
@Jaca27 darmowa taksówka :p
1
@Janiama pierwszy utwór z Twojej listy, którego kompletnie nie kojarzę, ale nawet wpada w ucho
2
@Hiacynk Suarez zmiażdżył asystami, ale gdyby Lewandowski miał tyle samo meczy co Suarez to moglby przegonić Luisito pod względem ilości strzelonych bramek
1
@Triv44 ja się z Tobą jak najbardziej zgodzę. Sam mieszkam we Wrocławiu ze względu na możliwości jakie daje miasto, ale rodzice mieszkają na wsi pod granicą z Czechami. Prowadzą od lat swój biznes , pobudowali się i pokupowali dobre auta, tak samo sąsiedzi- każdy się czymś zajmuje. Jedni mają firmę budowlaną, inny sadzi borówkę i maliny, jeszcze inny ma sklep i mu się dobrze powodzi. Jasne, że są też i biedniejsi ludzie, to tak jak wszędzie, ale prawda jest taka, że na polskich wsiach dużo się pozmieniało
1
@Janiama gdzieś się chyba zagubił mój nick, bo ostatnio przestałem dostawać powiadomienia, a widzę, że seria dalej trwa :)
7
@NeroTFP Bubbles będzie bohaterem drugiego odcinka:p
1
@Chakalaka i jeszcze koszula z czegoś utytłana... jak Janusz ze wsi :p
0
@Katalończyk 99 może mam niewyjściowy ryj i dlatego :D
Co do tematu, nadal trzymać się będę zdania, że dziewczyna nie zainicjuje rozmowy poprzez wysłanie nudesa.
0
@NeroTFP Ale jednak dziewczyny nie wysyłają z reguły nagich zdjęć nieznanym kolesiom :D
0
Taka sytuacja xD chłopak będzie miał uraz do końca życia ;D
https://x.com/surreaiismart/status/1279696553402384384
1
@Bernard777 po ogórkach najlepsza!
2
@KapiFCB polecam kanał policzona szama. Wiele z jego przepisów stosuje każdego dnia.
Tu masz na przykład odcinek z ciekawymi posiłkami do pracy:
1
@Janiama bardzo mi się podoba klimat tego utworu. Tak samo jest z You Give a love Bad name czy runaway. Jedyny utwór, który totalnie do mnie nie przemawia z tych popularnych to It’s my life. Taki styl Nickelbecku, którego nie trawie :D
1
@Chakalaka jak ja dawno takiej muzyki nie słuchałem. Bardzo dobry album, choć jeśli chodzi o Slayera to Reign in Blood był moim ulubionym.
1
@Azi myślę, że dla 99% obywateli zdanie sportowca w kwestiach innych niż sport, mało znaczy.