2

A La Rambla dobrze mówiła, żeby odpaść z Napoli i uniknąć kompromitacji

1

@ObiektywnyKibic121 Semedo miał przebłyski w pierwszej połowie chyba jako jedyny, ale w drugiej połowie cofnął się w rozwoju do poziomu okręgówki

2

@lencka A co ma Onet, robiony pod polską publiczność robić? W żałobię po Messim zmienić kolor strony na czarny? :p

0

Orgazm Szpaka xD

0

@Kurkmen a co dopiero z obroną Barcelony

1

Przed meczem mówiłem, że w 70 minucie Setien się obudzi

1

Rozgrzewają się Puig i Fati, a wpuści Rakiticia

0

Co dziś robi Ter Stegen...

0

@lavache nie pytaj -.-

0

Jeśli ktoś nie ma jakimś cudem tv, albo ma dziewczynę, która wracając do domu po pijaku wpada w telewizory i je rozwala to na pilocie wp jest abonament na telewizje 14 dni za darmo

2

@VandaI ryzyko podejmie jak już będzie za późno i będą przegrywać 0-2 w 70 minucie. Niestety, ale Barcelona to trochę za wysokie progi na jego nogi

0

@ranger3120 najlepszy na świecie to hymn nie jest, ale jak byłem młody i leciał przed meczem to zawsze wywoływał u mnie ciary

2

@patrykzmc2000 gorzej jakby La Rambla płakała xD

0

@MESSIah16 Leo to kosmita.

@Transu96 to nie tylko Polacy

12

Sam fakt, że toczą się tutaj kłótnie kto w tym sezonie jest lepszy Messi czy Lewandowski, pokazuje na jaki fenomenalny poziom Robert wszedł.

15

@Ghotti dobrze, że na suszarce, a nie przy biurku, cały pokryty pleśnią

0

@Xavifcb6 po Lidze Mistrzów będzie temat ogarniany

1

@Colon jeszcze nie całość, ale godzinę wywiadu już obejrzałem. Resztę dokończę wieczorem. Po raz kolejny się utwierdzam w przekonaniu, że jest to najlepszy polityk Konfederacji i przyszłość tej partii. Jeśli Pan Artur zyskałby kluczową pozycje w Konfie to bardzo dobrze im wróżę na przyszłość

0

@Bykunn natomiast nie kazdy na te studia musi iść. Potrzebni są zarówno ludzie z jakaś wiedzą specjalistyczną jak i ten chłopak, który robi na budowie. Jeśli ktoś idzie na studia od tak, żeby iść to może skończyć jako bardziej wyedukowany, ale niekoniecznie bardziej ogarnięty życiowo :)

1

@Bykunn muszę się z Tobą zgodzić. Sam widzę różnice często między poziomem takiego ogólnego nawet postrzegania pewnych zjawisk, gdy rozmawiam ze znajomymi jeszcze z czasów polibudy, a z osobami, które na studia nie poszły.

2

Pirlo zrobi lepszą atmosferę w Juve niż Peszko w reprezentacji. Były fantastyczny zawodnik, którego wielu chłopaków z zespołu kojarzy jeszcze z oglądania spotkań w TV. Trener będzie miał posłuch wśród zawodników i będzie wzbudzał szacunek. Coś jak Zidane w Realu i całkowite przeciwieństwo Setiena

0

@sebo939 tak też mogłoby być :)

59

Kwintesencją barcelońskości ostatnich lat byłoby, gdybyśmy w świetnym stylu ograli Bayern, by potem w półfinale odpaść z Lyonem

1

@Kurkmen mam tak samo. Średnio mi się takie auta podobają, choć pewnie gdyby po ulicy jechał to oczko, by uciekło :D

1

@ranger3120 zależy jaki masz wiatrak, ale powinna być taka zawleczka, która pociągasz do góry albo wciskasz

0

@Maniek9444 jak ktoś chce palić to niech pali

0

@BorzyKrzys aż mi się to przypomniało xD

2

@MarioVeB! Tego jadu co z Ciebie wypływa to by na zabicie całej La Rambli starczyło.

0

@kosmos91 a gdzie ja napisałem, że nie powinien odpowiedzieć za swoje czyny? Imputujesz mi twierdzenia jak Ci wygodnie, by poprzeć swoją tezę. Mój post odnosił się do ludzi, którzy chcieliby linczu na gościu i to nie za to, że zniszczył samochód i przewrócił faceta, tylko za to jaką jest osobą

0

@LucaBrasi Nie znam realiów to może masz racje. Bardziej odnosiłem się do tego, co by tutaj niektórzy chcieli, żeby się stało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?