patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac schmeichel u końca kariery. No i jedynie Anelka, Niklas Jensen oraz Shawn Right Philips z tych solidniejszych. Mocno przeciętny skład jak na Premier League.
1
@Colon niekoniecznie z Adidasów;) mogą być jakiekolwiek buty sportowe, bo szukam, szukam i strasznie wybredny jestem
2
Jakieś fajne „adidaski”. Ktoś coś poleci?
1
@kerouac goaliath
1
@El dominatore haha no jak usłyszałem Hero Of The Day z płyty Load to musiałem sprawdzić czy nie odpalił mi się przypadkiem jakiś boysband dla nastolatek z high schoolu
8
@KidusFCB a jak dla mnie całkiem przyjemny serial. Bardzo dobra rola charyzmatycznego Lucyfera i świetna ścieżka dźwiękowa, o której grzechem (o ironio!) byłoby nie wspomnieć. Sama fabuła głębi nie ma, ale nie taka rola tego serialu.
0
@Ghotti pewnie znalazłby się zaraz jakiś śmieszek, który zrobiłby 11tke z samych Messich
6
@PatrychoO to nie jest ranking kto jest najlepszy, tylko ranking popularności
0
@tbas a kto mówi, że nie można nikogo pozytywnie ocenić? Mój post był skierowany w kierunku ludzi zachwycających się gościem, którego imienia nawet nie znali miesiąc temu
1
@FafitFCB Rozróżniasz głupie zachwyty o których pisałem od wstrzemięźliwości w ocenie? Czy może trzeba skakać ze szczęścia, bo inaczej jest się przeciwko?
2
@mrboom Byłoby jak z Setienem. Na początku wszyscy mówiliby „spokojnie, musi poukładać zespół po swojemu, bo zastal go w rozsypce”. Ale już po dwóch miesiącach, byś widział komentarze typu „Ten Guardiola to tylko wygrywał z Barceloną, bo miał Xaviego i Inieste, a w Anglii, bo miał pieniądze od szejków. Słaby jest jak sik pająka”
3
@A_Gomesinho_21 jakby był Aleña taki dobry to by grał pierwsze skrzypce w tym Betisie, a nie grzał ławę. Jak go chcieli na pół sezonu to nie po to, żeby robił atmosferę, tylko żeby wzmocnił skład. Najwyraźniej nie dał rady się tam przebić.
Mecz z Interem mu wyszedł? W każdym zespole, w każdej lidze, każdy piłkarz miał kiedyś jakiś wielki mecz. I co z tego? Sztuką jest utrzymać poziom, a nie miewać przebłyski.
19
Widzę, że na La Rambli zachwyty nad Pimientą są takie same jak w styczniu nad Setienem. Wszyscy się zachwycają jakby zbawca miał nadejść, bo w trzeciej lidze sobie radzi. Większość zachwytu idzie oczywiście ze strony osób, które pewnie nawet jednego meczu Barcelony B nie widzieli, a znajdą się i tacy, którzy dwa tygodnie temu nie wiedzieli kto jest trenerem Barcelony B. A potem jak się okaże, że gorzej wejdziemy w sezon to na gościa wyleją się tutaj wiadra hejtu i jak pół La Rambli się nim teraz zachwyca to ta sama połówka będzie go chciała zwolnić po 10 kolejkach.
3
@A_Gomesinho_21 z tym Aleñą to widzę niektórych dalej trzyma. Chłop nawet w Betisie się nie wyróżniał, a niektórzy w 22 letnim piłkarzu wciąż widzą młodą gwiazdę nadającą się do Barcelony
1
@Chwytliwy dlatego nazywa się go Goebbelsem stanu wojennego, bo propaganda, którą głosił w imię dobra partii była porównywalna do tej za czasów III Rzeszy
0
@Chwytliwy może zostaw wypowiadanie się na temat Urbana i czasów komunizmu komuś kto wie trochę więcej o tych czasach, bo zaraz będziesz robił z siebie największego eksperta okresu komunizmu.
0
@TylkoBarca7273 czytałem tutaj na stronie, że Pedri ma być włączony do Barcy B na przyszły sezon
1
@Avada Kedavra czepiasz się i nie wiem po co. Własnością jest Netflix i zrobił z tego dwa sezony, wiec jest to i poprawne i bardziej popularne określenie. W przeważającej większości ludzie tutaj oglądali serial na Netflixie i odnoszą się do wersji z podziałem na 4 sezony (i mówię w przeważającej tylko dlatego, bo jak napisze, że każdy to zaraz mi powiesz, że sam oglądałeś w formacie jednego sezonu).
0
@Bobo25 Polsat tez zaczyna dryfować w ich stronę
0
@KmN przed chwilą zamawiałem https://zapodaj.net/49e4a588d9072.png.html
1
@zadafcb obok żula czasami nie da się przejść, a Ty siedziałeś. Mam nadzieje, że jakiś prysznic wziął, bo inaczej podziwiam, że nie przeniosłeś się z krzesłem w inną część sali :p
1
@zadafcb który to Ty? :p
https://zapodaj.net/d0e294c0b09c4.jpg.html
10
@Ogorinho1974 ze względu na Twoją sąsiadkę już nikt w internecie nie zażartuje z raka.
3
@ronni37 zaraz zlecą się fanboye, mówiący byś nie nazywał się kibicem :p
0
@NeroTFP chore to było, gdy Portugalia wygrywała Mistrzostwo Europy, nie wygrywając ani jednego meczu w grupie.
1
@Janiama Też nigdy nie byłem fanem Republiki i to chyba nie mój styl. Mam z nimi coś takiego jak z utworem Skóra Aya Rl, który wrzucałeś na początku serii. Niby znany, niby kojarzę, ale nie rozumiem fenomenu.
0
@PatrychoO to weź za pobraniem
2
@IronSanHybrid ale przynajmniej umiała się pogodzić z sytuacją, że gość ma dziewczynę. Inna, by go zwyzywała :D
5
@VamosRakieta co tu się od Rakitićowało :o
2
@Janiama energia +100 za każdym razem, gdy tego słucham. To jest polski rock w najlepszej możliwej postaci