3

@Bartunek Legia wbiła Niemcą 4. Fakt nie opinia.

1

@staszek171 Co z tego, że oszczędzą na wypłacie jak stracą większe pieniądze na biletach, prawach do wykorzystania wizerunku i umowach sponsorskich, o aspektach sportowych nawet nie mówiąc.

2

@PeteR10 I można iść pić!

1

@Janiama Cieszę się, że nie zrezygnowałeś z La Rambli w stu procentach, a po większości komentarzy wyżej widać parcie na zielone. Zgoda stu procentowa. Dodałbym tylko, że moim zdaniem ten zapis w umowie nie był o tyle spowodowany szacunkiem do Messiego co tym, że Bartomeu musiał podpisać nowy kontrakt z Messim, żeby PRowo znów się pokazać, a tu nagle zonk i faktycznie Messi chce odejść.

0

@covidout Osobiście jestem daleki od tworzenia teorii spiskowych, ale osoby siedzące w e-commerce na pewno nie mają powodów, żeby narzekać ;)

0

@HansLanda To prawda, a w dodatku jako osoba, która sprzedaje na Amazonie wiem jak niesamowite kwoty robi Amazon. Robiąc 30tys dolarów miesięcznie na czysto widzę jaką część bierze dla siebie Amazon, a takich sprzedawców jak ja jest dziesiątki tysięcy. W dodatku Amazon sam sprzedaje wiele produktów jak normalny sprzedawca i robi często na jednym produkcie kilka milionów dolarów obrotu miesięcznie. To jest machina nie do zatrzymania. Sprzedaż komputerów przez Gatesa przy tym to nic. Gates sprzedawał komputery. Bezos sprzedaje wszystko.

0

@Statistics Tempo powiększania majątku przez Bezosa jest niesamowite. Na dodatek robi to na sprzedaży w gruncie rzeczy wszystkiego. Popyt na to nigdy nie zniknie, a konkurencja została zostawiona w przedbiegach.

0

@covidout To kiedy nasza kolej? ;)

0

@Esio Musk ma potencjał ogromny i jest nieprzewidywalny, ale Bezos ze swoim modelem FBA stworzył niekończące się źródło dochodów, które wydaje się przynosić miliardy w niesamowitym tempie

0

Myślicie, że ktoś w najbliższych 10-15 latach ma szansę na przekroczenie majątku ponad biliona dolarów? Jeśli tak to kto? Bezos, Musk czy może ktoś inny?


PS: Bez śmieszkowania z Sasinami i innymi Szumowskimi :p

0

@AlexDark00 Ja mogę poznać Twoją datę śmierci, a Ty moją, ale już ja nie mógłbym poznać swojej, ani Ty swojej.

0

@PaPo Pokaż lepszego.

1

@VamosRakieta My to się widzę jak zwykle zgadzamy ;D

1

@IronSanHybrid Ja to wolę zrobić swój jogurt. Banany, truskawki, kefir, twaróg, oliwa i wychodzi pełnowartościowy posiłek ze świetnym makro, bez żadnej chemii.

PS: Truskawki można sobie zamienić na jagody, maliny, itp.
PS2: W wersji rozszerzonej można zblendowac jeszcze jakąś zieleninę (najlepiej szpinak, ale z braku laku może być i jarmuż albo rukola). Do tego chcąc podbić kalorie może być i miarka gainera lub trochę płatków owsianych, tylko trzeba pamiętać, że konsystencja będzie gęstsza.

0

@hayek Panie, przynosisz Pan wstyd mając taki nick, a tak słabo licząc

2

@doc Dokładnie tak. Ten zarząd jest tak przewidywalny, że nie wiem czym tu się niektórzy tak emocjonują.

