0

@LuisSalvano tak bardzo niezapominalne, że nikt poza kibicami Barcelony o tym nie wie

4

@DaPi już miało być nie wypowiadanie się na La Rambli, aż Barcelona nie zagra w finale

2

@Encore i jazda po Ligę Europy

1

@Encore Napoli przeszli to i Lipsk by przeszli

22

Gdyby Barcelona wylosowała drabinkę jaką miało PSG to istnieje duże prawdopodobieństwo, że obejrzelibyśmy dzisiaj legendarny wpie**** w finale od Bayernu.

0

@kolo123 Szpakowi chodziło o to, że ten kto wygrywał mecz Barca-Bayern wygrywał Ligę Mistrzów

1

@kerouac według mnie było widać różnice w tym meczu. Poza tym niewiadomo czy w ciągu najbliższych lat nie rozkupią największych gwiazd w PSG z Mbappe na czele.

0

@kolo123 a Roma? xD

0

@barcelonaLM politycy to od święta mają dzień NIE wolny od pracy xd

0

@PieN na złe to im jednak nie wyszło :)

1

Szpaku raz jeszcze: „Kto wygrywa z Barceloną, wygrywa Ligę Mistrzów”. Prawdziwy fan Barcelony, podkreślający potęgę Barcy xD

0

@FC1899Barca szkoda tego Złotego Buta. Szkoda, że w Bundeslidze grają mniej meczy niż w Serie A

0

@Bykunn wyślij fotkę to Ci dorobię w photoshopie :D

2

@Jacek770 było mówione, że nie musimy płacić jak Bayern wygra. Ile razy to trzeba powtarzać?

1

@Bykunn to jak? Zmieniasz avatar na płaczącego Neymara?

0

Lewy jak Messi teraz ;p

0

@Bykunn gdzie to tak Polaka Rodaka Katolika Skarba Narodowego

1

Patrząc jak gra PSG to się zastanawiam czy oni wiedzą, że przegrywają

1

@Emial22 było mówione, że jak wygra Bayern to Barcelona nie musi nic płacić Liverpoolowi

2

@FafitFCB Pewnie jacyś Hindusi i Turasy xD

0

Kimmich maestro!

5

Szpaku „ten kto wygrywał z Barceloną zawsze wygrywał LM” xdd Kto oprócz Liverpoolu w ostatnich latach? Może Roma xD

0

Paredes ma chyba coś z głową

0

Ta akcja z końcówki, gdzie domagano się karnego, bardzo mi przypominała sytuacje z pamiętnej remontady, gdy Neymar był „faulowany” głową. Bardzo dobra decyzja sędziego.

0

@Kurkmen Żeby nie odwalił akcji a’la Semedo, bo byłaby to niesamowita ironia losu.

1

@Jordi10 Moje miasto takie piękne.

0

Jak to jest ze Szpakowskim? On nie miał komentować tylko do Euro? Euro przełożone to przedłużyli z nim o rok kontrakt?

0

@Janiama to prawda. Bardzo dobry mecz

0

@Ratamahatta Niemcy to od kiedy pamietam dobrze stali z bramkarzami

0

Z Marciniakiem jako sędzią to byłby mecz. 90 minuta, kontuzja Navasa, wchodzi Bułka. Marciniak nie uznaje prawidłowo zdobytego gola Neymara, idzie kontra, strzela Lewy, a Bułka po interwencji a’la Karius wpuszcza gola. Ahh... co to byłby za rage w internetach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?