3

@donleo12 Całe szczęście, że Tuchel, Kehrer i Draxler to Marsjanie

0

@emeu no a jak. Fajnie się to wspomina :D

0

@emeu lubienie kogoś za nazwisko to wyższy poziom, nieosiągalny dla mnie xD

4

@Crack18 Zależy. Mam znajome, które nie są w moim typie, a ja nie jestem w ich typie i mamy normalną przyjacielską znajomość.

1

@michaleu tego się nie spodziewałem xD

0

@ArdoFCB to tak jak @Tasde pisze. Natomiast najlepiej zadzwoń na infolinie i dopytaj

0

@ArdoFCB a jesteś nowym klientem?

0

@PatrykBarcelona może myślą, że zrobią czystkę jak w fifie i zadziała :p

0

Duże tu poruszenie w sprawie Messiego, a jaka jest rzeczywistość?

http://www.strawpoll.me/20806282

0

https://zapodaj.net/89e828f63a100.jpg.html

Jeszcze trochę za młody. Niech się chłopak ogra rok i będzie jak znalazł :D

8

@FafitFCB Wyobraziłem sobie Dawida Janczyka obalającego w samotności litra i rozkminiającego co najlepszego uczynił.

2

@DaPi mi się często zdarzało wyłączać dźwięk i samemu komentować :D

0

@LuisSalvano to nie jest spowodowane wiekiem osób. Wielu pisze tak, bo zawodnik ma ponad 30 lat i wpada w dołek formy. Inni mają myślenie, że jak da się szanse młodym to nagle rozwiną się do tego stopnia, że będziemy w kadrze mieli 2 Messich, Xaviego i Iniestę. Jeszcze inni wychodzą z założenia, że zawodnik starszy może niedługo stracić formę i już jej nie odzyskać. Inni mówią „emeryt”, bo jest to popularne określenie, a Ty wrzucasz wszystkich do jednego worka i tworzysz teorie, że dla 18 latka, 25 letni facet to już praktycznie dziadek.


Myśle, że warto tu tez się pochylić nad grą FIFA, w której w trybie kariery stawianie na młodych zawodników jest najlepszym pomysłem, a gracz, który skończy 30 lat zaczyna tracić na umiejętnościach, a jego wartość tylko spada. Zdecydowana większość wychowała się na FIFIE i to mocno rzutuje na postrzeganiu prawdziwego futbolu.

4

@LuisSalvano taka psychologia za 5 złotych trochę. Mój tato ma 62 lata, a jak widzi w kadrze Barcy Busquetsa to się pyta, po co oni tego emeryta wystawiają

0

@NeroTFP gdzieś o czymś takim słyszałem w formie żartu, tylko nie mogę sobie przypomnieć czy w jakimś serialu czy stand-upie

Edit: dobra przypomniałem sobie :p W chłopakach z baraków, 3 latek postrzelił Ricky’ego w jaja i mu to chyba Bubbles klejem sklejał xD

0

@MesQueUnClub_87 no chyba nikt o zdrowych zmysłach w to nie wątpi xD

0

@MesQueUnClub_87 no chyba, że za Suarezem do Ajaxu przejdzie to wtedy nie mam pytań :p

3

Nie rozumiem takiego uogólniania tutaj, że nie można zrobić reform i pozbyć się Suareza czy Busquetsa, bo Messi odejdzie jak mu kolegów sprzedadzą. To jakby miało go kupić City to co? Wyrazi zgodę na transfer, tylko jak mu w pakiecie szejk ściągnie do zespołu resztę kółeczka wzajemnej adoracji?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

@marcin62 z ogórkami w ćwierćfinale mógł trochę więcej nastrzelać

0

@mekston finał, by bolał bardziej :)

0

Lepsza porażka z Bayernem 8-2 czy przegrany finał Ligi Mistrzów przeciwko Realowi?

1

@PawkoFCB zacznijmy od tego, jaką trzeba być amebą umysłową, żeby robić to co na filmie

0

@LuisSalvano to byłoby jak finały z przeszłości Real vs Valencia, Bayern vs Borussia, albo Real vs Bayer Leverkusen. Niby finał to finał, ale ostatecznie wiadomo, że i tak wygra faworyt

2

@LuisSalvano mecz z Bayernem to będzie jedyny prawdziwy sprawdzian. Mam tylko nadzieje, że Bayern nie odwali jakiejś maniany z Lyonem, bo w przeciwnym razie PSG będzie miało chyba najłatwiejszą drogę po puchar w historii Champions League

0

@tristan87 Napisałem, że pod względem humorystyczny kiepski jest ten filmik, którym zarzuciłeś. Może i niepotrzebnie wywołałem tym w Tobie uczucie, że atakuje Cię personalnie. Nie takie były moje intencje

0

@tristan87 Pierwszy raz widzę avatar, a odnoszę się do wcześniejszego postu dotyczącego Świata Według Kiepskich, bo jestem pan jasnowidz Jackowski. Nie idzie się do niczego przyczepić to trzeba się doczepić do niestawiania kropki w komentarzu w internecie. Idź moralizować pół Facebooka

16

@IronSanHybrid kręcić dupą to każdy jeden potrafi, a robić to nie ma komu :p

24

Borussia Dortmund, Atalanta, Lipsk.
Nie oszukujmy się. Zbyt ciężkiej przeprawy w drodze do finału to PSG nie miało. W Copa del Rey idzie na trudniejsze losowanie trafić :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?