patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie na ile mocna jest reprezentacja San Marino? W sensie, jakby ją przyporządkować do którejś ligi to gdzie mieliby szansę być takim średniakiem ligowym? 1 Liga Polska czy macie inne typy?
3
@Jakchcesz Ja zawsze odpowiadam „zakład pogrzebowy Radość” w czym mogę pomóc? I to oni mają mindf**k, a ja mam spokój
0
@SelloutCrowd Halo, urząd skarbowy? Proszę przyjechać na La Ramble xD
1
@Encore Uścisk dłoni prezesa.
2
@dominik127pl może przed Bleslavią :p
0
@kuz No też mi się tak wydaje. Ale to jakiś chory typ, bo mam kilku znajomych, którzy nawet mocno udzielają się choćby w sprawie Margot, ale nikomu nie odwala i są to moi dobrzy znajomi
3
@Bartunek @dominik127pl to zdecydować, który to z Was, żeby ktoś dwa razy wpier***u nie dostał xD
7
Beka z dzisiaj. Stoję sobie przed Wroclavią z papierosem w ręku i rozmawiam przez telefon. Nagle podbija do mnie koleś (taki z wyglądu homo niewiadomo) i szuka zaczepki, gadając, że o co mi chodzi i że „krzywo się na niego patrzę.” xD Pytam się o co mu chodzi, a temu się słowotok uruchomił i jak nakręcony, a jak go lekko odepchnąłem od siebie, bo za bardzo się przybliżał to zaczął drzeć ryja, że go bije. Kurtyna xD
3
@osa91 prosił się o to, żeby La Rambla mu wybrała avatar jak coś xD
1
@IronSanHybrid Widzę, że Dominik „kij w tyłku” Piechota już usunął xD
0
@chavez Z tego co pamietam to była tutaj informacja, że jednak Neymar nadal jest socios, ale ręki sobie nie dam uciąć.
24
A Neymar i stary Neymara podpisali się już pod wnioskiem o odwołanie Bartomeu? xD
3
@GeFcIo to meet face to face on a training
0
@PuszkinFan A za bramę z Realem??
0
@Kwiatek67 Coś ty. Brzęczek powoła czarnego konia w postaci Pazdana, który będzie wszystko czyścił jak na Euro 2016
0
Dobra Panie i Panowie. Jedno proste pytanie. Kto lepszy? Krzynówek czy Zieliński?
2
@Jakchcesz Plany się zmieniają i trzeba być elastycznym, a co najwyżej mieć szkielet, taki ogólny zarys uważam. Z takich ciekawostek to ostatnio zagłębiłem się w temat malarstwa. Nie żebym był specjalnie utalentowany, bo nie jestem, ale co nieco się dowiedziałem jak tworzy się wartość obrazów. No bo jak to wycenić, przecież nie na podstawie rachunku za płótno czy za to ile farby zużyłeś. Patent polega na wykorzystaniu kilku spółek zagraniczych, przetrzymywanie ich przez kilka lat, by później sprzedać innej spółce troche drożej na przykład założonej w Katarze i tak przez dobrych kilka lat, by później na podstawie historii obrazu, bo każdy obraz ma taką historie, zapewnić sobie dobrą emeryturę. Nawet kupiłem pod wpływem chwili, choć może bardziej pod wpływem Jack’a Danielsa płótno i farby. Zagruntowałem nawet obraz, tylko teraz brakuje mi natchnienia. Nie wiem czy namalować kółko czy krzyżyk.
3
@Kinol Foden to chyba ma dzieci xD
3
@clyde Sporo wiem o kangurach, bo miałem w planach kupić. Już miałem ogarniętą hodowle ze Śląska i tylko przeprowadzka pokrzyżowała plany ;D
2
@Joe_Pesci Z tymi 90mln to taka sama plota jak z tym, że chcieli Coutinho za 400mln kupić
1
@BarcaInfo Ale koszulki to wtedy były o niebo lepsze.
2
@Jakchcesz zarzuć jakimś linkiem to może zyskasz nowych fanów :)
2
@Coutinho007 Setien coś nagrywał? Myślałem, że on co najwyżej farmer xD
0
@BorzyKrzys Jak zorganizujemy spotkanie La Rambli to wiadomo kogo nie zapraszać, bo się agresor po alko włącza
0
@RomanHoffer Gościu w żartach napisał, a Ty się prujesz
3
@Chakalaka @Coutinho007 @Misanthrope @Borneo A jak w ogóle zaczęła się wasza historia z metalem ?
3
@Borneo Rammstein to też kawał świetnego Heavy Metalu i powiem szczerze, że od płyty, która ostatnio wypuścili chyba pierwszą po 15 latach zacząłem ich nałogowo słuchać, gdy mam ochotę na coś mocniejszego. Często jak skądś wracam z dłuższej trasy i mi się przysypia to wbija Rammstein na głośniki na full’a i nawet kawa ani papieros nie są potrzebne.
Poza tym dużo ich kawałków mam na playliscie treningowej. Głównie oni, Disturbed i Sabaton. Siła +15 na treningu
2
@Chakalaka ja to bym do tej listy dodał jeszcze Fish’a z Marillion
3
@Misanthrope Sto procent racji. Wokal genialny, ale osobowość i historia jest za Ozzym. Natomiast jeden z lepszych koncertów jaki widziałem to ten Black Sabbath z Dio w New York City Hall 2007
2
@Coutinho007 @Chakalaka jak już tak rozmawiamy o wokalistach to spytałbym czy Halford czy Owens, ale to byłoby najgłupsze z możliwych pytań. Choć powiem Wam, że album Jugulator przypadł mi do gustu. Szkoda, że go nawet na Spotify nie ma.