2

@Wilczeq Ta pośrodku na zdjęciu z ZSSR wygląda jak poprzednie wcielenie Haalanda.

0

@Fabik87 Patrząc na tą miniaturkę myślałem, że to Jędrula z Rodziny Zastępczej.

5

@Coutinho007 I idziemy zmienić majtki

2

@IronSanHybrid Plot twist: Pol naprawdę go zje i mu się umrze, a Kowal odpowie za wprowadzenie w błąd, które poskutkowało zgonem ;D

0

@mekston Rano jak ktoś pisał, że kurs na zostanie to 2,05 to aż chciałem założyć konto i postawić 500zl, choć nigdy nie grałem u buka. Ale że trzeba było podać dane konta, skany i nie miałem na to czasu, a teraz to już za niski kurs :p

3

@MESSIah16 kto to ten van berk? :p

11

@natanvip Ja żadnych porzeczek zbierał nie będę!

2

@NaFazieHitman Dokładnie tak. Ja z kumplem na spontanie pojechaliśmy kilka lat temu do Blackpool po skończeniu LO i dostaliśmy prace przy produkcji jedzenia za 7,5 funta na godzinę i jeszcze fajnie było dogadać się , bo za rekrutacje odpowiadała Polka i dostaliśmy prace luźniejsze i w godzinach wieczornych, gdy było luźno, bo taśma nie pracowała i nie było takiej spiny jak w dzień. Przychodzi inni Polacy, tylko że z agencji i dostawali 6,5 funta na godzinę. Co więcej, rodowici Anglicy, którzy pracowali tam już jakiś czas zarabiali mniej lub tyle samo co my, a często mieli więcej obowiązków. Także warto szukać samemu, bo można fajnie się ustawić.

EDIT: Dodam jeszcze, że jechaliśmy tylko na 3 miesiące na okres wakacyjny, żeby dorobić sobie przed studiami. Normalnie kontraktów na taki okres czasu nie dawali, ale ze względu na to, że byliśmy na miejscu i Polka robiła w kontraktach to po prostu kazała nam nikomu nic o tym nie mówić i dostaliśmy normalny kontrakt.

1

@Messibestplayerintheworld Pjanic-Busquets-Wijnaldum Bartomeu likes it.

0

@saviolagzk formalnie jest dalej nazywana czekoladą

1

Jest ktoś kto jadł kiedyś czekoladę 100% kakao? Mocno gorzka? Jem 90% i jak dla mnie idealna pod względem gorzkości i delikatnie wyczuwalnej słodkości. Zastanawia mnie czy ta 100% to już sama gorzkość czy również smaczna?

0

@Adamski69 Za każdym razem mam ciary jak zza wzgórza wylatują smoki. Z punktu widzenia armii Lannisterów, dla których smoki to dawna, dawna historia, zobaczyć takie bydlaki lecące w twoją stronę równa się pełnymi majtami :D

0

@Hushovt Kupią Sławka Peszko ;)

2

@Tomo1989 Bravo Sport tez każdy za dzieciaka czytał i kupował, ale nikt nie uznaje go za wartościowe źródło informacji

0

@IronSanHybrid Dobra, dobra... A pewnie link odpalony :D

2

„Ty jesteś biały, jesteś straight, jesteś równy. A nie masz innej cechy, z której byłbyś dumny?”

Taco na kolacje.

1

@Kamiloza91 Jak już to Stairway to heaven. Nie jestem wiekim fanem Led Zeppelin, choć miałem kilka podejść.

0

@Hushovt Przeczytałem Rihannie...

4

@DanielOOL A za 10-15 lat będzie się wypowiadał na tematy chociażby polityki. I niektórzy będą go brali za eksperta, no bo znany i światowy piłkarz.

0

@pioz123 No bo jest. Całkowicie bezsensowne. Jak już, lepiej jest bazować na jakichś rankingach filmwebu niż pytać kogoś, kogo nie znasz o to czy warto obejrzeć jakiś film lub serial. Świetnym przykładem jest serial Lucyfer, o który czasem pojawiają się tutaj pytania. Często opinie są skrajnie różne. Jeden Ci powie, że to największe g***o jakie w życiu widział, a drugi powie, że fantastyczny serial.

