patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano tak bardzo niezapominalne, że nikt poza kibicami Barcelony o tym nie wie
4
@DaPi już miało być nie wypowiadanie się na La Rambli, aż Barcelona nie zagra w finale
2
@Encore i jazda po Ligę Europy
1
@Encore Napoli przeszli to i Lipsk by przeszli
22
Gdyby Barcelona wylosowała drabinkę jaką miało PSG to istnieje duże prawdopodobieństwo, że obejrzelibyśmy dzisiaj legendarny wpie**** w finale od Bayernu.
0
@kolo123 Szpakowi chodziło o to, że ten kto wygrywał mecz Barca-Bayern wygrywał Ligę Mistrzów
1
@kerouac według mnie było widać różnice w tym meczu. Poza tym niewiadomo czy w ciągu najbliższych lat nie rozkupią największych gwiazd w PSG z Mbappe na czele.
0
@kolo123 a Roma? xD
0
@barcelonaLM politycy to od święta mają dzień NIE wolny od pracy xd
0
@PieN na złe to im jednak nie wyszło :)
1
Szpaku raz jeszcze: „Kto wygrywa z Barceloną, wygrywa Ligę Mistrzów”. Prawdziwy fan Barcelony, podkreślający potęgę Barcy xD
0
@FC1899Barca szkoda tego Złotego Buta. Szkoda, że w Bundeslidze grają mniej meczy niż w Serie A
0
@Bykunn wyślij fotkę to Ci dorobię w photoshopie :D
2
@Jacek770 było mówione, że nie musimy płacić jak Bayern wygra. Ile razy to trzeba powtarzać?
1
@Bykunn to jak? Zmieniasz avatar na płaczącego Neymara?
0
Lewy jak Messi teraz ;p
0
@Bykunn gdzie to tak Polaka Rodaka Katolika Skarba Narodowego
1
Patrząc jak gra PSG to się zastanawiam czy oni wiedzą, że przegrywają
1
@Emial22 było mówione, że jak wygra Bayern to Barcelona nie musi nic płacić Liverpoolowi
2
@FafitFCB Pewnie jacyś Hindusi i Turasy xD
0
Kimmich maestro!
5
Szpaku „ten kto wygrywał z Barceloną zawsze wygrywał LM” xdd Kto oprócz Liverpoolu w ostatnich latach? Może Roma xD
0
Paredes ma chyba coś z głową
0
Ta akcja z końcówki, gdzie domagano się karnego, bardzo mi przypominała sytuacje z pamiętnej remontady, gdy Neymar był „faulowany” głową. Bardzo dobra decyzja sędziego.
0
@Kurkmen Żeby nie odwalił akcji a’la Semedo, bo byłaby to niesamowita ironia losu.
1
@Jordi10 Moje miasto takie piękne.
0
Jak to jest ze Szpakowskim? On nie miał komentować tylko do Euro? Euro przełożone to przedłużyli z nim o rok kontrakt?
0
@Janiama to prawda. Bardzo dobry mecz
0
@Ratamahatta Niemcy to od kiedy pamietam dobrze stali z bramkarzami
0
Z Marciniakiem jako sędzią to byłby mecz. 90 minuta, kontuzja Navasa, wchodzi Bułka. Marciniak nie uznaje prawidłowo zdobytego gola Neymara, idzie kontra, strzela Lewy, a Bułka po interwencji a’la Karius wpuszcza gola. Ahh... co to byłby za rage w internetach