0

@konrad1661 Mój pierwszy samochód po zdaniu prawka. Ściągnięty od Niemca. W dowodzie miał wbity LPG jednak wymontowany. Kiedy sam sobie założyłem instalacje pojawiły się problemy. Silnik nie chodził na wszystkie gary. Kilkukrotne wizyty u różnych mechaników nic nie dawały i problem pojawiał się na nowo. Samochód jeździł, bo jezdzil, ale nie miał mocy. Na dodatek przy zimnym silniku lub przy wjeżdżaniu na jakąś większą górkę tracił moc do tego stopnia, że jak dałeś na luz to obroty spadały do zera i gasł. U mnie występowały też jakieś problemy z elektryką. Najlepiej to było widać wieczorem po odpaleniu go na zimnym. Światła wtedy raz dawały większe światło raz słabsze. Być może to problem tylko tego mojego egzemplarza, wynikające z niewłaściwego użytkowania przez poprzednika. Natomiast mimo tych wad to nigdy nie nastąpiła większa awaria i w pewnym momencie pogodziłem się z tymi problemami i tak jeździłem, stwierdzając, że i tak kupię potem coś lepszego, więc mogę go nawet zarżnąć. Ostatecznie go sprzedałem, bo koszty napraw wyniosłyby kilka tysięcy, a trafiła się okazja.

2

@VamosRakieta Skończy się na wypchaniu z trudem Rakiticia i Vidala. Ściągną jakiegoś Garcię i to będzie tyle z reform po porażce 2-8. A jak jeszcze Messi odejdzie to pochopnie ściągną jakąś niepotrzebną gwiazdeczkę za 100mln+ która będzie grała piach, bo będzie to transfer czysto pod publiczkę i bez jakiegokolwiek przemyślenia.

1

@Jaca27 Zwykły pecet i gry dodatki z gazetek typu cybermycha :D

0

@ŁukaszNidzica Przyjmą na pewno.

5

@Lordzi Widzę, że koledzy wcześniej grubo od Fify, Silent Hillow i Prince of Persia zaczynali. Ja grałem w sapera i strzelanie do kaczek.

1

@SeeleyBooth Przemówiłeś teraz do mojej duszyczki. Twoje zdrówko!

0

@AlexDark00 Gdyby poznawana data śmierci uwzględniała to, że się dowiemy o tym, kiedy umrzemy to doszłoby do jeszcze innego paradoksu. Jeśli bowiem dowiadujesz się, że umrzesz w wieku 45 lat to na przykład zaczynasz robić badania i udaje się wykryć raka we wczesnym stadium i dzięki temu udaje się cię wyleczyć no i potem dożywasz 70 lat. I teraz gdyby uwzględniane było to, że poznasz datę śmierci to usłyszałbyś, że umrzesz w wieku 70 lat. Tylko, że wtedy nie będziesz robił badań na nowotwór w wieku około 45 lat i umrzesz wcześniej

1

@sendesara to trzeba na spokojnie...

0

@AlexDark00 Niekoniecznie. Znając datę śmierci mógłby popełnić samobójstwo wcześniej. Mógłby równie dobrze tego dnia nie wychodzić z domu, żeby coś się nie wydarzyło. Poza tym jeśli do wypadku przyczyniłyby się normalnie osoby trzecie to gdyby i one znały datę śmierci to mogłoby ich nie być w tym miejscu i w tym czasie, w którym doszłoby do wypadku. Zmiennych jest tyle, że to całkowicie zaburzyłoby rzeczywistość, która potoczyłaby się zgoła odmiennie.

0

@Dosq Agentem jest F-mg.com. Patrząc jakich zawodników mają pod swoimi skrzydłami to nic dziwnego, że tak wyszło jak wyszło. Nie wiem jak to wyglada w zapisach kontraktu, ale na miejscu Milika postarałbym się o kogoś lepszego.

1

@puyol_presidend5 Zależy co to dla Ciebie duże kwoty. Natomiast jest tak jak napisał @nammah

0

@barcelonaLM No tylko, że to jest gdybanie. Nie wiesz czy nawet gdyby ta bramka padła to czy to by wystarczyło, a tym bardziej nie wiemy czy zawodnicy zagrywaliby piłkę w ten sposób, że ta bramka w ogóle by padła :)

3

@IronSanHybrid Ale cringe

1

@puyol_presidend5 Załóż Revoluta. Mają bardzo dobre przeliczniki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?