0

@pioz123 Z jednej strony się z Tobą zgadzam, bo często chciałbym puścić jakąś mega playlistę, a te najbardziej popularne są z reguły słabe. Natomiast z drugiej strony, chyba lepiej szukać na chybił trafił niż pytać anonimów w internecie, bo każdy ma inny gust i jak to napisał @inViNcibl3 lepiej zrobić swój reasearch i znaleźć tę najodpowiedniejszą.

1

@BarcaInfo Mimo wszystko ma 34 lata, więc dla mnie pytanie zasadne.

6

@Bykunn Tak, bo jak ktoś coś chce wrzucić to będzie przekopywał całe forum, bo może ktoś już o tym pisał.. nie każdy siedzi całymi dniami na La Rambli.

3

@Chakalaka Z tym jak zwykle to bym nie przesadzał.

1

@Ghostface Angielski C1/C2,
Francuski B2/C1,
Czeski - tu ciężko mi standardowo odpowiedzieć, bo nauka tego języka wyglądała u mnie kompletnie inaczej, ale pewnie coś około C1.
Niemiecki - pewnie coś między A2 i B1. Naukę rozpocząłem w styczniu i mam zamiar dojść do podobnego poziomu co z francuskim, żeby móc się komunikować bez większych problemów, pisać i korzystać z zasobów pisanych i mówionych.

Co do nauki to kładę duży nacisk na słówka. Robię specjalne listy i sprawia mi to dużą frajdę. Potrafię uczyć się do 25 słówek dziennie, ale wiadomo że bywają takie dni, gdy nie ma na to czasu. Jak już osiągnę w miarę zadowalający poziom zaczynam przerabiać artykuły i słuchać podcastów, a wtedy nawet już nie trzeba przywiązywać większej uwagi do nauki, bo możesz na przykład jechać samochodem i słuchać podcastów.

Angielskiego tak na poważnie uczyłem się 4-5 lat
Francuski 4 lata
Czeski 1-2 lata
Niemiecki jak mówiłem ogarniam trochę ponad pół roku


0

@Zoker Ja osobiście zawsze dobrze władałem angielskim, bo lubiłem się uczyć tego języka. Potem dla samego siebie zacząłem uczyć się francuskiego, bo raz że mam stamtąd rodzine, a dwa że bardzo mi się ten język podobał sam w sobie. Potem rozpocząłem naukę czeskiego i bardzo sprawnie poszło, bo potrzebowałem go w kontaktach handlowych pracując w firmie u taty. Natomiast jak zacząłem rozwijać swój biznes w branży e-commerce stwierdziłem, że warto postawić oprócz rynków anglojęzycznych także na rynek niemiecki i rozpocząłem naukę niemieckiego, z którym powoli idę do przodu. Być może potem dla przyjemności rozpocznę naukę włoskiego, bo i ten język bardzo mi się podoba. Może postawie na hiszpański ze względu na ogromne ilości ludzi, którzy mówią tym językiem lub nosze się tez z zamiarem nauki chińskiego/arabskiego ze względu na to, że są to bardzo przyszłościowe kierunki, choć mam wrażenie, że o ile niemiecki czy francuski idzie ogarnąć samemu to już z chińskim czy arabskim potrzeba dodatkowych kursów lub korepetycji, bo to już wyższa szkoła jazdy.

0

@Zoker Zależy pewnie co Ci się bardziej przyda i jaką masz ogólnie wizje na swoją przyszłość. Czy chcesz, żeby ten kolejny język pomógł Ci w karierze zawodowej/biznesowej czy jest to bardziej kwestia hobby.

1

@puyol_presidend5 Ja to tu zostawię ;p


3

@10SzymonBarca10 Całkiem spoko, tylko Bursaspor cienko gra i z ligi spadł.

1

@InternetExplorer Znowu jakiś średniak ze szkółki pokroju Xaviego czy Iniesty. Patrzcie jak się tworzy kadrę na przykładzie Realu. Mogliśmy ściągnąć Beckhama to gra teraz u nich. W dzisiejszych czasach trzeba zacząć wydawać większe kwoty na transfery, jeśli chce się coś wygrywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?