patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PieN Ale nie wiesz czy byliby tak samo nakręceni przed meczem, gdyby w pierwszym meczu dostali 0-4. Psycha mogłaby być zupełnie inna, a mecz mógłby wyglądać inaczej.
Wystarczyłoby, żeby jeden tylko zawodnik Liverpoolu miał mniejszą pewność siebie przy jednej akcji w rewanżu. Przez co odpuściłby jakiś pojedynek biegowy. To spowodowałoby, że nie wywalczyłby rzutu rożnego, który potem dałby gola.
0
@AlexDark00 Jak ktoś znałby datę śmierci to paradoksalnie wpłynęłoby to na zwiększony współczynnik samobójstw. Poza tym, gdyby ktoś wiedział, że ma jeszcze przykładowo 3 lata życia to zacząłby prowadzić zdrowszy tryb życia, a przynajmniej zacząłby się częściej badać pod względem chociażby nowotworów.
0
@LuisSalvano Mialem przygotowaną wiadomość, ale ją usunąłem. Stwierdziłem, że nie będę zniżał się do poziomu dna, gdzie gościu się próbuje wykłócać, bo nie rozumie sarkazmu i szuka dziury w całym. Miłego dnia.
0
@Joe_Pesci Tylko czy wiedza o tym ile byśmy żyli nie wpłynęłaby na zmianę długości życia?
5
@FCBKasza Myślę, że to bardziej kwestia tego, że przy 0-4 po pierwszym meczu, rewanż mógłby mieć zupełnie inny przebieg.
0
@LuisSalvano Śmieszne tłumaczenie, bo koszulki Manchesteru z Messim z tyłu teraz nie kupisz. Wystarczyło skończyć po „Nie wyczuwam” i korona by Ci od tego nie spadła.
2
@LuisSalvano Sarkazmu nie wyczuwasz?
1
@Moriarty Obejrzane wszystkie sezony kurde faja.
4
@jedrek7000 Suarez out i Busquets out
0
@Colin94 Według informacji od mojego tajnego informatora wiem, że amerykański wywiad w porozumieniu z moją sąsiadką i ojcem Messiego podpisali tajny pakt, żeby zrobić u mnie z nocy dzień.
0
@Colin94 WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI: Użytkownik patry295 też miał pierogi!! Czy to przypadek? Będziemy informować na bieżąco!
1
@Coutinho007 Niemiecka szkoła. Coutinho- brazylijski chłopak w wersji monachijskiej. Ciekawe jak będzie się prezentował w nowym sezonie.
0
@Kettger I to ja rozumiem, a nie jakieś Dembele i Lenglety.
0
@justfootball Trzeba było napisać „środkowy palec” a nie Lichocka, bo miałem laga zanim zakumałem o kogo chodzi
0
@GadulkiGembulki Z wyglądu normalna kobieta jakich wiele.
1
@norbi77 Mam ten sam problem przeglądając instagrama xD
0
@Piorun a księżyc dla księży
0
@norbi77 W 5 minut zdążyłbym zrobić kawę, zapalić papierosa i przerobić ten baner w photoshopie. Fake na 100%. Natomiast pewnie znalazłyby się indywidualności, które stwierdziłyby, że to całkiem trafny postulat.
0
@Napoleon_I Ta sama Legia przegrywała wówczas z Borussią Dortmund 0-6 i 4-8. Natomiast obrońcy Legii starają się stworzyć jakiś mit wokół 3-3 z Realem, jakby to co najmniej był mecz play-offów. Poza tym ten mem tyczy się ogólnie stanu polskiego futbolu, a tu spina, bo ktoś w memie wykorzystał koszulkę Legii. Dudelange, Sheriff Tiraspol, Omonia Nikozja, Astana chyba są wystarczającym argumentem do stworzenie tego mema. Poza tym najlepszym potwierdzeniem tego, że jesteśmy na dnie jest to, że ludzie się zachwycają, bo Lech pokonał jakichś ogórków z Łotwy. Dramat.
1
@MesQueUnClub96 Szkoda, że nie Polska-Tajlandia.
0
@barcelonaLM Piękną przygodę miał Lech wychodząc z grupy śmierci w Lidze Europy, ogrywając Manchester City i nie dając się pokonać Juventusowi
1
@Daro-GucioFcB Wszystkie jego ruchy od robionych transferów, poprzez płacenie absurdalnych kontraktów były robione, tylko żeby samemu dobrze wyglądać. Czysty PR. Żadnego pomysłu na stworzenie długofalowego projektu. Liczy się to co tu i teraz. Szkoda, że taki pajac doszedł do władzy w klubie.
0
@pawelfcb2010 Masochiści są wśród nas.
0
@Ghotti Wiedziałem, że to musi paść :D
1
Gdybyście byli Messim i zostanie w Barcelonie nie wchodziłoby w grę to gdzie byście chcieli grać? Kluby z TOP5 bez smieszkowania mi tutaj :p
2
@justfootball zebrałoby się stu chłopa i stworzyło kółko wzajemnej adoracji xD
5
@Geble Screen zrobiony. Przygotuj kapcie, kamerę i środek na zatwardzenie
1
Bartomeu cwana bestia. Messi nie chce tworzyć afery przed mediami, a on specjalnie deklaruje, że jak Messi powie, że to jego wina to wtedy odejdzie. Potem będzie mógł powiedzieć, że to nie jego wina, bo zrobił co mógł.
5
@Ghotti Pamiętam jak pod komentarzami na tej stronie każdy go chciał w 2007-2008 roku, a potem został wrogiem numer jeden xD
0
@kodi77 we will say what time we will tell. Guardiola is very good on a training and trainings are very very good