2

@Chakalaka Czemu tak nisko cenisz Dio? Wokal fantastyczny

2

@Stoiczkow Racja :)

1

@Coutinho007 Slipknot też jest świetny. Miałem kiedyś na nich dużą zajawkę. Na Juwenalia kupiłem kiedyś nawet maskę Micka Thomsona

2

@Coutinho007 piwo Iron Maiden piłeś? :D

2

@Chakalaka Black Sabbath z Ozzym czy Dio?

4

Przyjęło się mówić, że żelazną 4 heavy metalu są Metallica, Megadeth, Slayer i Anthrax.
U mnie jest to Megadeth, Judas Priest, Iron Maiden i Black Sabbath. A jak u Was? @Chakalaka @Coutinho007

2

@lukas10 droższy też nie znaczy lepszy. Coutinho i Dembele pozdrawiają.

1

@Chakalaka Judas Priest jak ja ich dawno nie słuchałem. Zespół od którego zacząłem moją przygodę z heavy metalem. Mój kumpel z ławki w LO był mega ich fanem, koszulki, wszystkie płyty, itd. No i tak się zaczęło. Chyba jedyny zespół obok Iron Maiden, którego przesłuchałem wszystkie płyty, wiele z nich wiele razy. Sentyment pozostał i aż zaraz puszczę jakąś płytkę niech sobie gra!

0

Z perspektywy czasu myślicie, że warto było kupować Vidala za 18mln z Bayernu, czy lepiej było dać więcej minut gry w pierwszej drużynie któremuś z młodzieżowców? No i czy dobrze, że dopiero teraz Vidal odejdzie praktycznie za darmo czy trzeba było go za te 10mln sprzedać sezon wcześniej do Interu? Czy może był na tyle potrzebny, że dobrze, że go Barca przetrzymała ten rok?

1

@thegame1997 Atmosfera byłaby taka, że po meczach jeszcze piłkarze chodziliby na ustawki z kibicami drużyn przeciwnych!

0

@thegame1997 I każdy na szluga w przerwie i na browary po meczu.

0

@Kwiatek67 Szkoda tylko, że w marcu Bartomeu wylatuje, bo by mógł wtedy osiągnąć osiągniecie jakiego nikt przed nim nie osiągnął i spaść do Segunda Division.

0

A jakby tak sprzedać wszystkich i kupić paru chłopaków z okręgówki? Dużo by się na pensjach dało zaoszczędzić ;)

0

@Pilka_jest_okragla Mogą się wydawać fajne, bo to coś innego niż było. Mi osobiście nie przypadają do gustu :)

0

@Encore Europa jakoś mnie nie przekonała. Singiel promujący płytę Michael Essien wydaje mi się być najlepszym kawałkiem i jedynym, który trafi na mają playlistę. Plyte przesłuchałem raz i chyba na tym się skończy.

0

@Prezes_sycylijczyk Po singlu Polskie Tango mocno nastawiałem się na Jarmark, szczególnie że album był zapowiadany jako poruszający ciężkie i złożone tematy. Może miałem zbyt wysokie oczekiwania, ale pewnego poziomu płyta dla mnie nie przekroczyła. Najlepsza pozycja z płyty to Polskie Tango, Dwuzłotówki miały dobry tekst, Influenza dobry bit, a Łańcuch niezły klimat, reszta do zapomnienia.

0

Ktoś już po przesłuchaniu obu nowych płyt od Taco? Co myślicie? Lepszy Jarmark czy Europa?

0

@DonMatteo901 Ale którzy to którzy, bo nie wiem komu kibicować :p

0

@Zip Może coś nieoczywistego i Karłów? Mnóstwo szlaków, Góry Stołowe, klimatyczne położenie w środku lasów (tak zwana droga stu zakrętów). Niedaleko miejscowości zdrojowe Lądek-Zdrój, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, kilka zameczków w okolicy, a i do Czech stamtąd rzut beretem to można sobie zrobić wypad na pół dnia.

0

@zadafcb Wyrwij go i po problemie

1

@Fabik87 nie znam ani jednego, ani drugiego i mi tam z tym dobrze.

0

@VamosRakieta to jak to w końcu było? Co ty tam na Vidala gadałeś?

0

@clyde Kleszcze do Ravensbruck!

16

@deyna2018 To mówisz, że interesujesz się męskimi genitaliami?

1

Repra bez pomysłu na grę, Barca gra padakę. A ja dalej to sobie robię i ich oglądam. Masochizm w najczystszej postaci.

0

Valverde sprawdziłby się jako selekcjoner Polaków. On potrafi wyciągnąć maksa z każdego człapacza.

0

Dobrze, że Lewandowskiego nie było, bo fatalna gra całego zespołu byłaby tutaj zrzucona na barki Lewego. Już widzę te komentarze, że Lewandowski to tylko umie grać z podań lepszych kolegów.

7

@pauletaa Kuman robi pakę swoich amigosów.

2

@Kacper1432 Dla gościa miłość do klubu to sytuacja, w której zarząd ma Cię za dojną krowę, zarazem mając gdzieś co ty tam sobie chcesz. Masz jedynie się uśmiechać jak inni na ciebie plują.

0

@DaPi Żadna koszulka piłkarska nke wygląda fajnie idąc na miasto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?