0

Prawie na siedząco to uderzył Robert :D klasa

2

Zejście Boatenga może być na plus dla Bayernu patrząc na to co on potrafi ostatnio odwalić

0

@Mesi12 nie pij już dzisiaj

0

Odpowiedział Neymarowi teraz

2

Goretzka najlepszym pomocnikiem świata xDD

2

Mila jak Walduś Kiepski wygląda

0

Gdyby to dziś Barca grała z PSG i chwila, gdy zagraliby hymn Ligi Mistrzów to od razu miałbym ciary na całym ciele. A tak? Meh... tak nijako

2

@Wilczeq spisek niemiecki

1

@AV0CAD0 z wyglądu to taki Andre Gomes. Byleby nie grał tak jak on

0

@DaPi może kiedyś kupisz pole :D

0

@DaPi może na swoim polu znajdziesz ropę i zostaniesz szejkiem. Wtedy jako właściciel jakiejś Parmy albo Evertonu ruszysz po LM.

0

@Encore I pamiętam te kłótnie z kumplami z klasy, którzy grali w Tibię, co lepsze. A potem jakoś przyszedł hype na LOLa i WoWa. Nowych graczy brakowało i się zaczęła robić lipa. Był taki moment, że z bratem nabiliśmy fajne skille na moim woju, jego surze i na wspólnym szamanie, wbijając około 60 lvl. Fajnie nagle yangi zaczęły wpadać, że na swoim koncie miałem ponad 400kk, i fajne itemy do sprzedaży, gdzie wtedy to byl majątek. I jakoś przestaliśmy grać na jakiś czas, a gdy po jakimś czasie wróciliśmy do gry to nagle się okazało, że ceny tak poszły w górę, że to 400kk było nic nie warte, a prawdziwą walutą stały się kamienie duchowe. Graczy było mało i każdy był wymaksowany na swój level i zabrakło ochoty do dalszej gry.

0

@Encore grało się w czasach gimnazjum. Z chęcią wróciłbym do lat 2009-2011, żeby jeszcze pograć. Mnóstwo nieogarów, drobnych wyłudzaczy, wyprawy do innych królestw i ten szpan jak wjechałeś do miasta na 42lvl’u z RIBem +9 i smoczą zbroją +9 cały się błyszcząc :D

2

@Colon @Colon 1. Chelsea sezon 2004/05 w 1/8 i odpadniecie z LM (mój pierwszy sezon, w którym śledziłem każdy mecz Barcy)
2. EURO 2016 i odpadniecie po karnych z Portugalią
3. Odpadniecie z Romą (pamietam, że nie oglądałem meczu, bo wstawałem o 2:00 w nocy. Tylko po wstaniu odpaliłem fcbarca.com i nogi mi się ugięły)
4. Z Liverpoolem 0-4
5. EURO 2012 i mecz z Gecją, gdzie po pierwszej połowie było tak pięknie


1

@Colon Daj znać jak obejrzysz.

1

@Colon Widziałeś ten roast? Chyba najbardziej spektakularne wystąpienie jakie widziałem w jego wykonaniu.

Poza tym bardzo ciekawa postać siedząca po lewej stronie. Biżuteria masońska i order Imperium Brytyjskiego. Kojarzysz może jak się on nazywa? Z tego co pamietam to ma jakieś polskie pochodzenie.



0

@Crack18 trzymaj się od niej z daleka. Toż to jakiś szon

2

@Bruttal marzyłbym o tym, aby co niektóre nasze gwiazdy były tak drewniane jak on :)

0

@Encore chodzi mi o to, gdyby Lewy teraz miał 25 lat

1

Lewandowski w wieku 25 lat. Widzielibyście go w Barcelonie?

0

@pawelfcb2010 spoko, ale zima zweryfikuje. Niestety, ale historia pokazała, że wyniki letniego grand prix nie mają dużego przełożenia na zimę.

0

@VenoM Niestety Skałki Stolec nie dojechali na mecz. Paliwo drogie i nie udało się zrobić zrzuty na paliwo

0

@Barca1992 nie dało się zrobić bardziej czytelnej ankiety?

1

@Pawlak1992 śmiechom nie było końca

1

@Rastafarnianin no ale manipulacja jest. 150tys zł tak by nie działało na wyobraźnie

4

@Shapiro co za czasy, że zwolennik PiS ma problem z manipulacją w mediach

5

@Melman pamietam z 10-12 lat temu wyświetlał się tutaj nawet baner do strony fanowskiej Realu Saragossa

9

@Striker z taką pensją to się nie dziwie, że nie przeszkadzałoby mu być rezerwowym.

0

@Misanthrope napisał, że wyprodukował go lewicowy kraj, a nie, że jest lewicowy. On jest po prostu głupi.

0

@Coutinho007 ja bym proponował spaść do Segunda Division i ją wygrać. Tego pucharu też nie mamy :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?